xxninixx
28.12.17,15:56
Som zaregistrovana na jednej stranke, kde zbieram odmeny. Ked nazbieram urcitu vysku, mozem si to dat preplatit na PayPal ucet. Ten som si zalozila, ale neviem ako to potom funguje, aby sa mi dostali peniaze na ten ucet. Stranka odomna pyta moj PayPal email a meno, na ktore som na PayPal zaregistrovana. Staci to? Ked tam dam moj email, pod ktorym som registrovana na Paypal, pridu mi tam tie peniaze? Ja som si totiz vzdy myslela, ze na PayPal budem mat pridele nejake cislo uctu.
Dakujem krasne za odpovede.
xxninixx
28.12.17,15:47
Tak z payPal sa daju vybrat peniaze nornalne to som si uz pozerala a aj keby sa nedali tak viem cez to nakupit
xxninixx
28.12.17,16:29
Cez kolonku vyber nie?
misoft
28.12.17,19:11
buchač
28.12.17,19:44
Píšete obaja (čiže 89X @ xxxx ) hlúposti...
buchač
28.12.17,20:08
Hm...

Takže asi takto :
1. Debilko je ten, čo ťa ráno obliekal

2. Citujem :
" A aj keby nie, ako si vyberies peniaze z PayPal, alebo prevedies na domaci ucet ? "
Keď o niečom nevieš, to neznamená, že to nejde.

3. Predpokladám, že ty a xxxx ste jedna a tá istá osoba

4. Krmiť tému nemienim ...
bodliak
29.12.17,08:59
misoft
29.12.17,15:21
Hmmm.... niekomu sa to asi "nezdá".... jeho vec....
Valcake
29.12.17,15:35
Tiež som zaregistrovaná cez jednu stránku ...nakupujem z rôznych e-shopov..no pri odmene /čo sa pekne nazbieralo/ som na pochybách. Ak chcem aby mi pripísali odmeny na účet pýtajú mail, meno, mobil, č.karty a nestačí tá karta s ktorou nakupujem, ale tá hlavná..hm ..a tak už nemám v tom dôveru. Nechať odmeny odmenamy? Poraďte...ako by ste postupovali? Dík.
Nandrolon
29.12.17,17:37
Asi KIM v anonymite. Kedysi mi pisal, ze po Richardovych opatreniach nemoze davat "vo velkom" ale uz "skromne". :-)))
taiko
30.12.17,11:54
Ano staci to. "Stranka" Ti vie poslat peniaze na Tvoj paypal ucet na zaklade Tvojho emailu.
Pri registracii na paypale si si zaregistrovala svoj ucet, alebo svoju platobnu kartu. Na ten ucet, alebo na tu platobnu kartu Ti budu pripisane peniaze, ked si sama v paypal na to zadas prikaz.
taiko
30.12.17,11:57
co je to "hlavna" karta ? Peniaze Ti pripisu na tu nartu, ktoru si uviedla pri registracii na paypal-e.
Toho, co Ti chce peniaze posielat na paypal nema co zaujimat Tvoje cislo karty, ani cislo mobilu. Musi im staci Tvoj email (paypalId)
bodliak
30.12.17,13:15
Otazka ale neznie "Ako poslat peniaze z PayPalu na svoj ucet" ...
Nandrolon
30.12.17,13:35
Otazka je dost primitivna. Na to, aby ti na PP ucet prisli money, staci zadavatelovi prikazu poznat emailovu adresu pp uctu.
bodliak
30.12.17,13:41
Oni sa pytaju, ako sa dostat do Bratislavy a odpoved je ako sa dostat z Bratislavy.
Je primitivna otazka, alebo odpoved ?
Nandrolon
30.12.17,14:01
Trochu ta upresnim. Clovek zo stredneho slov. prijde do BA a opyta sa, ako sa dostanem do BA.
Ak sa niekto vie zaregistrovat na poradu, evidentne ma zalozeny aj PP ucet, tak to akoze nevie odpoved na otazku?
Ved uz ked zakladal PP ucet, tak musel vsetko nastudovat a aj autorizovat PP ucet, predpokladam, ze si ho uzivatel aj naviazal na nejaku banku/plat. kartu, co ale nie je povinnost. Idem kuknut, ci zadavatel nie je dalsi KIM - samoozivitel spiacich nickov...
bodliak
30.12.17,14:13
Otazka o voze, a ty stale o koze...

Ten clovek z BB, co prisiel do BA sa pyta:
Co mam povedat inemu cloveku, aby ma tu urcite nasiel ?

To, ze uz je v BA neznamena, ze vie dostatocne presne popisat svoju polohu.
Valcake
30.12.17,14:36
Ja som nepísala o PP, ale že som cez inú stránku..asi som mala zadať novú otázku..

taiko:
hlavnú kartu som myslela tú kde mi chodí dôchodok..atď. Inú kartu mám na nakupovanie, kde si presuniem iba určitú čiastku, nech tam nemám veľa ak by som náááhodou stratila.