filipovaM
13.11.17,10:58
Poradíte mi s takýmto problémom?
Prišla mi SMS-ka na mobil ktorého číslo veľmi málo používam a nikomu som ho nedávala jedine jeden raz na kontakt pri inzerovaní na Bazoši. V SMSke sa len stroho píše : splňte si svoj záväzok číslo... č. účtu a VS pre BENCONT COLLECTION. na nete som našla čo to je za firma no ja som nijakú pôžičku nikdy nepodpisovala ani nijaký záväzok pre túto firmu. a nepíše sa v SMSke ani suma.
neviem čo robiť, zisťovať to priamo u nich? lebo to mi pripadá len poslané naslepo že kto sa chytí a zaplatí ani nevie koľko a začo. Čo mi poradíte. vopred ďakujem.
Tweety
13.11.17,10:05
Ak si si 100% istá, že žiaden záväzok voci ním neexistuje, netráp sa tým. Možno by som poslala spåtnú sms s tým, že ho neevidujem.
marleau
13.11.17,10:10
Zrejme sa pomýlili aj oni. Informácia prostredníctvom SMS nie je záväzná.
Ja nikomu ani neverím ani keď sa predstaví v telefóne a žiada údaje o mne.
arizona
13.11.17,11:07
Zavolaj na to cislo a spytaj sa,na ake meno maju tu pohladavku. Je mozne, ze si kupila od operatora kartu z "uz" pouzivanym cislom. Takze predosly majitel cisla mohol byt tym neplaticom. Predpokladam, ze aj toto je ten pripad,obcas sa to stava.

Mne sa stalo to iste.Kupila som v predajni O2 kartu. Od momentu,ako som ju vlozila do telefonu, zacali mi chodit sms-ky a hovory od roznych vymahacov.
Patrala som,preco sa to deje,lebo som si bola ista, ze nemam ziadne dlzoby,ani cislo nikto nepoznal...Zial,predosly majitel bol pan z druheho konca republiky a toto cislo zadaval pri brani roznych poziciek.


Len jedno nechapem.To, ze operator da po urcitom case cislo znovu do obehu,to este chapem.Len nechapem,ako sa ti exekutori behom par minut podozvedali, ze cislo je znovu aktivne a zacali hned vypisovat a vyvolavat...
vicktor
13.11.17,12:26
...ak to cislo je slovenske a nie akesi audiotextove z Burundi.
misoft
13.11.17,14:58
No - spätná SMS by ich utvrdila, že trafili do čierneho. Radšej nereagovať.
Mimochodom - konateľ:
http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Reguli&MENO=Marek&SID=0&T=f0&R=on
9 spoločností so skoro rovnakým predmetom činnosti.