fipina
04.08.06,11:26
Chcela by som poslať - resp. vrátiť tovar, ktorý mi nesedí. Je to len jedna malá vec a preto by som chcela použiť vystuženú obálku. Viete mi poradiť, ako to mám poslať (dá sa to poistiť, doporučene, poslať to pri okienku na balíky alebo ako bežnú poštu?), prípadne sú tu nejaké špecifká ako pri posielaní balíkov? Vopred ďakujem.
Zita5
04.08.06,09:28
Chcela by som poslať - resp. vrátiť tovar, ktorý mi nesedí. Je to len jedna malá vec a preto by som chcela použiť vystuženú obálku. Viete mi poradiť, ako to mám poslať (dá sa to poistiť, doporučene, poslať to pri okienku na balíky alebo ako bežnú poštu?), prípadne sú tu nejaké špecifká ako pri posielaní balíkov? Vopred ďakujem.


Ak by si potrebovala na pošte Ti predajú vystuženú obálku a do 2 kg sa dá poslať ako doporučená zásielka ...len neviem ako to je s poistením .
bv_alexandra
04.08.06,09:30
Na poistenú zásielku ti na pošte predajú špeciálnu obálku.
fipina
04.08.06,09:48
Bude stačiť, ak pošlem obálku len doporučené? Mám ju poslať ako list pri bežnom okienku alebo ako balík?
Zita5
04.08.06,09:58
Bude stačiť, ak pošlem obálku len doporučené? Mám ju poslať ako list pri bežnom okienku alebo ako balík?


fipina , neviem čo za materiál ideš posielať , ale by som odporúčala a to stojí za to , aby Ťa nepreháňali, zatelefonovať na poštu .....listové oddelenie , alebo balíkové oddelenie a informovať sa .;)
fipina
04.08.06,10:00
Asi to bude najlepšie. Všetkých veľmi pekne ďakujem.
Orim
04.08.06,19:43
Na pošte ti to povedia nejlepšie, povieš im čo chceš a a oni ti povedia možnosti a ty si vyberieš tú najvhodnejšiu.
:)