martahu
25.01.18,20:57
manžel má pásový opar na krku a lavom líci,bol aj v nemocnici kde zobral 21infúzii a ešte aj antibiotiká je to už 3týždne stále má bolesti chrasty mu už odpadli má len také červené flaky ktoré natierame 2x denne masťou FUCIDIN ale ho to stále pali prestane až ked si dá tabletku od bolesti Veral.Kožná povedala že ak to neprejde tak bude musieť ísť neurologovi.Neviem či neexistuje niečo inšie čím by sme to mohli natierať aby to aspoň trošku zmiernilo tu bolesť,alebo lieky na prírodnej báze,Dakujem
arizona
25.01.18,20:18
Treba posilnovat najma imunitu.

Zopar nazorov najdes aj tu v debate
https://nemoci.vitalion.cz/pasovy-opar/#experience
lujza.j
25.01.18,20:21
Nimbovy olej....pozor smrdi
Auri
26.01.18,09:09
Milgamma tabletky dali mame. Lepšie povedané, kúpila si ich, keďže je to voľnopredajné. Injekcie sú na predpis. Jej Dr. nato šiel presne naopak, najprv neurológ a až tak kožné, že to je neurologická záležitosť, preto tie bolesti aj keď kožný problém ustane.
Valcake
26.01.18,11:10
Minulý rok som ležala v nemocnici na inf.brala som infúzie a atb. Mala som presne na tom mieste. Mne zmizlo dosť rýchlo. Stopa nezostala žiadna. Veľmi pomohol aj Herpesin. Tak ako sa už písalo, posilňovať imunitu béčkami aj devit. Veľa zdravia!
bettylou
26.01.18,11:45
Bkomplex, lyzín, by mohli trochu zmierniť príznaky, a hlavne ako už bolo spomenuté obranyschopnosť organizmu
bettylou
26.01.18,11:46
mne vonia orieškovo :)
martahu
31.01.18,16:20
Manžel berie aj milgamu aj b-vitaminy ,ale má velké bolesti on nemôže brať niektoré lieky proti bolesti lebo berie Warfarín na riedenie krvi a to je vlastne ten problém,