paalenkaa
03.12.17,02:02
Zdravím,
ako SZČO som do konca októbra vykonávala administratívne práce. Svoju poslednú faktúru som odberateľovi vystavila 3.11.2017, čo znamená že splatnosť faktúry je 3.12.2017 (ako to máme dohodnuté v zmluve). Keďže mi peniaze nechodili, pozrela som sa na faktúru ešte raz a zistila som, že spomínané dátumy som vymenila a tak podľa toho čo je tam napísané, bola moja faktúra vystavená mesiac po uplynutí splatnosti.

Otázka č.1
Viete mi poradiť ako to opraviť? Predpokladám, že môžem vystaviť novú faktúru. V takom prípade by musela mať opäť mesačnú splatnosť a to 3.1.2018?? Alebo to môžem opraviť dobropisom a to by znamenalo, že splatnosť je 3.12.2017 ako bola aj pôvodne? Ideálne by som to chcela opraviť tak, aby som nemusela čakať ďalší mesiac na peniažky. Ale ak sa inak nedá, chápem, je to moja vina.

Otázka č.2
Ďalej sa chcem opýtať na povinnosti odberateľa, ak si chybu vo faktúre všimol, je jeho povinnosťou upozorniť ma na chybu pred dátumom vypršania splatnosti?

Otázka č.3
Je potrebné aby boli moje faktúry opečiatkované odberateľom? On totiž v minulosti niekoľkokrát odmietol pečiatkovať faktúry ale nakoniec som ho k tomu donútila.

Otázka č.4
Posledná vec, odberateľ mi vyslovene zakázal uvádzať počet odpracovaných hodín a moju hodinovú sadzbu na faktúre. Je to špekulant, predpokladám, že to urobil preto, aby bol krytý v prípade, že nebude mať peniaze na vyplatenie. Moje faktúry by boli neplatné a teda on by ma nemusel vyplatiť naťahoval by čas. Ako opraviť faktúry v tomto prípade? Vypracovať nanovo alebo k nim urobiť dobropis? (tieto faktúry mi už boli vyplatené)

Ďakujem za odpovede na všetky moje otázky, som nová SZČO a učím sa v tom chodiť :)
Dav
03.12.17,07:54
1. Dobropis k pôvodnej faktúre a novú faktúru so správnymi údajmi
2. Nie je povinnosť odberateľa upozorňovať na chyby vo faktúre dodávateľa. Na druhej strane, má mať formálne a vecne správny účtovný doklad, preto by mal doklad, ktorý posúdi ako nesprávny, vrátiť na prepracovanie dodávateľovi. Najlepšie písomne, doporučene, alebo emailom. Pojem "faktúra" je definovaný v zákone o DPH a týka sa platiteľov DPH, pre neplatiteľov je to zaužívaný pojem, ale u nich vlastne ide o obchodnú písomnosť, potvrdzujúcu dodanie tovaru/služby a vznik povinnosti v stanovenej lehote zaplatiť záväzok.
3.Pečiatka nie je podstatná náležitosť faktúry a nie je potrebná, pokiaľ nie je výslovne uvedené podpisovanie s pečiatkou v obchodnom registri, dané v stanovách neziskovky, alebo nejde o okrúhle pečiatky, kde je používanie stanovené zákonmi. Prevzatie faktúry - dátum a podpis preberajúceho a potvrdenie vykonaných prác, prevzatia tovaru je už doporučované z hľadiska dôkazov pri prípadných sporoch.
4. S vyplatenými faktúrami nehýbať. Právne sa má za to, že vyplatením uznal oprávnenosť záväzku čo do počtu hodín aj sadzby za hodinu. Nemá zmysel polemizovať nad tým, že SZČO urobil pre SZČO službu v určitom počte hodín a za dohodnutú hodinovú sadzbu.
5. Predpokladám, že o poskytovaní služieb je uzatvorená písomná zmluva, kde je dohodnuté kto, komu, čo, kde, v akom rozsahu a za koľko dokedy zaplateného, so zodpovednosťou za vykonané práce a so sankciami za nezaplatenie. A potichu predpokladám, že je to len zamaskovaná závislá práca.
paalenkaa
03.12.17,10:05
Dav, ďakujem za odpovede. Napriek tomu, že si rozsiahlo odpovedala na moje otázky, vynárajú sa ďalšie.

Vrátim sa k odpovedi č. 1: Ak vyhotovím dobropis a novú faktúru, ako to bude so splatnosťou?

K odpovedi č. 4: Píšeš, že s vyplatenými faktúrami nehýbať. OK, ale dočítala som sa, že k náležitostiam faktúry patrí aj jednotková cena. Ako sa k tomu postaví účtovníčka pri DP?

A potichu predpokladáš správne :) ...ako to tu na Slovensku už chodí....
avalik
03.12.17,15:09
mas zmluvu s odberatelom? ako tam mate uvedeny vypocet ceny tvojich sluzieb?
paalenkaa
03.12.17,19:43
je tam suma v eur za hodinu. Počet hodín, ktoré by som mala mesačne odpracovať sa neuvádza..... A teda vieme ako dobropis ovplyvňuje splatnosť pôvodnej faktúry?