cheri
29.11.17,17:54
Prosím o radu.Objednala som si tovar v Slovenskom e-shope ,tovar mi prišiel z Nemecka a elektronickú faktúru mi poslali z e-shopu ale nemecku.Bude akceptovateľná takáto faktúra v prípade reklamácie?
Taktiež nemám nikde uvedené že na výrobok je 3rocna záruka,ktorú deklarovali na stránke e-shopu? Môžem byť pokojná, prípade.co mam urobit, aby som mala všetko v poriadku.Dakujem za radu,usmernenie.
misoft
29.11.17,17:14
Vieš.... čuchám, čuchám veľké problémy.....
Ten SK e-shop - to bol len sprostredkovateľ, ktorý od teba prevzal objednávku, tú pod tvojim menom poslal do Deutschlandu. A skutočný obchod bol z nemeckým e-shopom, preto i faktúra je z Nemecka. Prípadnú reklamáciu by si si však musela uplatňovať v NEMECKU! Slovenský e-shop už má ruky čisté, baviť sa s tebou ani nebude.
Ozaj - hoď sem ten e-shop! Ich konanie sa mi vidí podozrivé.
cheri
29.11.17,21:19
Ďakujem misoft, veru ten pocit mám aj ja :-(
Je to eshop elektronic-star.sk
Ale čo teraz s tým?
evuš
30.11.17,05:37
Asi si si neprečítala na ich stránke všetko...medzi častými otázkami bolo toto :

Kto je predávajúci ?

Predávajúci v internetovom obchode www.electronic-star.sk (t.j. Spoločnosť, s ktorou zákazník uzatvára kúpnu zmluvu na tovar objednaný z tohto internetového obchodu) je spoločnosť CHAL-TEC Vertriebs- und Handels GmbH (pozri VOP uverejnené na http://www.electronic-star.sk/Information/terms/Obchodne-podmienky.htm)

Tovar si si kupovala iba ako zákazník, či ako podnikateľ na podnikanie ? Elektronické faktúry sú akceptovateľné...

A čo sa týka reklamácie tak :

Ako funguje reklamácia?

Bezproblémovo a rýchlo ! - U nás sa nemusíte obávať zdĺhavého vybavovania a nepríjemností.

Ak sa Vám na funkčnosti produktu ktorý ste u nás kúpili niečo nepozdáva, stačí keď nám výrobok pošlete na našú adresu.
Zásielku treba zabaliť do obalu (odporúčame originálne balenie)
Odniesť na najbližšiu poštu alebo zavolať kuriérovi
Odovzdať balík na pošte alebo u kuriéra (odporúčame zásielku poistiť)
Zásielku u nás po doručení prekontrolujeme
Poštovné pre zaslanie nového alebo opraveného výrobku späť k Vám hradíme samozrejme my.
cheri
30.11.17,11:20
Ďakujem evus, som vďačná za odpoveď, toto sa týka mojej susedky,za ktorú som si dovolila požiadať poradakov o radu, ona je staršia a chorá a ako " stará škola" dosť opatrná a vystrašená.
evuš
30.11.17,11:44
Nemusí sa báť...
cheri
27.09.18,17:55
Ďakujem:-)