valeriam
08.12.17,07:31
Podaril sa mi kúsok- teraz som prišla na to, že som omylom neprihlásila dohodára za tri dni v mesiaci novembri 27-30.11.2017. Trvá to už od júla, že ho na pár dní zamestnajú, a teraz firma chce na neho žiadať dotáciu z úradu práce- je riziko, že za toto moje pochybenie nebude firme dotácia priznaná? Som z toho na nervy :-( Už som ho prihlásila dodatočne, problém je aj v tom, že je evidovaný na ÚP ako nezamestnaný a pracovnú zmluvu už poslal do evidencie. To bude riadna rana, ak dotáciu nepriznajú. Máte s tým niekto skúsenosť?
Mila123
08.12.17,14:49
PZ poslal do evidencie? čo to znamená?
od júla 2017 ho zamestnávajú? čo to má teraz s tým neskorým prihlásením?
je zamestnaný od 01 12 2017 u Vás , začal mu pracovný pomer založený prac. zmluvou?
dal zamestnanec dohodu na UP pred vznikom dohody?
koľko si meškala (koľko kal. dní) s prihlásením a odhlásením?
valeriam
11.12.17,07:50
Chlapec je evidovaný na ÚP ako nezamestnaný. Aby neprekročil tých 40dní evidencie, každý mesiac odpracuje 3-4 dni na dohodu o pracovnej činnosti. Túto dohodu pred nástupom odovzdá na ÚP - a ja som zabudla poslať prihlášku aj odhlášku do SP - prišla som na to až 8.12., keď som išla spracovať mzdy. Dohoda bola od 27.11.-30.11.2017. Nespím od piatku :-(
veronikasad
11.12.17,07:57
Neverím, že u zamestnávateľa odpracuje len tri kalendárne dni v mesiaci...
valeriam
11.12.17,08:24
som externá účtovníčka, chodím do firmy 1x do týždňa, nesledujem dochádzku. Spravila som z nepozornosti chybu, ktorá sa podľa zákona považuje za čiernu prácu a hrozí, že kvôli tomu firma, v ktorej mi dôverovali, nedostane dotáciu z úradu práce.
veronikasad
11.12.17,08:35
Ja ti rozumiem, to bolo trošku mimo témy... Ak bude UP požadovať potvrdenie z IP, zrejme ho nedostane... Skús sa informovať na inšpektoráte práce ...