Simi Ď
20.12.17,10:52
Ahojte :) potrebujem pomoc v tomto smere som úplný začiatočník. V našom PC padol celý Windows (čím sa stratili všetky údaje vrátane programu Omega) a prešiel úplnou inštaláciou. Po stiahnutí programu Omega a licenčného súboru mi tento program funguje v DEMO verzii. Ako mám postupovať, aby som mohla program normálne používať? Ďakujem
evuš
20.12.17,10:34
Nekonzultovali ste novú inštaláciu priamo s Krosom??
Simi Ď
20.12.17,10:37
Nie nekonzultovali, program inštalácie som stiahla cez stránku www.kros.sk a nahrala licenčný súbor. Okrem pohybov na sklade sa mi nedá v ničom inom pridávať nové účtovné prípady/faktúry a pod.
evuš
20.12.17,10:59
Dolu v pravo v Omege Ti ukazuje dátum dokedy máte balík podpory?
avalik
20.12.17,13:45
volajte do krosu, uz niekolko tyzdnov funguju nie na licenych suboroch ale na licencnych cislach, ktore posielali postou
Simi Ď
20.12.17,14:06
Akurát som skončila hovor :) Ďakujem veľmi pekne za ochotu
evuš
20.12.17,14:08
Nato licenčné číslo som celkom pozabudla...vždy, ak treba robiť dáky zásah s programom je dobré kontaktovať priamo ich... o účtovaní a iných veciach vedia napomôcť i tí, čo s programom pracujú, ale so softvérom je dobré kontaktovať priamo Kros
Simi Ď
20.12.17,14:20
Do budúcna už budem vedieť. Ďakujem pekne
tvrdohlavec
31.12.17,02:45
Len na okraj veci. Mne sa Kross zrútil 2x potom mi môj mladučý technik dal radu do života ktorú som akceptoval a to "ujko prejdite na operačný systém LINUX a zabudnete na problémy." Cena Linuxu je pre Slováka velmi vysoká. Je to volný program a aj Kross Ti dodá inštaláciu na Linux. Odvtedy nebolo zrútenie programu a stalo sa to pred 10 rokmi.