frederika162
15.01.18,13:28
Ponúkam vypracovanie dokumentácie alebo šablóny transferovej dokumentácie. Skúsenosti mám z nadnárodnej spoločnosti v ktorej sa venujem priamo transfer pricingu. Bližšie info poskytnem v správe
ciceron
30.01.18,06:54
firmu A aj firmu B vlastni tá istá osoba a je aj v oboch firmách konateľom, Firma B by každý mesiac fakturovala firme A zváracie a zámočnické práce na základe zmluvy o dielo. Akú transferovú dokumentáciu by mala viesť a ako by mala vyzerať. Úplne sa v tom strácam. Mám o niečo požiadať aj finančnú správu?
Orsz
30.01.18,10:12
Finančnú správu nemusíte o nič žiadať, ak teda nechcete aby vám schválili transferovú dokumentáciu za poplatok. Robíte skrátenú transferovú dokumentáciu - vzor sa dá zakúpiť aj tu cez Poradu , ak si pozriete záložku školenia, je tam v ponuke aj materiál, medzi tým aj skrátená TD,
ciceron
30.01.18,12:26
Ďakujem už som si objednala , dúfam že to budem vedieť podľa vzoru urobiť. Trochu sa dostávam do obrazu, ale stále je to pre mňa ??? Daňovník ktorý vedie transferovú dokumentáciu je v mojom prípade firma B? Keď urobím skratenú transferovú dokumentáciu založím si ju a môžem vystavovať fakturácie firme A bez problemov. Tým, že mám založenú transferovu dokumentáciu je všetko v poriadku, alebo mám aj iné povinnosti.
evajanegova
16.02.18,09:24
Dobrý deň.Mali by sme záujem o vypracovanie skrátenej TD.
blondy
16.02.18,11:01
Dobrý deň, potrebovali by sme spracovať TD v skrátenej verzii. Ide o prenájom. Ďakujem za viac info.
maja 83
16.03.18,12:40
Dobrý deň, za akú cenu ponúkate vypracovanie TD skrátenej, resp. vedeli by ste poskytnúť konzultáciu a za koľko. Ďakujem
smachotka
23.02.19,12:46
Dobrý deň je táto ponuka ešte aktuálna?