sonička
01.08.06,14:05
Želám všetkým pekný deň, máme zamestnanca,kt. u nás pracuje od rok 1997 a 10 septembra by mal nárok už na starobný dôchodok. Chcem sa spýtať: - môže pokračovať v zamestnaní do konca roka aj keď bude poberať starobný dôchodok, môže pracovať na plný úväzok/8,5 hod- obed =8hodín /,menia sa nejako odvody, a čo nezdaniteľná čiastka, a sporí si ešte III. DDP WINTERTUR, a ešte ak bude pokračovať do konca roka 31.12.2006 tak mám nárok na odchodné a v akej výške!!!!!!!!!!!
Zita4
01.08.06,12:17
Želám všetkým pekný deň, máme zamestnanca,kt. u nás pracuje od rok 1997 a 10 septembra by mal nárok už na starobný dôchodok. Chcem sa spýtať: - môže pokračovať v zamestnaní do konca roka aj keď bude poberať starobný dôchodok, môže pracovať na plný úväzok/8,5 hod- obed =8hodín /,menia sa nejako odvody, a čo nezdaniteľná čiastka, a sporí si ešte III. DDP WINTERTUR, a ešte ak bude pokračovať do konca roka 31.12.2006 tak mám nárok na odchodné a v akej výške!!!!!!!!!!!
Môže pracovať dokedy chce, či bude poberať dôchodok alebo nie. Ak bude celý rok poberateľom starobného dôchodku (už k 1.1. daného roka), za ten rok nebude mať nárok na nezdaniteľnú časť základu dane 19,2 násobok sumy ŽM. DDP si môže odpočítať zo základu dane. Na odchodné má nárok pri prvom skončení pracovného pomeru po vzniku nároku na starobný alebo predčasný starobný dôchodok vo výške jedného priemerného platu.
Ak bude poberateľom starobného dôchodku, nebudete odvádzať poistné na nemocenské poistenie (od 1.8.2006), invalidné poistenie a poistenie v nezamestnanosti.
sonička
11.09.06,13:56
Vďaka za odpoveď, ale keď dosiahne toho 10.09.2006 dôchodkový vek nemusím s ním ukončiť PP alebo áno! A až keď sním toho 31.12.2006 ukončime PP potom mu firma vyplatní odchodné, ak sa mýlim tak ma opravte! A ešte jeden dotaz, môže si uplatniť nezdan.čiatku Sk 7568,--mesačne vo výplate naďalej!
Chobot
11.09.06,14:06
Vďaka za odpoveď, ale keď dosiahne toho 10.09.2006 dôchodkový vek nemusím s ním ukončiť PP alebo áno! A až keď sním toho 31.12.2006 ukončime PP potom mu firma vyplatní odchodné, ak sa mýlim tak ma opravte! A ešte jeden dotaz, môže si uplatniť nezdan.čiatku Sk 7568,--mesačne vo výplate naďalej!

Nemusíš s ním ukončiť PP, ak pokračuje v práci. Odchodné mu vyplatíte až keď ukončí u vás pracovný pomer (môže to byť koncom roka, o rok alebo aj o 5 rokov - podľa zákona to má byť pri prvom ukončení PP po nadobnudnutí nároku na dôchodok a to vo výške minimálne 1 násobku priemerného platu).

V tomto roku si ešte môže uplatniť nezdaniteľnú čiastku, od januára už nie.
sonička
12.09.06,06:38
vďaka za ujasnenie môjho problému, prajem pekný deň
sonička
20.09.06,05:58
Ak môžem ešte reagovať, je to prvý môj zamestnanec, ktr. dosiahol dôchodkový vek. Chcela by som sa spýtať či treba z mojej strany, zo strany zamestnávateľa niečo nahlásiť na SP aj keď bude v zamestnaní pokračovať ďalej.
Zita4
20.09.06,06:35
Ak môžem ešte reagovať, je to prvý môj zamestnanec, ktr. dosiahol dôchodkový vek. Chcela by som sa spýtať či treba z mojej strany, zo strany zamestnávateľa niečo nahlásiť na SP aj keď bude v zamestnaní pokračovať ďalej.
Ak začne poberať dôchodok, nahlásiš na RLFO, že je poberateľom starobného dôchodku a prestaneš za neho odvádzať poistenie v nezamestnanosti a nemocenské poistenie. Invalidné poistenie neplatí už od mesiaca, kedy dosiahol dôchodkový vek.
sonička
22.09.06,07:59
Ešte pre upresnenie, PvN a NP prestanem za starobného dôchodcu platiť až vtedy keď mu SP vydá rozhodnutie o výmere dôchodku alebo rozhodnutie o priznaní dôchodku . Je to moje tvrdenie správne ak nie tak ma opravte. ďakujem.
janber
22.09.06,09:21
Ešte pre upresnenie, PvN a NP prestanem za starobného dôchodcu platiť až vtedy keď mu SP vydá rozhodnutie o výmere dôchodku alebo rozhodnutie o priznaní dôchodku . Je to moje tvrdenie správne ak nie tak ma opravte. ďakujem.

