kkzk
22.11.17,09:10
Dobrý deň, chcela by som sa uistiť, že chápem správne výpočet nároku na dovolenku po reťazovej MD a RD. Od r. 2012 som súvisle na MD a RD (3xMD a RD), každý rok som bola min. 60 prac. dní na MD, zvyšok RD. Ak to správne chápem, mala by som mať teda nárok na dovolenku za kalendárny rok, krátenú o 1/12 za prvých 100 dní a 1/12 za každých 21 dní. Výnimkou je rok 2017, kedy som bola (a stále som) na RD, čiže nárok na dovolenku mi nevzniká. Platí stále, že MD sa považuje pre účely dovolenky za výkon práce, a vzniká mi teda nárok na dovolenku za kalendárny rok (skrátenú o obdobie čerpania RD)? A to aj napriek tomu, že som fyzicky neodpracovala ani jeden deň? Od mzdovej som totiž dostala informáciu, že mám nárok na dovolenku len za rok 2012, lebo som nepracovala….
Ešte by som potrebovala vedieť, či sa vo výpočtoch dovolenky zohľadňujú aj platené sviatky, t.j. či sa počítajú ako dni MD/RD alebo sa narába len s fondom prac. času bez týchto sviatkov.

Ďakujem pekne za radu. Som len zamestnanec - laik, snažím sa zorientovať v problematike, aby som vedela, na čo mám nárok.
veronikasad
22.11.17,08:45
Áno, materska dovolenka aj pri opakovaných pôrodoch sa považuje za výkon práce. Ak v kal.roku trvalá aspoň 60 pracovných dní, vrátane sviatkov, vznikne nárok na dovolenku za kalendárny rok, ktorá sa kráti z titulu rodičovskej dovolenky, tak ako si uviedla.
kkzk
22.11.17,09:23
Ďakujem. Takže keď počítam odpracované dni (MD) a neodpracované dni (RD), počítam do toho aj sviatky, ale keď budem čerpať dovolenku, budú to iba pracovné dni bez sviatkov? Platí to aj keď si budem čerpať dovolenku niekoľko mesiacov v kuse?
ivka70
22.11.17,09:25
pocitas v oboch pripadoch dni po-pia, bez ohladu na to, ci na tieto dni pripadlol sviato alebo nie
plati to aj pri pocitani dni pocas cerpania dovolenky