maaarcus
19.01.18,09:11
Ahojte, prosím, vedeli by ste mi poradiť ako postupovať keď vedľa môjho pozemku z vyrastajúcou stavbou je pozemok firmy a stoja tam vysoké ihličňany ktoré môžu poškodiť stavbu, ohroziť našu bezpečnosť? Treba osloviť firmu a vyzvať ich aby stromy dala vyrúbať? Ďakujem
ivka70
19.01.18,08:17
... ktoré môžu poškodiť stavbu, ohroziť našu bezpečnosť ... to povedal nejaky znalec ci ako ste na to prisli?
bodliak
19.01.18,08:55
na nieco staci aj zdravy rozum, len idioti na vsetko potrebuju furt "znalca"
ivka70
19.01.18,09:08
a obcas si idioti myslia, ze vsetkemu rozumeju a ze ich ohrozuje cokolvek od susedov, ze :)
ivka70
19.01.18,09:28
Susedove stromy…
(https://bbonline.sk/pravna-revue-radi-susedove-stromy/)
napr. ...zaznamenať situáciu kedy dochádza k ohrozeniu podľa vás a v akom rozsahu...
Chobot
19.01.18,09:56
Tak už sa pri výstavbe rúbu nielen stromy na danom pozemku, ale preventívne aj všetky susedove vyrúbeme...

Jedine osloviť firmu, ktorej patrí pozemok a stromy, či sú ochotní tie stromy vyrúbať. Inak treba dokázať, ako ohrozujú tvoju stavbu. Alebo ti len tienia?
misoft
21.01.18,15:20
mimotemy
" niejakú chorobu" a "nevirezal" a k tomu niekde chýbajúce čiarky... versus
"Poskytneme vám kvalitné a spoľahlivé služby v oblasti zemných, výkopových a búracích prác. Sme zodpovední, spoľahliví a dôslední pri každom zverenom projekte. Volíme individuálny prístup k zákazníkovi." - tak by som si veľmi rozmyslel, či by som takúto firmu zavolal.... keď (asi) konateľ/majiteľ ani slovenčinu neovláda....