Paula
30.07.06,06:55
Milá Elenka, prajeme Ti všetko naj, naj, naj k Tvojim dnešným
17-tinám :) :) :)
abel
30.07.06,12:02
Moji zlatí poraďáci, veľmi pekne ďakujem za blahoželania. Dajte si so mnou tento jeden na moje zdravie - cink, tento jeden na Vaše zdravie - cink, tento jeden na Poradu - cink, tento jeden na ostatných poraďákov, ktorí majú dnes narodeniny alebo meniny - cink, a jeden si idem dať skutočný, lebo už som od toľkých prípitkov vysmädla. :D :D :D
Pomóóóc, Matoni už nie jéé. :eek:
Melnick
30.07.06,13:07
Moji zlatí poraďáci, veľmi pekne ďakujem za blahoželania. Dajte si so mnou tento jeden na moje zdravie - cink, tento jeden na Vaše zdravie - cink, tento jeden na Poradu - cink, tento jeden na ostatných poraďákov, ktorí majú dnes narodeniny alebo meniny - cink, a jeden si idem dať skutočný, lebo už som od toľkých prípitkov vysmädla. :D :D :D
Pomóóóc, Matoni už nie jéé. :eek:
Elenka,takto sa správne píše Martini.:D :D :D :D Ako to máš aj v podpise.
abel
30.07.06,13:42
Elenka,takto sa správne píše Martini.:D :D :D :D Ako to máš aj v podpise.
Všetkých srdečne pozývam, Martini ešte jééé.
Viera123
30.07.06,18:12
Milá naša Elen, k Tvojím narodeninám Ti chcem zaželať, aby si bola vždy tam, kde Ťa Tvoji priatelia nájdu, keď Ťa budú potrebovať, aby si bola vždy taká, na akú sa nedá zabudnúť, aby sa Ti splnilo to, čo si tajne ukladáš do trinástej komnaty, aby si mala radosť z Tv. detí, aby sa Ti darilo tam, kde Ťa "život" postaví, a k tomu všetkému, aby Ti zdravie slúžilo, aby sa tieto predchádzajúce slová mohli naplniť. Som rada, že som Ťa spoznala a že si.
Zita5
31.07.06,05:41
Nielen veľa slniečka v srdiečku k narodeninám Ti prajem,ale tak isto veľa štastia, zdravia, lásky, aby si nemala Elenka na čele smutné vrásky.Na svete nech prežívaš same radosti a

nemáš nikdy žiadne starosti.
abel
31.07.06,05:51
Zitka, veľmi pekne ďakujem. Gladioly milujem. A určite aj ten brnkáčik vyhráva nejakú moju obľúbenú melódiu. :D :D :D
Zita5
31.07.06,05:56
Zitka, veľmi pekne ďakujem. Gladioly milujem. A určite aj ten brnkáčik vyhráva nejakú moju obľúbenú melódiu. :D :D :D

... hlava bolí... ... nemôžem ísť... čo sa robí, nechápem sám... myslím, že môže byť, nie je to až tak zlé... ...láka ma to, čo zabiť ma môže... no lepšiu pesničku Ti brnkáčik ani zahrať nemôže.:)


-----------------------------------------------------------------------
ELENKA doplnila som Ti text .....aby si si mohla pospevovať :

hlava bolí a život ma mýli
čo sa robí to nechápem sám
zachránený som v poslednej chvíli
keď len malú nádej mám

nemôžem ísť len po prúde rieky
zdá sa že viem o niečom už viac
dôležité je plávať vždy s niekým
a tiež zabudnúť sa báť

myslím že môže byť
nie je to až tak zlé
myslím že môže byť
raz prídem určite viem
kam som nedošiel

láka ma to čo zabiť ma môže
čo nehľadám si ma vie vždy nájsť
nedokážem vliezť do vlastnej kože
viem patrí mi iná
myslím že môže byť...

ukradnuté mi môžu byť kľúče
ukradnutý si môžem byť sám
rád zaplatím ten najvyšší účet
keď najnižšiu rýchlosť mám

myslím že môže byť...
Marína
31.07.06,10:28
Elenka, veľa lásky, zdravia, porozumenia a pokoj v duši želá Eva
abel
31.07.06,11:44
Marína, zo srdca ďakujem aj všetkým ostatným. Keďže mám ešte len tých 17 :D na rok keď už budem dospelá, tak to roztočíme. Teraz ma rodičia ešte nechceli pustiť :cool:

Ešte Vám chcem oznámiť, že som si práve sprivatizovala túto stránku a budem sem chodiť čerpať energiu, vždy, keď budem pod bodom mrazu.
Všetkým Vám srdečná vďaka a raz sa určite všetci stretneme. To budem mať taký svetlý bod, čo ma bude držať nad vodou :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)