IvetaH
13.02.18,14:02
Ležíme dvaja pri telke a manželovi prišiel mail odomňa a ešte k tomu s obrázkom. Včera 4x a dnes zatiaľ 1x. Ako je to možné? A mám to pekne ja v odoslanej pošte a on v prijatej a na PC som dnes ešte ani nebola.
Tweety
13.02.18,13:07
Niekto sa nabúral do tvojho účtu.
jslancik
13.02.18,13:49
jedna z pravdepodobnejších možností ako nabúranie sa ti do mailu je, že mail si použila pri "aktivácii" nejakého smartfónu a ten teraz niekto používa a nechtiac posiela maily.
Keby ti ho niekto nabúral, tak sa nebude prezrádzať tým, že bude len tak posielať maily. to by nemalo zmysel.

Skús si zmeniť heslo na gmaili, potom uvidíš, či to bude pokračovať.
bettylou
13.02.18,14:00
samé určite nie, to by bolo perpetum mobile
Žabinka
13.02.18,14:03
alebo dáky duch..
Chobot
13.02.18,14:19
Jednou z málo pravdepodobných príčin môže byť aj rozpoltená osobnosť, tzv. schizofrénia.

Ale skôr sa niekto prihlásil do tvojho mailu z iného zariadenia, na ktorom si bola predtým prihlásená a to zariadenie si zapamätalo heslo.

Treba si zmeniť heslo do schránky.
vicktor
13.02.18,14:52
Aj mna by to zaujimalo.
Clovek sa registruje kade-tade ked kupuje na e-sopoch.
Dostavam nevyziadane maily cca jeden za mesiac od mne znamej osoby. Odosielatel je jej Meno a Priezvisko, ale z podivnej adresy/serveru. Momentalne su 2 v Spame a po rozkliknuti vidim ze jeden prisiel od a druhy od .
IvetaH
14.02.18,11:50
Mne je len divné, že všetko vyzerá ako naozaj u mňa odoslané u neho prijaté a žiadne iné veci len snímky z našej záhrady.
vicktor
14.02.18,11:55
Ufff, to je dobre ze zo zahrady, pretoze aj televizor (vraj inteligentny, ale skor spionsky) vie sledovat ako pred nim lezite na sebe.
Tak rozmyslaj kde ste sa chvalili fotkami vasej zahrady.
Zmen si heslo do mailu aj na tu stranku a uz tam viac nechod.