Áno. Upresním len to,že pokiaľ mu bude vydané rozhodnutie o priznaní SD s dátumom 09/2006 napr. v 12/2006. Zamestnanec a zamestnávateľ neplatí PvN a NP už za 09/2006, tzn. že zrazené poistné za 09,10,11/06 zamestnancovi aj zamestnávateľovi ponížiš, resp.vrátiš.

Jana
Janka6685
26.09.06,14:38
Teda ak by som zamestnala dôchodcu, platila by som za neho ako zamestnávateľ ZP, SP, ÚP, GP, RFS a on by si platil ZP a SP?
Marína
26.09.06,18:06
Janka6685
28.09.06,15:12
sonička
12.10.06,07:12
Ešte jeden dotaz, keď dosiahne dôchodkový vek nemusíme platiť IP ani zamestnanec ani zamestnávateľ, ale treba nahlásiť to ako zmenu na REGISTRAČNOM LISTE!
jankasm
12.10.06,07:16
Ešte jeden dotaz, keď dosiahne dôchodkový vek nemusíme platiť IP ani zamestnanec ani zamestnávateľ, ale treba nahlásiť to ako zmenu na REGISTRAČNOM LISTE!

Áno, musíš im predsa nejako zdôvodniť to, že prestávaš zaňho odvádzať IP.
sonička
12.10.06,07:38
Fajn mám to dobre, ale ešte niečo, keď dosiahol ten dôchodkový vek 20.09.2006 neplatím za neho IP za celý mesiac!
sonička
12.10.06,08:07
Neviete mi niekto poradiť ?
jangol
12.10.06,08:40
Ja som tiež mala tento prípad, že bol priznaný dôchodok v priebehu mesiaca a v sociálnej poisťovni mi povedali, že oni to nerozčleňujú a opravila som to za celý mesiac, teda nezrazila som zamestnancovi IP za celý mesiac.
jankasm
12.10.06,10:04
Fajn mám to dobre, ale ešte niečo, keď dosiahol ten dôchodkový vek 20.09.2006 neplatím za neho IP za celý mesiac!

To by zaujímalo aj mňa, prešla som zákon o SP ale nie a nie to nájsť. :(
Pošuškajte niekto §, ktorý hovorí o tom, že nemusí platiť IP - tak toto som konečne našla, § 128 odst. 4, a či odo dňa dovŕšenia dôchodkového veku alebo celý mesiac, v ktorom ho dosiahol?
Zita4
12.10.06,12:22
To by zaujímalo aj mňa, prešla som zákon o SP ale nie a nie to nájsť. :(
Pošuškajte niekto §, ktorý hovorí o tom, že nemusí platiť IP - tak toto som konečne našla, § 128 odst. 4, a či odo dňa dovŕšenia dôchodkového veku alebo celý mesiac, v ktorom ho dosiahol?
Kuk do tejto diskusie: http://www.porada.sk/t30643-p2-co-ked-zamestnanec-sa-stane-dochodcom.html#post296390
Reve
13.10.06,10:53
Ahojte,

tu sa rozoberá problematika možnosti aj naďalej zamestnávať pracovníka po nástupe na dôchodok. Ale ako je to teraz, keď by sme chceli, aby odišiel do dôchodku a už u nás viac nepracoval? Počula som, že dnes môže pracovník s pracovnou zmluvou na dobu neurčitú poberať dôchodok a naďalej pracovať a nedá sa s tým nič robiť???? Ide o problémového zamestnanca...
Veľmi pekne Ďakujem
jankasm
13.10.06,11:05
Ahojte,

tu sa rozoberá problematika možnosti aj naďalej zamestnávať pracovníka po nástupe na dôchodok. Ale ako je to teraz, keď by sme chceli, aby odišiel do dôchodku a už u nás viac nepracoval? Počula som, že dnes môže pracovník s pracovnou zmluvou na dobu neurčitú poberať dôchodok a naďalej pracovať a nedá sa s tým nič robiť???? Ide o problémového zamestnanca...
Veľmi pekne Ďakujem

Naozaj sa s tým nedá nič robiť. :(
Aj keď už je dôchodca a poberá dôchodok, môže naďalej pracovať bez obmedzenia.
Výpoveď mu môžete dať len podľa zákonníka práce, ako každému inému zamestnancovi, nie sú tu žiadne výnimky.
Bolo tu písané, že skúsiť dôchodcovi napr. ponúknuť vysoké odchodné a odstupné alebo ukončiť PP dohodou (ale keďže je to problémový zamestnanec, tak asi na dohodu nepristúpi).
Nutricia
13.10.06,11:21
Na školení o zmenách v SP nám p.Mihál hovoril,že to neplatenie odvodov na IP platí odo dna rozhodnutia SP o pridelení starob.dochodku,takze ak dostal výmer napr.20.9.2006 tak do 20-teho platí odvody a od 21-ého už nie.