slovakiamail
06.01.18,23:07
Ahojte,
existuje portal alebo celkovo zdroj informacii kde je moznost najst dovolenky a tiez vikendy pre sigle, pripadne pre rozvedenych s dietatom?

Ked som bol zenaty, snazil som sa zarobit co naviac penazi, stale bolo malo, teraz som rozvedeny a peniaze ale co ked mam dieta len kazdy druhy vikend a nechce stale chodit niekde, niekedy mi povie tatino chcem byt doma.

Zamerne som vlozil tuto ostazku do "kaviarne" a nie do polozky "cestovanie", ak admin uzna opak, pokojne moze otazke zmenit kategoriu.

Nehladam cisto zoznamku, ale predstavit si vikend, ci dovolenku s dietatom a okolo rodiny s detmi, uz nie.

Staci mi program, cez den aktivity rodic + dieta a vecer zabezpecit dohlad na dieta a pre dospelych party ;-)

Rad by som a kazdy mesiac vybehol s dietatom na vikend na SK + okolie a dovolenku v lete, aj dve.

Dufam, ze som nikoho nepoburil a kazdy pochopil mou otazku ;-)

Ideal so sportom, vykonom zatazenim a pod.
4326
26.01.18,19:10
Ahoj.... mám podobný problém možno. Som mama, ex neaktívny človek, my so synom lyžujeme, korčuľujeme, cez leto sa ale syn už trošku so mnou nudí a potrebuje okolo seba aj inú spoločnosť. Vždy som volila dovolenky kde bola možnosť kontaktu aj s inými deťmi. Celkom sa mi to aj darilo, našiel si vždy nejakých nových kamarátov. No a ja som si pri tom trošku oddýchla tiež - síce sama, ale niekedy to na škodu nie je.
Cez leto ma syn zvyčajne už svojich kámošov a tak ak nechce nejde so mnou a teda idem sama či plávať alebo na bicykel.
Toto leto ideme prvý krát k moru, tak som zvedavá koľko krát mi povie, že sa núdi :-)