Salena333
05.02.18,12:14
Dobrý deň, chcem sa opýtať priateľovi som objednala darček na Valentína na dobierku, no lenže nechcem aby mi ho vyplatili naši keďže tipujem, že to otvoria a chcem aby mi to originál doručili na poštu, písala som tej spoločnosti tá mi dala odpoveď, že ak nezastihnu doma mňa uložia balík na pošte, lenže niekto predsa bude doma ako to mám vyriešiť?
ivka70
05.02.18,11:18
Instruovat rodicov, ze tvoj balicek je tvoj balicek, ze ich prosis, aby ho nechali nerozbaleny a len prevzali (zaplatili, ked im nechas peniaze).

Dnes sa da balik dorucit aj na inu adresu, napriklad do prace, pripadne existuje dorucenie na konkretnu postu. Ci sa da ale po objednani uz nieco v tomto smere zmenit, to sa musis spytat tam, kde si darcek objednala.
arizona
05.02.18,11:48
Nevieme, odklia si objednavala a ake maju podmienky dorucenia. Vacsinou eshopy ponukaju z viacerych moznosti.Napr. dorucenie na Postu,alebo priamo na adresu.Takze je potrebne pri zadavani objednavky zaskrtnut vhodny druh dodania.

Ak si uz objednala,tak ti pravdepodobne pride v den dorucenia sms,alebo mail.vacsina dopravcov uvadza aj tel.cislo priamo na sofera,takze mu mozes zavolat a zadat svoju poziadavku.

Posledna moznost je,povedat priamo rodicom, aby ti balik neotvarali.Snad to budu respektovat
vicktor
05.02.18,12:10
To sa predsa nerobi ani bez specialneho upozornenia.
Ktovie co v tom baliku moze byt...? :D
kn-alka
05.02.18,12:28
mimo témy: treba raz objednať niečo pikantné zo sexshopu a nechať mamičku otvoriť balík - druhý krát si to rozmyslí, či bude otvárať cudzí balík :D :D
arizona
05.02.18,12:51
mozno si mamicka objedna tiez :D
Salena333
05.02.18,13:45
Neobjednala som so sexhopu ale s hand made stránky kde sú prívesky so srdiečkom no predsa nechcem aby to otvorili
vicktor
05.02.18,14:40
To by mohol byt len taky plosky balicek, t.j. listova zasielka. Nepride kurier s dodavkou, ale dorucovatelka peso. Ona pozna svoj rajon. Ak ju nepoznas ty, opytaj sa na poste kto. Rano tam chod hned ako otvoria a dohodni sa ze ked to pride neodovzda na adrese ale vrati naspat a tebe da zlty listok.
buchač
05.02.18,15:10
Otázka znie :

PREČO to doručenie riešiš teraz, keď je už v podstate po funuse ?