criistiiano
22.11.17,17:45
Kupil som plynovy kotol Protherm do domu ... bol revizny technik atd atd ... nasledne mi bolo povedane instalaterom ze kotol sice moze zapnut ale nebude mi platit zaruka na kotol az kym nepride pracovnik Prothermu ktory skontroluje cely kotol a nabije peciatku na kontrolny list kotlu ... mate s tym skusenosti ???
KoxXxo
22.11.17,22:05
nech to spustí technik, ktorý má zmluvu s prothermom..
vicktor
23.11.17,07:28
To si zavolal nejakeho stryca / bratranca ktory dokaze vsetko "urob si sam", ale nema opravnenie? Zavolaj certifikovaneho technika.
Nechapem naco tam bol na zaciatok revizny technik - to je novostavba? Tak nebol kvoli kotlu ale kvoli plynoinstalacii?
criistiiano
23.11.17,19:37
Ano prvy technik bol iba kvoli plynofikacii ... nie nie je to novostavba ale kurilo sa tam predtym s drevom ... zato ma to zaujima lebo v predoslom dome cca 8 rokov dozadu som nepotreboval takeho revizneho technika .... a na druhej strane opat a raz mam platit cez 100 eur
vicktor
24.11.17,07:29
Nuz co, mas dve moznosti: bud pride certifikovany technik, budes mat zaruku a zaplatis x. Alebo zavolas kutila, zaruka padne a bude to za plovicu. Snad to zapoji tak ze nevybuchnes.
Co bolo pred 8 rokmi je ina tema - tiez rekonstrukcia na stavebne povolenie s kolaudaciou? Ak nie, reviziu nebolo treba.