Surehand
30.07.06,10:29
Ahojte. Chcem sa spýtať, či je možné uplatniť odpočet DPH pri nákupe ojazdeného vozidla, prípadne pri dovoze ojazdeného vozidla zo zahraničia. A druhá vec, na aké vozidlá je možné uplatniť odpočet DPH? Ďakujem za radu.
STRELEC
30.07.06,08:39
Ahojte. Chcem sa spýtať, či je možné uplatniť odpočet DPH pri nákupe ojazdeného vozidla, prípadne pri dovoze ojazdeného vozidla zo zahraničia. A druhá vec, na aké vozidlá je možné uplatniť odpočet DPH? Ďakujem za radu.Navrhujem pozrieť si vypracované odpovede. Sú tam zodpovedné odpovede od zodpovedných prispievateľov. Dozvieš sa tak viac ako možno teraz predpokladáš, že potrebuješ. Je to účelnejšie.
Surehand
30.07.06,09:14
:) Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď. Som tu nový, dnes som sa zaregistroval, preto tu ešte nemám taký prehľad. V príspevkoch, ktoré som na podobnú tému našiel, nie je odpoveď na moju otázku a bohužiaľ, nie vždy má človek dosť času hľadať odpovede pol dňa. ;)
Lucy
30.07.06,09:29
skús pohľadať tu: http://www.porada.sk/t12413-nakup-auta-vo-vztahu-k-dph.html?highlight=automobil

alebo si daj vyhľadať slovo automobil, bolo tu už rozobraných viacero týchto tém.
Lucy
30.07.06,09:37
:) Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď. Som tu nový, dnes som sa zaregistroval, preto tu ešte nemám taký prehľad. V príspevkoch, ktoré som na podobnú tému našiel, nie je odpoveď na moju otázku a bohužiaľ, nie vždy má človek dosť času hľadať odpovede pol dňa. ;)

Vítame nového člena na Porade, Každý nový sa učí, len to chce trochu trpezlivosti.
A platí tu jedno nepísané pravidlo, že najprv skús hľadať, Nikto nemá času prebytok voľného času, preto sa tu musíme navzájom rešpektovať. ;)
Lucy
30.07.06,09:38
STRELEC
30.07.06,09:47
:) Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď. Som tu nový, dnes som sa zaregistroval, preto tu ešte nemám taký prehľad. V príspevkoch, ktoré som na podobnú tému našiel, nie je odpoveď na moju otázku a bohužiaľ, nie vždy má človek dosť času hľadať odpovede pol dňa. ;)Lucy Ti uľahčila prácu s hľadaním na minimum.
Prepáč - aj ja si dovolím miernu iróniu: na link stíhaš kliknúť, nie je to vyčerpávajúce?:)
P.S.: Ber to ako pokus o priateľský humor. Prepáč, ak "Ti nesadol..."