miroslava9
17.12.17,18:04
Dobry den, vybrali sme si firmu ktora nam mala vyrobit kuchynsku linku. Ani nie vyrobit, pretoze majitel len objednaval vsetky sucasti kuchyne a potom ju len poskladal. Videli sme jeho pracu a ocakavali sme rovnaku kvalitu. Nespisali sme ziadnu objednavku ani zmluvu. Komunikovali sme vacsinou cez telefon alebo mail. Po zamerani sme zaplatili zalohu cez internet banking. Pan prisiel na montaz s tym ze mu dodali niektore dvierka v zlych rozmeroch,cize bolo jasne,ze kuchynu neskompletizuje. Po montazi sme zistili, ze kuchynska linka ma viacero nedostatkov. Spisali sme ich do mailu panovi, s tym ze to treba opravit. Ked to zhrniem.....ani po tretej montazi tieto nedostatky nie su odstranene. Kuchyna je nekvalitna, doskriabana, kade tade trcia srobiky, poskrabane dvierka, korpusy, vrzga, chladnickove dvere odstavaju od korpusu, nedaju sa dobre otvorit kvoli uchytkam. Myslela som ze technicke riesenie kuchyne ma nastarosti on, a ze ked sa nebudu dat pouzit nejake uchytky kvoli tomu ze zavadzaju inej sucasti kuchyne, tak ma na to upozorni. Ale nestalo sa. Teraz tvrdi ze je to moja chyba, ze som si ich vybrala ja. Po poslednej montazi od nas ziada este zaplatit 1400€. Po burlivej debate si to nechal podpisat od mojho priatela, ze to zaplatime do 24.12. Poradte mi prosim, co robit, ako sa branit. Mame mu to vyplatit a potom to riesit alebo nemame platit tie peniaze kym to neopravi? Resp.......co robit dalej, lebo on tvrdi ze to inak urobit nejde, ze on to inak nevie, preto to neopravil. Ta kuchyna je jedna katastrofa, ma milion chyb. Mozem ja vlastne reklamovat linku ked nemame zmluvu?
arizona
17.12.17,20:50
To kde ste nasli takeho odbornika? Je to nejaky zivnostnik,alebo "Jozko od susedov,ktory uz raz nejaku kuchynsku linku videl?

Uz ste mu nieco platili? Dostali ste nejaky doklad? Mas odlozenu nejaku mailovu komunikaciu?

Nedala by som mu ani korunu,pokym linka nebude na 100% v poriadku namontovana.Ked chce inkasovat,mal by odviest kvalitnu pracu.Inak by som ho poslala niekam a este mu urobila super reklamu!
buchač
17.12.17,21:12
Kuchyňa jedna katastrofa...
Pán maník je katastrofa druhá.
Hm...a ktože je katastrofa tretia ??? Odpovieš si sama, alebo mám ja ?

To koľko rokov máte vy dve katastrofy, Ty a partner ?
Lebo objednávať - komunikovať o niečom takomto chce teda solídnu odvahu.
lujza.j
18.12.17,06:18
To fááákt....
Oliwa
18.12.17,07:25
Za čo mu chcete zaplatiť 1400 €??? Myslíte, že keď ich dostane, tak ho ešte niekedy u Vás uvidíte, zvlášť, keď Vám povie, že to inak urobiť nejde, že on to inak nevie? By ma zaujímalo /aj keď je to v tejto chvíli irelevantné/, kde ste videli jeho prácu /na nete, u jeho zákazníkov, uňho v dielni, doma?/ a ako viete, že to bola jeho práca...
veronikasad
18.12.17,11:44
Dostali ste od dodávateľa faktúru s podrobným rozpisom vykonaných prác?
miroslava9
20.12.17,16:27
Nie, len fakturu kde bola polozka kuchyna a suma na ktorej sme sa dohodli
miroslava9
20.12.17,16:29
Uz sme zaplatili zalohu, na fakture je odpocet zaloha a k uhrade zvysna suma.Maily mam.
arizona
20.12.17,16:55
Tak mu jasne povedzte, ze pokym nebude linka na 100% urobena,tak neuvidi ani cent. Alebo radsej napiste aj mailom...
mareko
20.12.17,19:02
A ešte by som mu aj tak strhla dáku sumu, za nedodržanie dohodnutého termínu.
bettylou
21.12.17,07:12
Na kerú riť chceš platiť za nejaký zmätok, keď nie si ani zmluvou viazaná.
vicktor
21.12.17,08:03
Ale aj tak linka stoji za deravy gros.
Chobot
21.12.17,09:31
Neviem, aká bude teraz komunikácia s tým majstrom, ale ja by som žiadal vyčísliť, koľko stojí samotná linka, koľko doplnkový materiál a koľko si on pýta za prácu.

Pri cene linky sa nenechaj odbiť nejakou ním stanovenou sumou. Ak tie komponenty linky niekde kupuje, nech ti predloží doklad, za koľko to kúpil a zvyšok bude cena jeho práce.

Potom s ním vyjednávaj. Dohodnite si nejakú

Ak tie chyby sú odstrániteľné, tak buď nech to odstráni on alebo to dáte odstrániť a o toľko sa mu zníži platba. Ak sú to neodstrániteľné vady, tak žiadajte zľavu z ceny diela - teda z ceny práce. Materiál a skrinky by si mu mala zaplatiť, ak to doloží. Ak sú vadné samotné skrinky, tak treba reklamovať tam, kde ich nakúpil.

Je do drahá skúsenosť. Chceli ste ušetriť, mysleli ste si, že keď si nájdete nejakého stolára - živnostníka, tak vám kuchyňu urobí lacnejšie. Neviem prečo ste nešli do sektorového riešenia - veľa predajcov má hotové skrinky, ktoré sa len kombinujú (Decodom, IKEA,..).

Nemáte zmluvu, ale ani on nemá v ruke nič, na základe čoho by vymáhal. Bola aspoň nejaká komunikácia napr. mailom?
mari2x
21.12.17,09:38
sconto 10 %
mareko
21.12.17,09:54
Veľmi jasne napísaná odpoveď :)
Oliwa
21.12.17,10:20
Veľkou chybou je, že "majster" má od domáceho podpísaný "finančný prísľub" /alebo čo mu to podpísal/ na 1400 € so splatnosťou 24. 12. 2017... To je de facto uznanie dlhu...