Zuziana
03.08.06,17:15
Ahojte, má niekto z vás skúsenosti so zabezpečením dovolenky online? napr. cez stránku kartágo, lastninute a podalebo alebo je vhodnejšie sa obrátiť na cestonú kanceláriu alebo agentúru?
Stina
03.08.06,15:26
Jedná sa vlastne o rezerváciu určitého zájazdu. Väčšinou aj tak musíš navštíviť CK kvôli prevzatiu dokladov.
Marína
03.08.06,15:51
Naši známi majú dobrú skúsenosť s www.adriatic.hr, ale to sú len destinácie na Jadran.
dara
04.08.06,05:47
Ja som si to vždy pozrela na nete, pak som zavolala do cestovky, pretože tie ponuky sú zväčša neaktuálne a priamo sa dohodla a zaplatila.
Zuziana
27.08.06,10:04
Takže funguje to aj bez návštevy CK. Cez telefón som zarezervovala, mailom poslali zmluvu , v bannke som zaplatila a pred odletom delegátka CK na letisku odovzdala doklady. Nebol žiaden problém:)
Danielle369
27.08.06,13:19
ja objednávam výlučne cez www.travel.sk ,sú tam príjemní ludia,pomôžu,vybavia, a potom len zaplatím cez banku.Všetko ti pošlú majlom.
luebchenko
28.08.06,08:26
Ja som si dovolenku vybrala a zarezervovala cez internet, za čo som dostala zľavu 100,- Sk / osobu, ale papiere som si tak či tak bola prevziať osobne (aj zaplatiť)
maca88
31.08.06,09:10
Aj ja som si objednala tento rok dovolenku cez internet,obratom mi poslai potvrdenie objednavky a zmluvu, vypisala som ju poslala mailom,obratom mi prisla potvrdena postou.Po zaplateni mi mailom prislo potvrdenie platby.Instrukcie k dovolenke mi prisli 7 dni pred odletom mailom, ostatné doklady ako letenky a ost. nam delegatky dali priamo na letisku.Nikam som nemusela chodit a dokonca pri objednavke dovolenky mailom sme mali zlavu 5%. Uz by som si inak dovolenku neobjednavala :)