stefo1
07.02.18,15:10
chcem sa opytat, Kopiu danoveho priznania vam na Danovom urade (BA) potvrdili? lebo mne nie... vraj ked chcem kopiu nejakej strany danoveho priznania, treba kolok a 3 eura za kazdu stranu, ktoru chcem potvrdit... ale kopiu danoveho priznania mi nepotvrdia, potvrdili iba original, ktory som odovzdal, mate rovnake skusenosti?
ivka70
07.02.18,14:17
DU ti potvrdi len Potvrdenie o podani DP .... , urcite nie kazdu stranu kopie DP
Na potvrdenie kopie maju riadny sadzobnik za akukolvek stranku, ktoru od nich potrebujes potvrdit. A treba ziadost a kolok.
stefo1
07.02.18,14:26
no ked ako SZCO potrebujem potvrdenie o prijme, tak to chcu z danoveho priznania... stacilo by dat jednu peciatku na odovzdane tlacivo a druhu peciatku dat na kopiu, ktoru som si sam vypisal.. a bolo by... a k tomu ma danove priznanie B 16 stran x 3 eura= 48 eur super.. pritom mam vyplnene asi len 3-4 stranky... pekne vymyslene

v Potvrdeni o podani DP nemam takmer nic o prijme, co by potrebovali odo mna ine urady...
kn-alka
07.02.18,14:32
kamkoľvek potrebuješ kópiu daňového priznania, nikde nechcú opečiatkovanú kópiu, ale opečiatkované potvrdenie o podaní DP
stefo1
07.02.18,14:37
ale chcu.. napr. pri pozicke/hypoteke....
ivka70
07.02.18,14:43
Neviem, ale ved z neopeciatkovaneho DP (kopie) a opeciatkovaneho potvrdenia ,kde je zaklad dane aj dan v sume a ktore musia sediet, s DP je vsetko jasne aj s peciatkou DU ....Naco by im bolo 16 stran a kazda s peciatkou? Nechcu este okruhlu (ako v Rusku :) ?
stefo1
07.02.18,14:49
ok, ak bude stacit nepotvrdena kopia DP a potvrdene Potvrdenie, tak potom OK
kn-alka
07.02.18,14:50
k pôžicke, k hypotéke dáva banka vlastné tlačivo, ktoré musíš zaniesť na DÚ, a oni ti ho vyplnia na základe tebou podaného daňového priznania a toto jedno tlačivo stojí kolok 3,50€ - teda nie všetky strany DP