jozefina123
27.01.18,17:25
nemam chut zit som na samom dne co mam robit
willma
27.01.18,17:47
ísť za psychiatrom
Anežob
27.01.18,18:31
Určite vyhľadaj odbornú pomoc, nie preto, že ťa ostatní do toho tlačia. Musíš to sám chcieť. A už tento krok naznačuje, že svoju situáciu chceš riešiť.
Hlavu hore, držím palce. Je to určite ťažké.

Povedz si : Ja to dokážem !
Psychológa alebo psychiatra určite čo najskôr vyhľadaj.
marleau
27.01.18,18:58
stačí prestať hrať
korela
27.01.18,20:55
907, pozoruje pacientov?
korela
27.01.18,21:03
Je možné, že tvoj príspevok nepochopí veľa ľudí a ani veľa závislých to nedokáže bez pomoci a podpory profesionálov, keby však uverili svojej vnútornej sile a myšlienkam, dokázali by to aj sami. Silná vôľa, motivácia k niečomu inému silnejšia ako chuť hrať. Proste ju vymeniť za iný druh závislosti, samozrejme nie zničujúci, ale prospešný.
Môj tatko zo dňa na deň prestal fajčiť 40 denne vo svojej 40-ke, a vydržal až do smrti. Pritom mu vtedy nič nehrozilo, iba prišla motivácia.
Mila123
27.01.18,21:17
907 je tiež gamblér, ako inak by to vedel? a poznal psychiatra?
evuš
28.01.18,04:14
Prepáč, toto mi vyznelo ako výkrik...Ak si to uvedomuješ, máš problémy a chceš to riešiť tak musíš ísť za psychiatrom...bude potrebné liečenie.. ALE SAMOZREJME si musíš sám/sama uvedomiť, že to už nechceš, a že treba začať žiť BEZ....
bettylou
28.01.18,06:33
Zohnať peniaze na hru, človek by si mal plniť sny.. :D Čo máš robiť? Premyslieť si ako ďalej, ne? To sa proste ľuďom stáva, že sa ocitnú skrz sprostosti na dne. Neľutuj sa, jediné, čo máš je život a ten ponúka tisícky možností, môžeš cúvnuť, môžeš dopredu ísť, môžeš ostať stáť. Je to tvoj život :). A neboj nie si ani prvý ani posledný. Hlavu hore čiča more.
Nandrolon
28.01.18,17:06
.45 ACP
Oliwa
29.01.18,07:24
Čo Ťa trápi najviac - dlhy? Prvý krok si už urobila - priznala si si sama pred sebou, že máš problém. To veľa ľudí nedokáže... Takže to je Tvoje veľké plus. Teraz už len krôčik po krôčiku začať problém riešiť, ako Ti tu už písali - vyhľadať odbornú pomoc. My tu sme len taká virtuálna porada a nie reálna poradňa, ktorej návšteva Ti môže pomôcť...
Oliwa
29.01.18,10:01
Možno si zháňa klientelu...
vicktor
29.01.18,10:08
...alebo staci konecne poriadne vyhrat
buchač
29.01.18,10:18
vicktor (Dnes 12:08) ...alebo staci konecne poriadne vyhrat
=======================
Never tomu až tak veľmi.
Ono záleží (možno) aj od výhry.
Ja alebo Ty by sme šmarili do automatu povedzme 100€ a hráme. Po čase rozbiješ stroj a display ukazuje tisícky éčiek. Ja alebo Ty by sme vybrali obnos a hajde užívať.
Patologický hráč by tie tisícky rozfofroval za pár dní...tí lepší by to stihli aj za pár hodín. ;)

korela vraví o motivácii...?
Hm...ale patologický hráči nie sú závislí len od hry samotnej, ale fičia aj na chlaste a drogách.
A tri závislosti neustojí len tak ľahko nik...