Sinkl
22.01.18,21:22
Dobrý deň,
poprosím Vás skúsených o pomoc. Mám tablet samsung galaxy tab2 7.0. Tablet bežal bez problémov ale jedného dňa sa vybil a už sa nedá nabiť. Skúsila som vymeniť nabíjačku, kábel k nabíjačke - nepomohlo. Kúpila som teda novú batériu. Nová batéria bola nabitá od predaja na cca 80% aspoň tak mi to ukazovalo po vložení batérie. Tablet na tejto batérii sa v pohode zapne ale stále sa to nedá nabiť. Spustila som recovery -nepomohlo. Pri pôvodnej batérii pri pripojení nabíjačky tablet len blikol ale nenabíjal. Pri tejto novej sa mi po pripojení nabíjačky nezobrazí nabíjanie ale červený krížik na symbole batérie. Tablet som vypla a nechala ho nabíjať a po cca 20 min zapla či je nejaká zmena - batéria na 47%. po opätovnom pripojení nabíjačky zasa naskočil krížik na symbole batérie a napísalo 100% bateria čo nie je možné. Neviete mi prosím poradiť, kde môže byť problém? ďakujem
misoft
22.01.18,20:25
No logicky..... kde asi? Nabíjačka - vymenená, kábel - vymenený, batéria - vymenená. Čo ešte ostalo? Samotný tablet.
Takže - ostáva vymeniť tablet :D. Alebo dať do servisu.
arizona
23.01.18,04:49
Mna napadlo, ze moze byt vadny konektor v tablete
Sinkl
23.01.18,08:06
ďakujem - asi predsa len budem musieť ísť do servisu. Mám ho ale ďaleko, tak som dúfala, že ak to bude min. chyba odstránim to z domu. . Ešte sa chcem spýtať - nedá sa nejako zistiť stav batérie, keďže po pripojení nabíjačky mi akoby začne nabíjať - no do minúty mi naskočí batéria nabitá na 100% vyberte nabíjačku. a zase odpočítava stav batérie od 100% takže neviem presne koľko má.
Sinkl
23.01.18,08:08
skúsim zájsť teda do servisu. čo to stálo - približne výmena konektora? či sa mi to vôbec oplatí dať urobiť. Ďakujem
misoft
23.01.18,08:08
A) buď je baterka fakt nabitá...., alebo B) elektronika v tablete je zblbnutá a hlási nezmysly.
To zistia práve v tom servise.
Ďalšia možnosť - nájdi si niekoho, kto má tiež toho Sama Sunga a vymeň baterku, ak ten druhý tablet bude OK, tak ukáže, ako je na tom tá baterka.
arizona
23.01.18,08:13
Skus sa informovat osobne v okoli,v nejakom mensom servise.Ja som zistovala asi 2r.dozadu ceny cez net,nasla som 30-50 eur