Lau_ra
17.11.17,09:50
Dobrý deň poraďáci. Mám problém a neviem si s tým sama poradiť, preto sa obraciam na Vás. Potrebujem odstrániť prihlasovacie meno v mobile. Ako ho odtiaľ dostanem, vymažem? Za každú radu ďakujem.
arizona
17.11.17,09:39
nedupluj otazky, staci zadat temu 1x !
kopretinka
17.11.17,11:49
prihlás sa a v nastaveniach to zruš
Lau_ra
17.11.17,12:02
Poprosím, kde v nastaveniach, v čom?
misoft
17.11.17,16:34
Ešte lepšie - zálohuj si všetky svoje dáta napr. na SD kartu a urob tzv factory reset - uvedenie do výrobných nastavení. Návod ako na to by mal mať každý telefón v návode. A nastavíš si telefón tak, ako budeš potrebovať.
kopretinka
17.11.17,17:40
neviem,aký máš mobil,ale asi v heslách,v zabezpečení alebo tak .....
Lau_ra
17.11.17,20:58
@misoft ďakujem krásne, ale to ja nie som tak zdatná:), @kopretinka mobil mám Samsung Galaxy J3, v nastaveniach som nič také nenašla, možno, že tam aj niečo by sa dalo rozkliknúť, len aby som niečo nedovrzala. Preto chcem ísť na istotu.
buchač
17.11.17,21:30
kopretinka
17.11.17,22:51
nemáš čo dovrzať,ak iba porozklikuješ a nič nepotvrdíš.Ja som sa takto isto učila :D takže som zdatná asi ako ty.
misoft
18.11.17,15:57
@Lau_ra: ako kopretinka písala, ak chceš hľadať, tak rozklikuješ (pekné názvoslovie :D), ale nepotvrdzuješ a vrátiš sa o krok späť tlačítkom "späť" - tá ohnutá šípka na mobile.
fredy27
19.11.17,15:49
Upresni, čo chceš odstrániť. Prihlasovacie meno na e-mail,web stránku alebo google účet? Existujú dva spôsoby ako odstrániť Google konto. Jeden je pre reset telefónu a druhý je zmazať svoj účet. Ísť do nastavenia > účty > Google > Vyberte svoj účet Google > odstrániť účet
Lau_ra
20.11.17,15:50
Potrebujem odstrániť prihlasovacie meno na web stránku. Uvediem príklad: chcela som sa prihlásiť napr. Porada.sk, zadala som prihlasovacie meno napr. "aab" a malo byť "aac". Jednak ma tam pre preklep a zle zadané prihlasovacie meno neprihlásilo, ale ešte mi to tam aj ostalo strašiť. Skúšala som aj podľa horeuvedených rád, ale na nič som neprišla.
fredy27
20.11.17,16:36
v Chrome klepni na pol.Viac>História, nájdi položku ktorú chceš odstrániť a daj odstrániť alebo zmazať históriu prehliadania a záznamy automatického dopĺňania v paneli s adresou,súbory cookie a dáta webov...ak si stiahla aplikáciu, daj odinštalovať a znova nainštalovať
Kabaka123
20.11.17,18:08
Veď toto so tu už riešilo... aj keď nie na mobile... ale, princíp je stále ten istý...

http://www.porada.sk/t130211-historia-prihlasovacieho-mena.html

http://www.porada.sk/t141146-zrusenie-pouzivatelskeho-mena.html
misoft
20.11.17,18:33
A) Pokiaľ si sa zmýlila pri registrácii (teda miesto "aac" si dala "aab") - tak sa to dá zmeniť jedine cez administrátora stránky! Po registrácii na stránku sú tieto údaje už uložené na serveri tejto stránky! U teba je uložené (v prehliadači) len to, čím sa prihlasuješ (odosielaš), aby to server overil.
B) Pokiaľ si pri prihlasovaní na stránku z prehliadača zadala zlé meno a heslo a prehliadač toto u seba uložil - tak v samotnom prehliadači v Nastavenia > Rozšírené > Spravovať heslá > Podrobnosti - nájdeš to, čo si omylom naklikala - označíš si to a vymažeš toto "zapamätanie" prehliadača k stránke (prehliadač si to už nebude pamätať!).
A pri novom prihlasovaní (správnom) by sa ti to malo znova uložiť (alebo ponúknuť uloženie), aby si to prehliadač pamätal.

https://support.google.com/chrome/answer/95606?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=sk

V Chromákovi pre mobily by to malo byť obdobné.
P.S. Akurát som si spustik Chromáka v mobile:
Takže: tri bodky vpravo hore - Nastavenia - Ukladanie hesiel - Heslá. Tam si nájdeš to svoje "nepodarené" a vymažeš si to.
Lau_ra
20.11.17,19:26
Huráááá, milí poraďáci, ste všetci úžasní, každí ste niečim úžitočným prispeli. Miroft, urobila som to podľa toho polopatistického návodu, čo si napísal v P.S. Heslo som odstránila. Mob. som reštartla, ale na stránke v okienku na prihlásenie sa stále zobrazovalo. Nesprávne meno som dlhšie pridržala, ono mi to akoby očiernilo, spýtalo sa ma či odstrániť z prehliadača, potvrdila som a ono zmizlóóó. Všetkým Vám ďakujem za pomoc. Jéj, som rada, veď ja viem, že som šikovná:):):) Všetkým prajem pekný zvyšok večera. Pá