hana_
02.01.18,19:14
Kúpila som v novembri tovar (darčekové predmety), ktorý chcem predávať na živnosť, ale tú som si založila až v decembri. Budem predávať v malom, takže si plánujem uplatňovať paušálne výdavky. Ak si nevediem účtovníctvo, akú evidenciu o tovare treba viesť? Mám odložený doklad od spomínaného tovaru, ale neviem, čo s ním, či ho vôbec potrebujem pri paušálnych výdavkoch. Ďakujem vopred za radu.
veronikasad
02.01.18,18:24
V malom = predpokladaná ročná tržba ? Máš ERP ?
veronikasad
02.01.18,18:25
Príjmy zo živnosti budú tvojim jediným zdrojom príjmu, alebo si zamestnaná ?
hana_
02.01.18,18:31
Zatiaľ ERP nemám, na začiatok som dohodnutá s paňou, ktorá má obchod, na komisionálnom predaji. Ročná tržba asi do 1000 eur.
hana_
02.01.18,18:35
Zamestnaná.
veronikasad
02.01.18,18:43
Pokial si zamestnaná a uplatňuješ si nezdanitelnú časť u zamestnávatela, paušálne výdavky pri predaji tovaru sú pre teba nevýhodné, pokial nemáš na tovar maržu aspoň 40 %.

Bez ohladu na spôsob zdanenia si povinná pri kontrole daňového úradu alebo SOI preukázať doklad o nákupe tovaru a zákazníkovi vydať doklad o predaji.
Preto doklady o nákupe nevyhadzuj.

Inak, skladová evidencia je povinná aj pri paušálnych výdavkoch, v DP uvádzaš stav zásob ku koncu roka.
hana_
02.01.18,18:55
Ďakujem pekne za odpoveď. A pri paušálnych výdavkoch treba viesť nejakú evidenciu o tovare počas roka, myslím nejakú oficiálnu, ktorú by vyžadovali úrady? Alebo mi stačí moja interná evidencia, zrozumiteľná pre mňa?
hana_
02.01.18,18:58
Aha, medzičasom ste doplnili túto informáciu. Mohli by ste mi, prosím, poradiť, kde nájdem informácie o tom, ako taká skladová evidencia má vyzerať?