fabermit
04.08.06,20:35
Kúpila som si v NAY notebook UMAX.Som s ním spokojná,ale strašne rýchlo sa prehrieva:( .Po pol hodine je úplne horúci.Nemáte s tým niekto skúsenosti,prosím???? Môžem ho reklamovať???Uznajú mi to??Neviete niekto prosím,ako postupovať???Už teraz vďaka za odpoveď...
miro_c
05.08.06,13:07
Tento notebook nemám a ani som s ním nikdy neprišiel do kontaktu, ale čo som zbežne pozrel na Internete, UMAXy sa rady zahrievajú, dokonca to vedie až k vypnutiu notebooku. Príčinou je veľmi rýchle upchatie vetracích kanálikov. Vraj ich treba z času na čas vyčistiť. Odkukal som z tejto diskusie http://notebooky.idnes.cz/diskuse_vlakno.html?id=15547&vlakno=629269&zpet=/recenze/atcpremio1030recenze.html?sort_by=datum ;)
Palo_i
17.08.06,09:50
Kúpila som si v NAY notebook UMAX.Som s ním spokojná,ale strašne rýchlo sa prehrieva:( .Po pol hodine je úplne horúci.Nemáte s tým niekto skúsenosti,prosím???? Môžem ho reklamovať???Uznajú mi to??Neviete niekto prosím,ako postupovať???Už teraz vďaka za odpoveď...
Ahoj aj kamarát ho ma a ma tento istý problém ak si dobre spominám tak problém bol v baterke a jedine čo mohol spraviť bolo že ho poslal na reklamáciu ak si to nestihol tak potom skús či ti to robí z inou baterkou