Lili269
16.01.18,19:22
Dobry den, vedeli by ste mi poradit kde sa obratit ak mi nechcu poskytnut pozicku?v uverovom registry kvoli oneskorenej splatke nie som, mam pracu na dobu neurcitu a mam slusny prijem, avsak v minulom roku som sa dostal do minusu, ktory sme preklenul pravidelne rychlou pozickou. Samozrejme vzdy som vsetko na cas splatil, len pravdepodobne pre banku nie som seriozny ziadatel. Cetelem, quattro ma zamietlo, pozicku by som potreboval na dostanie sa do plusu a mozny zaciatok znova, dakujem
jelalim
16.01.18,18:25
Nezadlzuj sa. Ak na nieco nemas, pockaj, zacni setrit, nastav si nejake efektivne sporenia. Zvaz moznosti dalsieho prijmu - vikendy a podobne.
misoft
16.01.18,18:28
Môj názor.... hľadaj inú cestu, ako sa dostať do "plusu" - pôžička ťa do "plusu" dostane len dočasne, ale o chvíľu budeš opäť v "mínuse" - splátky pôžičky od týchto inštitúcií nie sú totiž lacné. Niekedy majú RPMN medzi 15% (lepší prípad) až do max. 30% (horší prípad - viac ako 30% nemôžu pýtať, NBS by im šlapla na krk).
duves
17.01.18,06:24
Na úver nie je žiadny právny nárok. A ak ti zamietli žiadost v nebankovkach (Cetelem, quattro), tak to bude naozaj vážne. A ako píše misoft, kašli na rýchle pôžičky. Nič ti neriešia.