kkzk
16.01.18,10:12
Za obdobie MD/RD (2012-2017) mi vznikol nárok na 160 dní dovolenky. Ešte som na RD, kt. mi končí 9.9.2018. Musím túto dovolenku vyčerpať do konca roka 2018?
Mzdovú som v polovici novembra 2017 požiadala o výpočet nároku na dovolenku, v januári mi napísala, že mám nárok na 46 dní dovolenky, bez akéhokoľvek vysvetlenia. Podľa mojich výpočtov (potvrdených aj poraďákmi) je to 160. Dovolenku by som chcela čerpať popri "rodičovskej". Aby som ju stihla minúť do septembra, musela by som ju začať čerpať už teraz - na konci januára. Kým sa s mzdovou dohodneme na výpočte, môže byť pokojne február, event. ak to budem musieť riešiť cez NIP, bude to ešte dlhšie. Môže mi tak časť tejto dovolenky prepadnúť?
veronikasad
16.01.18,09:23
Nemusíš nič riešiť cez IP. Písomne (mesiac vopred) oznám ukončenie rodičovskej dovolenky a požiadaj o čerpanie dovolenky v súbehu s poberaním rodičovskeho príspevku. Zamestnávatel musí tvojej žiadosti vyhovieť.
Dovolenku za rok 2017 môžeš čerpať aj počas zamestnania - do konca roku 2018.
Obdobie čerpania dovolenky sa počíta ako výkon práce, takže za rok 2018 ti vznikne nárok na celú dovolenku, ktorú môžeš čerpať do konca roku 2019.
veronikasad
16.01.18,09:24
nejako je tej dovolenky veľa, uveď presné obdobia trvania materskej a rodičovskej dovolenky.
kkzk
16.01.18,09:26
kkzk
16.01.18,09:31
Ja by som aj rada oznámila ukončenie rodičovskej a požiadala o čerpanie dovolenky, lenže výpočet mzdovej sa výrazne líši od toho môjho (46 dní vs. 160), vysvetlenie mi zatiaľ nebola ochotná podať (riešim to s ňou od novembra). Preto mi utekajú dni, kt. by som si mohla dovolenku čerpať.
Od septembra, keď nastúpim do práce, mi riaditeľ už počas školského roka nemusí povoliť čerpanie dovolenky. Preto sa obávam, že ju nestihnem v r. 2018 vyčerpať a časť z nej mi prepadne.
kkzk
16.01.18,09:40
A viete mi poradiť s týmto?
veronikasad
16.01.18,09:40
Napriek tomu že sa s mzdárkou dohadujete o nároku, požiadaj o ukončenie RD a čerpanie dovolenky od 17.2. (skôr sa už nedá). Tvoj výpočet je správny, za predpokladu, že si správne spočítala pracovné dni RD, vrátane sviatkov.
veronikasad
16.01.18,09:41
Ak si mzdárka neprizná chybu vo výpočte, skopíruj obdobia z predchádzajúcej témy a pošli na posúdenie na Inšpektorát práce, spolu s vyjadrením mzdárky.
kkzk
16.01.18,09:45
Ja už som písala aj oficiálne žiadosti o výpočet dovolenky, vysvetlenie výpočtu od mzdovej, aj sťažnosť na nečinnosť. Budem musieť zájsť ešte osobne za riaditeľom, lebo sme sa nepohli. Ak to nepomôže, potom mi zostáva už len ten IP.
kkzk
16.01.18,09:48
Existuje aj taká možnosť, že by sme sa s riaditeľom dohodli na skoršom návrate do práce ako o mesiac (a čerpaní dovolenky)? A v tomto duchu by som napísala oznámenie o ukončení rodičovskej dovolenky (...na základe dohody medzi riaditeľom školy a zamestnancom...ukončujem RD napr. k 25.1.)?
veronikasad
16.01.18,09:53
Písomne nie, v zmysle ZP ukončenie RD oznamuješ písomne mesiac vopred. Ak po doručení oznámenia bude súhlasiť so skorším začiatkom čerpania dovolenky, je to OK. Nepíš tam žiadny dátum začiatku čerpania dovolenky, len napíš že žiadaš o čerpanie dovolenky po ukončení RD.
kkzk
16.01.18,09:54
Veľká vďaka!!