yvica
14.12.17,11:02
už som toho veľa prečítala ohľadom cien účtovníctva, mám teraz klienta asi som spravila chybu na začiatku som mu dala nízku sumu, ale mal tam len pár dokladov a práce stale pribúda, ale platiť viac nechce. čiže som zhruba narátala 615 položiek mesačne z toho okolo 450 má len bankový výpis, čo som chcela, že ak si zráta a nahadzujem jednu položku priemerne 3 minuty, koľko je to času a ked hladám chybu po mzdárke čo je každý mesiac, tak aj o 3 dni dlhšie. ...
za cenu 350 eur, čo sa mi zdá smiešne. ešte mi povedal, že či musím účtovať každú tú položku z výpisu, že to je nejaké zastaralé, a ako inak sa to dá, poradte mi a naríklad ID rozúčtovanie stravných lístkov má 35 položiek, on len vidí, že má pár vystavený, pár prijatých faktúr a to je všetko ????? ďakujem
El Cid
14.12.17,10:15
takýchto cenníkov je veľa, je to naozaj individuálne, ale buď za položku /cca 0,65/ alebo paušál

http://www.vase-uctovnictvo.sk/cennik/

https://www.ftmaudit.sk/sluzby/uctovnictvo/cena-za-vedenie-uctovnictva
Príklad výpočtu ceny podvojného účtovníctva v menšej spoločnosti.
Benko
14.12.17,10:18
To fakt 3 minúty nahadzuješ jednu položku? Skús si to urýchliť, BV sa dajú aj elektronicky vtiahnuť do účta, doklady od mzdárky tak isto, rozúčtovanie stravných lístkov neviem ako robíš, ale skús sa pozrieť na to a zjednodušiť. Poviem ti pravdu, robím aj za menšie peniaze.
jslancik
14.12.17,10:36
cena je VŽDY otázkou dohody ponuky a dopytu. Musíte si zvážiť, ako sa navzájom potrebujete. Ako veľmi potrebuješ ty jeho a on teba. Skúsiť sa vžiť do druhej strany, aby ste mali lepšiu vyjednávaciu pozíciu. Ak si myslíš, že by si dostala od iných firiem viac, tak nech sa páči, prejdi k nim. Ak je v tom nejaký háčik, tak ho treba zvážiť a rozhodnúť sa.

Mimochodom, 350€ v hrubom zarobí dosť ľudí za dva týždne práce. Si vypočítaj cenu za hodinu a uvidíš, či si na tom tak ukrutne zle. A zváž všetky za a proti.
yvica
14.12.17,19:41
no niektorú položku chvíľu ale dosť často musím dohľadávať množstvo exekúcii a to mi dosť zaberie času a ked neviem spárovať, tak hľadám, to som udala priemer výpis z účtu má 42 strán a na každej je zhruba 10 položiek.........čiže cez 400 položiek a k tým stravným lístkom áno, rozrátavam stravné lístky viacerých hodnôt konkrétne 5 hodnôt a prevádzok 8 prevádzok.......