jess1110
16.12.17,18:44
Dobrý den chcela by som sa spýtať. Asi pred 4 mesiacmi sme zavolali na nášho suseda hasičov lebo uňho horelo, rozbili mu dvere pretože neotváral, po príchode ho našli spať opitého, takže musel platiť výjazd aj dvere. No už clé 4 mesiace nadáva na celý dom aká som k.. , p.. a tak dalej, minule sa mi aj vyhrážal zabitím psa, tak sa chcem opýtať či to má zmysel dávať na políciu lebo správca bytu s tým nemože nič urobiť vraj aj včas platí za byt.
bjuty smis
16.12.17,17:51
Samozrejme...necakaj na horsie....
buchač
16.12.17,17:54
Píšeš...." zavolali SME hasičov"...
Teda to znamená množné číslo. Otázne ale je, kto je to SME.

...a ozaj...správca bytu s tým nemôže urobiť nič, aj keby za byt neplatil...správca bytu nemá nárok na riešenie takýchto situácií.
Mila123
17.12.17,09:31
odsťahuj sa.....
PotPalo
17.12.17,16:56
Kúp susedovi za prepravku tvrdého, upije sa k smrti a máš po probléme.
cheri
17.12.17,18:04
Určite by si mala vyhrážanie na Polícii oznámiť,otázne je,či máš svedka, dokazovanie je ošemetná vec o to viac,že sa jedná o alkoholika.Situaciu by mohol " zľahčit" fakt,že u suseda prebehol zásah hasičov a Ty si bola oznamovatelka. Neriskujte však,lebo môže byť neskoro.
buchač
17.12.17,19:39
Miluš

Odsťahuj sa ? Kuwa, to by sa muselo Slovensko pripraviť na fest solídne sťahovanie.

Jess tu včera bola, no na moju otázku neodpovedala.
A dalo by sa pokračovať:
- koľko má sused rokov ?
- žije sám alebo nie ?
- chlastá pravidelne alebo hento bola výnimka ?

Bolo by zaujímavé vedieť, či je Jess sama alebo nie.
Lebo ak nie, tak má partnera ? Tak proste a jednoducho povedané, sa dá povedať, že je to obyčajný sraľo.
Lebo ak je ten sused normálny jedinec, ktorý je hrdina len pod vplyvom alkoholu, prípadne len arogantný hulvát, tak niet o čom.
Spôsobov na riešenie je viacero...
branislavp
17.12.17,20:14
jess1110, pouvažuj s týmto nápadom. Keď polícia má na dverách auta napísané "POMÁHAŤ a CHRÁNIŤ" a ak sused je nespratník- alkoholik, požiadaj políciu z titulu ochrany Tvojej osoby , obavy o Tvoje zdravie a možného poškodenia nielen Tvojej nehnuteľnosti týmto konkrétnym nespratníkom, aby polícia v tejto veci konala. Uvidíš, ako bude reagovať na Tvoju požiadavku. S platením bytu tento prípad nemá nič spoločné. POdľa mňa správca je povinný dotyčného upozorniť na nemiestne správanie a spolunažívanie, aj polícia by mala konať, nie je to sranda mať takého problémového suseda.
buchač
17.12.17,21:21
Poviem Ti aj rovno výsledok konania.

Polícia posunie prípad na priestupkové konanie. Tam to bude niečo na spôsob "bububububu" s pokutou do 33€ ...a fertig.
branislavp
18.12.17,20:26
buchač, môže aj tak byť , ale takýto prípad nie je dobré iba tak nechať, že sa nič nedeje.