shimiak
09.11.17,21:46
poznate nejaky sposob, ako zarobit na nete? videl som nejake klikacky, ale zda sa mi to ako podvod, nemate nejake tipy? diky
jslancik
10.11.17,04:50
všetko je to podvod prípadne pyramída. Ak chceš skutočne zarobiť "cez internet", nauč sa programovať.
vulxy
10.11.17,06:47
vsetkoje to podvod...cely vesmir je podvod ...
taiko
10.11.17,07:44
Vlastny e-shop s nejakym zaujimavym jedinecnym artiklom nemusi byt marna vec. Len pecene holuby sami padajuce do ust to nebudu ;)
jslancik
10.11.17,07:57
už viem, aká bude ďalšia otázka :D
taiko
10.11.17,08:00
a kde si kupil sklenenu gulu :D
ZahradnikAmater
10.11.17,21:01
Táto stránka je tip, ako zarábať na internete. Geniálne veci sú jednoduché, nehľadaj komplikácie tam, kde nie sú. Nemusíš byť programátor, toho so najmeš a zaplatíš, keď si dobrý obchodník, organizátor.
Stačí robiť to, čo sa ostatným nechce.
korela
10.11.17,21:20
Alebo im to nenapadne.
korela
10.11.17,21:25
Mňa by zaujímalo, prečo práve i b a táto možnosť.
Nikto sa ho zatiaľ nespýtal na jeho osobné danosti, ak nejaké má, mal by ich zúročiť. Totiž on si vôbec ani nemusí uvedomovať, že by ich mohol speňažiť.
Dnes môžeš robiť na internete prakticky čokoľvek.
jslancik
11.11.17,19:37
Keby v niecom vynikal, tak o tom vie...
taiko
11.11.17,19:50
lebo " videl som nejake klikacky, ale zda sa mi to ako podvod, nemate nejake tipy ".
taiko
11.11.17,19:50
@jslancik fantasticke :)
korela
11.11.17,20:14
taiko, čo je fantastické, stačí si pozrieť ČSMT, koľko ľudí s talentom, ale ho nesprávne použijú. no, chyba lávky, resp. hlávky. dokázali by si veľmi dobre zarobiť aj inak, ale každý sa chce vytrepať hore tou istou cestou. :-)
z celej mojej školy mi dalo najviac do života asi osem riadkov textu. zbytok odborné znalosti.
korela
11.11.17,20:17
Koľko máš rokov, čo ťa baví, ako pôsobíš, čo je na tebe vydarené a pod.?
taiko
11.11.17,20:23
fantasticky mi prisiel postreh jslancik-a. Co je to CSMT ?
korela
11.11.17,20:24
CZ-SK má talent
taiko
11.11.17,20:29
korela, jaj aha to ma nenapadlo. Myslis, ze by mohol zarabat ako blogger, ci v-blogger. V tom pripade mas pravdu. Ak ma nejaky zvlastny talent, tak to by bol tiez sposob. Len stale si nejak myslim, ze jslancik ma pravdu.
korela
11.11.17,21:32
Napr. Málo o sebe napísal. Sledovala som jednu Češku, mala svoj blog pár rokov až raz napísala článok, ktorý ju v okamihu vyniesol medzi 5 top, vzápätí vydaná kniha, krstný zo špičky a už má cestu otvorenú.
Čo sa týka talent. súťaže, ľudia majú pekné hlasy, ale nemajú hudobný sluch. To však ešte neznamená, že nemôžu urobiť so svojím hlasom dieru do sveta. Ak nemajú skúsenosti, tak pár "kondičných" hodín u hlas. pedagóga a dá sa, aj keď SK nie je veľký trh. Napr. na hlas Karola Poláka asi nikto tak rýchlo nezabudne. Pritom sa z človeka nemusí stať komentátor.
V tomto zmysle som to myslela. Každý nemá fenomenálny hlas. Našich hercov zopár výrazne charakteristických.
profesional
28.11.17,18:38
To závisí od toho čo ovládaš a v čom si dobrý. Spravidla sa môžeš živiť tým. Ak je to samozrejme poskytovateľné cez internet. Niektoré služby sa cez internet poskytovať nedajú..

Nemá zmysel dúfať, že zarobíš na niečom o čom nič nevieš.
ZahradnikAmater
28.01.18,20:31
Vytváraním "čohosi" čo má hodnotu pre kupujúceho. Ako napríklad milionové obrazy... pre väčšinu hodnotu nemajú.
Daniel 588
04.06.18,12:44
klikačky sú nanič, ja som zaregistrovaný v jednej spoločnosti, kde ide o to že nakupuješ reklamné blaíčky za 50 eur a po troch mesiacoch ti tento balík zarobí 60, čiže so 10 eur ziskom. Týchto balíkov je možné nazbierať až 1000, kde už dokážes každý mesiac vyberať 2000 až 2500 eur, samozrejme treba byť najprv veľmi trpezlivý a ak budes reinvestovať tak tuto hranicu možes dosiahnuť za povedzme dva alebo tri roky ale aj skôr, záleží na tom koľko tam najprv investuješ. Skvele na tom je aj to že môžes získavať nových členov a zisky aj zniekoľkonásobiť. To je podľa mňa buducnoť. Spoločnosť je overená na sto percent a stále rastie.

https://lnk.sk/cyQR
vicktor
04.06.18,13:22
Je mi to jasne. :)
korela
04.06.18,15:00
Myslela som konkr. na tohto človeka. Poznám mladého muža, ktorý mu zaslal text pre svoj web.
Nebol žiadny problém. Toho človeka pozná azda celý svet. Už nežije. Išlo o fenomenálny hlas.
Pod videom sú uvedené počty nahrávok a v čom.
https://www.youtube.com/watch?v=7QPMvj_xejg