Zaira
02.08.06,09:16
Milý Poraďáci, neviem kam mám túto otázku zaradiť tak to dávam sem. Ospravedlnte ma ak som šliapla vedla...Človek sa učí na vlastných chýbach....
Ide o to že môj šéf by chcel vedieť kde a za kolko by sa dalo predať 30.000 až 60.000 ton štrku vyťaženého z rieky...Nevedel mi povedať kde to mám podla neho zistiť a mňa tiež nenapadá žiadne rozumné riešenie...Z tohto dôvodu Vás velmi pekne prosím o radu...ak niekto viete, budem velmi vďačná za akúkoľvek pomoc...

Prajem Vám pekný deň
ucetni_fantozzi
02.08.06,07:37
vzhladom na tematiku tejto webstranky pomerne vtipna otazka... nuz ale, ak by bola dobra cena, tak mam zaujem o takych 5-6 kubikov... :D
dari1
02.08.06,07:39
skus nieco najst cez prehladavace - google.sk
Viera123
02.08.06,07:45
Milý Poraďáci, neviem kam mám túto otázku zaradiť tak to dávam sem. Ospravedlnte ma ak som šliapla vedla...Človek sa učí na vlastných chýbach....
Ide o to že môj šéf by chcel vedieť kde a za kolko by sa dalo predať 30.000 až 60.000 ton štrku vyťaženého z rieky...Nevedel mi povedať kde to mám podla neho zistiť a mňa tiež nenapadá žiadne rozumné riešenie...Z tohto dôvodu Vás velmi pekne prosím o radu...ak niekto viete, budem velmi vďačná za akúkoľvek pomoc...

Prajem Vám pekný deň
Zaira, prepáč, ale v prvom rade ťa chcem poprosiť, ak budeš nabudúce zadávať novú tému, daj jej príslušný názov. Takto som mala dojem a určite nielen ja, že ide o život.
Zaira
02.08.06,07:48
Ano prepáčte ja som si neuvedomila že ten názov je viac ako nevýstižný....ale písala som to v dosť velkej rýchlosti...takže berte to prosím s rezervou...dakujem za pochopenie...
bodliak
02.08.06,07:50
Asi by som zalistoval v zlatych strankach a obvolal zopar firiem. Tvaril sa, ze strk kupujem. Z ich doplnujucich otazok (kvalita strku, velkost "zrna", dodanie, mnozstvo atd) sa clovek vela nauci a rychlejsie zorientuje v oblasti. Pri druhom a kazdom dalsom telefonate budem mudrejsi...
Potom mozem skusit tie iste firmy ako potencialny dodavatel :-)
Jara
02.08.06,07:55
Bodliak, skvelý nápad. Páči sa mi tvoj postup. Pekne si sa vynašiel.
Zaira
02.08.06,08:16
Bodliak tak to je fakt skvelý nápad, darmo je to tak ako sa hovorí -viac hláv viac rozumu a ja som velmi vďačná za každú pomoc :-)
Viera123
02.08.06,09:08
Zaira, skús aj cez bartrový obchod
www.superbarter.sk
ayya
02.08.06,10:20
hehe... cakala som, ze to niekoho napadne skor ako mna :D ... co napriklad tato nasa (dcerska?) stranka? http://www.zakazky.sk/main.php
odtial sa asi aj dozvieme kde je to momentalne skladovane, ake budu ceny, ci to bude aj s dopravou a pod.btw: pozorne si tu tvoju ponuku potom precitam :D ... ak budu dobre podmienky, mozno sa staneme obchodnymi partnermi pripadne :)
Anife
02.08.06,11:50
Milý Poraďáci, neviem kam mám túto otázku zaradiť tak to dávam sem. Ospravedlnte ma ak som šliapla vedla...Človek sa učí na vlastných chýbach....
Ide o to že môj šéf by chcel vedieť kde a za kolko by sa dalo predať 30.000 až 60.000 ton štrku vyťaženého z rieky...Nevedel mi povedať kde to mám podla neho zistiť a mňa tiež nenapadá žiadne rozumné riešenie...Z tohto dôvodu Vás velmi pekne prosím o radu...ak niekto viete, budem velmi vďačná za akúkoľvek pomoc...

Prajem Vám pekný deň

Pri predpokladanom objeme vyťaženého štrku by som sa obrátil na betonárky v okolí.
Zaira
03.08.06,13:29
Ďakujem velmi velmi pekne...ste velmi zlatý a milý všetci. Ešteže existujú ludia ochotní pomôcť. Som Vám naozaj strašne moc vďačná...
bulnova
20.08.06,18:28
Skús obvolať betonárky, prípadne firmy, ktoré majú zákazku na najbližšej
výstavbe (dialnica, väčší obytný dom a pod.)