gosanamito
08.02.18,08:30
Dobry den, nastupil som pred 4 rokmi do spolocnosti, pred 1,5 rokom dozadu mi bol upaveny popis pracovneho miesta - okrem ineho pribudla tzv. telefonicka pohotovost ( ktora nie je blizsie specifikovana ). Ako to teda vlastne je, som na zaklade tohoto bodu povinny byt dostupny na telefonne vzdy v mimopracovny cas, teda aj pocas dovolenky ? Mala by byt tato pohotovost hradena ? Dakujem J.
ivka70
08.02.18,07:36
Ano, pokial nezasahujes, ide o neaktivnu pohotovost, ktoru musi zamestnavatel evidovat, platit a ma , samozrejme, aj casove obmedzenie (nemoze ju mat 1 clovek 24 hodin/7 dni v tyzdni).
zze/2001-311/96
gosanamito
08.02.18,07:40
No bohuzial to je tak, ze moja pozicia nema zastupenie, ale pohotovost sa vyzaduje 24/7, resp. je ocakavana, ale nikde nie je presne definovana, Ak budem koncit PP mam narok po pisomnej vyzve na uhradu pohotovosti ? Pracujem ako IT technik, co neviem aka kategoria prace je
ivka70
08.02.18,07:43
Nie, nebudes mat narok, lebo nijako nedokazes, ze si taku pohotovost vobec drzal.
Kedze 24/7 mozne nie je ,islo by pri takom nariadeni pohotovosti o porusenie Zakonnika prace. Skor to firmy riesia bez ofiacialneho poverenia na pohotovost (aby obisli zakon), nejakym priplatkom k platu a dohodou so zamestnancom..
Ked to nevyriesis pocas trvania PP, vo vypovednej dobe nedoriesis nic.