k-a-t-k-a
18.01.18,13:31
Ahojte čo sa stane ak príde zamestnanec kúpiť tovar na firmu,vystavím mu FA + doklad o úhrade - prenos daňovej povinnosti. Neoznámi že tovar berie pre seba a neodovzdá doklad vo firme. Tým pádom firma nevykoná samozdanenie. Budeme mať potom problemy my ako firma?
KloferHladny
19.01.18,05:52
Áno. Musíš preukázať, že si to dodala platcovi DPH (najlepšie objednávkou..)
k-a-t-k-a
19.01.18,07:39
čo v prípade že nemá objednávku ani pečiatku firmy, proste odbehne zo stavby dokúpiť tovar
KloferHladny
19.01.18,17:16
to je podľa mňa problém. Rámcová kúpna zmluva ?? Ak bude od Teba chcieť daňový úrad pri kontrole sumu DPH, lebo odberateľ faktúru nepriznal v DPH, potom je na Tebe aby si dokázal(a) že to prevzal a teda že prevzal na seba povinnosť odviesť DPH. Že je to práca naviac (pre každého-dodávateľa aj odberateľa) je jasné. Ale kedy si naposledy registroval(a) zjednodušenie zákonov ? Ja posledne v roku 2004.
k-a-t-k-a
22.01.18,05:34
Ďakujem, čiže teraz musím od každeho takého zákaníka mať objednávku alebo najlepšie splnomocnenie od majiteľa firmy že je oprávnený prebrať tovar, no super zase robota naviac.
bodliak
22.01.18,05:42
Ak nemá nič, tak je pre Teba obyčajný smrtelník a predávaš s DPH.
k-a-t-k-a
22.01.18,05:55
takže ak nemá nič a povie že berie na firmu nie je mojou povinnosťou pátrať či firma je platca DPH alebo nie je, vystavím doklad z ERP s DPH. Ak by prišiel opraviť doklad že sú platci DPH vtedy musí mať so sebou splnomocnenie že je oprávnený prevzať tovar + doklad. Správne? Už mám z toho všetkého pekný hokej.