miruka
23.11.17,12:44
Firma kupuje na reprezentáciu víno. Chcela by som sa opýtať , že aké množstvo vína je daňovo uznateľný náklad. Ďakujem.
veronikasad
23.11.17,13:15
Žiadne, repre je nedanovy náklad bez možnosti odpočítania DPH.

Či víno dávate klientom a je označené logom firmy?
monika474
23.11.17,13:16
§ 21 zákona o dani z príjmov - v úhrnnej výške najviac 5 % zo základu dane
babi2
23.11.17,15:12
niečo aj tu, a označenie reklamných predmetov logom firmy už nie je podmienkou

https://podpora.financnasprava.sk/455390-V%C3%BDdavky-na-reklamn%C3%A9-predmety