ondrejvla
04.08.06,20:25
Dostala som takúto SS, nerozumiem asi podstate problému, žiadne požiadanie, len okopírovaný príspevok s názvom : Hnilá chatrč

Pôvodca textu príspevku: panacik
Príjemný večer.
Chcela by som kúpiť starý hnilý dom na rozpadnutie, na 9árovom pozemku.
Pani, ktorá figuruje na liste vlastníctva ako jediný vlastník je po porážke a je ochrnutá na jednu stranu.
Nehnuteľnosť predáva syn s tým, že má vraj splnomocnenie. PROSIM : ako zistím, že syn nešpekuluje a možno matka ani nevie že sa to predáva ????
Ešte prosím : ten dom je zo surovej tehly, bez omietok, bez okien, bez priečok, len obvodové múry a strecha.
Viete mi poslať VZOR kúpnej zmluvy na takýto typ nehnuteľnosti ???
Treba k zmluve aj nejaký pôdorys alebo fotky tej chatrče ???
DAKUJEM PEKNE. panačik

Aj Vy ste našli v SS niečo podobné?
endrju
04.08.06,20:12
Nedostal som zatiaľ takú správu. Ale určite by som vôbec nereagoval na niečo také :)
Po "nákuku" do verejného profilu neviem čo si o odosielateľovi vôbec myslieť :(
Paula
04.08.06,20:36
Asi sme dostali večer iba prítomní, klikol na nicky prihlásených odhadujem....nereagovala som...na teké čudá nereagujem nikdy:)
ondrejvla
04.08.06,20:39
Pravdepodobne áno, reagoval na nicky. Ja som zareagovala, moja odpoveď - cez SS odpovedám len priateľom.
Nuž nie každý má zmysel pre cit, alebo to nazvať inak?
durisovad
04.08.06,21:17
Mas pravdu, su ludia, ktori nemaju oci. A vyskytuju sa v kazdej skupine, neviem, preco by Porada mala byt vynimkou. Tiez si myslim, ze to treba odignorovat.
Melnick
04.08.06,21:40
Ja som bola oslovená 4x,ale nehľadala som v tom nič zlé. Išlo o Starú herku-auto za 10000.-,potom o pozemok a teraz o Hnilú chatrč :confused: a priznám sa, že ten štvrtý problém som si ani nezapamätala. Myslíte,že sleduje niečo zlé? Myslela som , že potreboval/a rýchlo pomoc. Možno sa k tomu vyjadrí aj panáčik:p
lenkak
05.08.06,09:38
aj ja som bola oslovená nie raz. A nielen od panáčika.
janasv
09.08.06,05:02
Ja som zas dostala ponuku na strašne veľa receptov, najmä na guláše od Libora4...... Nu, što teper s etim?:confused:
willma
09.08.06,05:08
Ja som zas dostala ponuku na strašne veľa receptov, najmä na guláše od Libora4...... Nu, što teper s etim?:confused:
Začni variť a poriadať víkendové gulášpárty.:p
janasv
09.08.06,05:41
Zatial som tu ponuku nevyuzila, ale napad je to sto bodovy...:p:):D
Orim
09.08.06,19:30
Mne chodí stále niečo do pošty na emaily. Ak je to od niekoho koho nepoznám a má to prílohu, zásadne to neotváram a podľa príspevku ak je to v angličtine tak mažem všetko. Môže v tom byť aj nejaký ... ja neviem čo ?
:(
ondrejvla
09.08.06,19:36
Ja som zas dostala ponuku na strašne veľa receptov, najmä na guláše od Libora4...... Nu, što teper s etim?:confused:

Tie guľáše by som aj brala, ale nie len recepty a nielen cez SS! Ale pekne uvarené s hrncom...
Orim
09.08.06,19:38
S gulášmi súhlasím aj ja. :)