sway
15.11.04,07:52
:confused:
Zdravím všetkýchčo robia mzdy v OLYMP-e, mám otázočku:
chcela by som už začať využívať export do Omegy pričom by sa mi spravil ID na mzdy, ale neviem ako zadať účty - analytiky pre PÚ. Našla som to len v každom jednom pracovníkovi pri zadávaní výplaty- zložky mzdy, ale keby som mala pri každých výplatách zadávať všetky účty - analytiky pri 16 ľuďoch, tak to mám rýchlejšie ten ID ručne.
NEVIE NIEKTO či sa nedajú tieto účty zadať niekde raz a pre všetkých zamestnancov? a potom ich len korigovať - napr.zdravotnú poisťovňu.
móóóc ďakujem.
Kimáková
13.12.04,14:02
Milý/á sway.

Takže rada: Zdravotné poisťovne je možne v Olympe rozúčtovať na analytiku nasledovne: pôjdeš do Organizácia - Bankové účty a nájdeš si zdravotné poisťovne. Otvoríš si ich cez Oprav a naspodku máš okienka Má dať - Dal. Stačí ak vyplníš iba analytiku. Tým pádom vo všetkých vygenerovaných výplatách u všetkých zamestnancov bude nahodená analytika z Bankových účtov. To isté môžeš urobiť napríklad aj na Sociálnu poisťovňu. Čo sa týka jednotlivých zložiek mzdy to musíš robiť u každého zamestnanca zvlášť. Samozrejme už len analytiku pre čiastku na mzdy (521/331). Ak si chceš uľahčiť robotu a nenahadzovať to každý mesiac, tak si túto analytiku nahoď v Personalistike na karte Zložky mzdy. Potom každý mesiac pri generovaní výplaty sa ti prenesie analytika zo zložiek mzdy.
sway
13.12.04,14:15
Milý/á sway.

Takže rada: Zdravotné poisťovne je ........

Moc ďakujem, skúsim sa s tým potrápiť - keď to bude fungovať bude zas o kúštik robotky menej , vďaka. :o ;)