kuliboni
19.11.17,19:22
potrebujem poradiť s kupou TV tak do 700E,dnes som omrkol nay a našiel som tam samsung ue49mu6442,nemate náhodou s touto telkou najaku skúsenosť
vulxy
19.11.17,19:31
mozno to nerobim spravne ale ked si chcem nieco podobne kupit tak skocim na heureku navolim tam hitparadu napr TV https://televizor.heureka.sk a preberam si a citam recenzie atd....este som nenasiel lepsi sposob ako co najviac usetrit aj ziskat nazory pouzivatelov ale ked mi niekto napise lepsi sposob rad sa priucim...
marleau
19.11.17,20:50
ja televízor nemám už hádam 5 rokov a nemôžem si vynachváliť, zato môžem odporučiť
toľko môj pohľad na vec
vicktor
20.11.17,08:49
tiez tak
harmonia
25.01.18,21:03
Od samsungu ruky prec ! Nepoznam ich vyrobok, ktory by nemal "muchy". O ich TVP je dokonca uz davno zname, ze špicľujú !
misoft
25.01.18,21:28
Hmmmmm..... ja mám Sama Sunga :D 5 rokov a ide bez jedinej chyby i 10 hodín v kuse. Keď je voľno - tak ide 16 hodín v kuse. A žiadna závada. A nie KAŽDÝ špicľuje - nech si nekupuje SMARTa...
pavol36
26.01.18,07:07
S týmto konkrétnym modelom TV skúsenosti nemám. Ak si však ideš kupovať TV, treba sa najprv zamyslieť nad nasledujúcimi vecami:

1) Akým signálom bude TV kŕmená (satelit, káblovka, anténny DVB-T príjem, prehrávanie ripov v SD, HD, FHD alebi UHD kvalite). Je zbytočné na menej kvalitný signál kupovať TV s rozlíšením 4K (UHD), pretože upscaling obrazu nebude ideálny.

2) Vzdialenosť pozerania na TV. Pri 49 palcovej telke a sledovaní full HD vysielania je rozumná vzdialenosť 2,3 - 2,8 metra. Tebou vybratá telka je 4K (UHD). UHD signál vysiela v súčasnosti málokto.

3) Z akého uhlu sa (aj) bude TV pozerať. LCD televízory majú v podstate dva druhy panelov - VA (ostrý a čierny obraz, ale nepozerateľný pod väčším uhlom) a IPS (nie úplne dokonalá čierna v tmavej miestnosti, široké pozorovacie uhly).

To je asi základ. Pri všetkej úcte - neriadil by som sa recenziami na heureke, pretože to s recenziami nemá skoro nič spoločné - ak si chceš nájsť vhodnú tv, prečítaj si fórum avmania.cz, ktoré je v tomto smere vyčerpávajúce.

Ak chceš rozumný odpoveď, treba doplniť tvoj dotaz o body 1 až 3 plus čo ešte očakávaš od TV (hranie hier, plynulosť obrazu, vlastné nastavenia, smart funkcionalita a pod.

Čo sa týka TV Samsung, v podstate patria medzi najlepšie značky TV. A čo sa týka toho špicľovania - nekomentujem. Kto s tým má problém, nech si doma hrá sám bábkové divadlo. Čo sa týka ďalších značiek - LG (systém web.os), Panasonic (Firefox), Sony (Android), Philips (Android, máva podsvietenie ambilight), Hisense (u nás nie moc známa ale dobrá značka).
bettylou
26.01.18,08:03
Detičky, už zase pozeráte ten DEBILIZÁTOR?
misoft
05.03.18,18:43
Hele - ty troll - NEDÁVAJ do všetkých svojich príspevkov odkaz na tie "kupóny zdarma" - prečítaj si Etiketu Porady - robíš reklamu. Aby si náhodou nedoreklamoval....