ondrejvla
05.12.06,20:11
Ďakujem! A nielen tebe, ale všetkým, aj tebe Dáška za každé slovo a povzbudenie cez telefón, za všetko, čo si pre mňa urobila.
lenkak
05.12.06,19:19
Vlasta,
mám želanie pre Teba a platí to aj pre Vás ostatné, ktoré hľadajú energiu:
zažiť ešte mnoho takýchto krás
http://wallpapers.sk/images/wall2003/1444.jpg

http://wallpapers.sk/images/wall2003/1537.jpg

http://wallpapers.sk/images/wall2005/2171.jpg
kukučka
05.12.06,19:41
Videli ste na Zlatom sláviku s akým elánom spievala Jana Kociánová?
Tak spievajme spolu s ňou:

Zahoď starosti, zahoď svoje starosti, pozri aký je krásny deň!

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):) :)
Melnick
05.12.06,19:52
A ja čítam zmeškané a klikám ako divá.:) :) :) :)
A všetky vás strašne moc pozdravujem. Priniesla som aj kávičku,ešte idem pre nejakú tortičku ak sa u mňa zastavíte ,aby ste sa občerstvili.

http://www.gify.nou.cz/r_jidlo_soubory/31.gif http://www.gify.nou.cz/r_dort_soubory/do26.gifUž sa nesie!
mgm
06.12.06,07:27
http://www.volny.cz/byk14/mikulas/126.gif
Mikulášu, dobrý strýčku,
modlím sa Ti modlitbičku,
prines PORAĎAKOM
darov trošku.
Či peniažtek sladučký,
či snehuliačik chutnučký.
Veď Ty, strýčko Mikuláš,
veľa dobrých darov máš.
Elena Navrátilová
06.12.06,07:34
A my chytro všetky dary popapáme, alebo inak užijeme. Samozrejme s mierou a v zdraví, ďakujeme.;) :D
Elena Navrátilová
06.12.06,07:44
http://www.gify.nou.cz/sv4_santa2_soubory/sa57.gif
Jemnučké a pritom také dojemné. Detské dušičky, očká,... jednoducho jedinečné.
sysula
06.12.06,07:45
NA SVäTÉHO MIKULÁŠA
I. Na svätého Mikuláša v nebi býva veľký ruch,
anjelíci všetkým deťom robia účty zo zásluh.
Dopoludnia vypisujú rôzne značky z hrubých kníh,
popoludní ukladajú dobré skutky vedľa zlých.
K večeru už uzly viažu, škriepok tam ver žiadnych niet,
a na váhach prevažujú .... Či to slýchal kedy svet?
Potom nosia na dlhý stôl účty celkom hotové,
svätý Mikuláš z nich číta radom slovo po slove.
Keď už všetko videl, čítal, potom svoje vysloví:
„Dobrým veľa cenných vecí, zlým len prútik brezový.“

II. Len čo večer slnko zájde, celú zem hmla zahalí,
lebo deti na oblohe, anjelov by zbadali.
Na obláčkoch sem-tam chodia, držia v rukách hviezdičky,
tak si sedia, hľadajú si k detským srdciam cestičky.
Svetielka si povešajú nad oblaky vysoko,
na krídelkách letia-zletia do hustých hôr hlboko.
Tam vyčkajú pokiaľ okná po chalúpkach vyhasnú,
pokiaľ mesiac premôže hmlu, osvieti noc nejasnú.
Tu sa pustia po dedine, vráta plné písma máš,
rozdávajú vaše dary, ako kázal Mikuláš. III. Ráno ešte pred svitaním prebudí sa dedina,
mesiac bledne za oblakmi, žiara hviezd už zhasína.
Tma pomaly v izbe redne, deti hľadia do okien.....
Koľko túžob, zvedavosti skrýva v sebe tento deň?
Po anjeloch ani stopa: vrátili sa do nebies,
len páperia plné dvory, sťa by z cukru celý les.
V oblokoch, hľa, mnoho darov, radosť na to pozerať.
Radujú sa dobré deti, raduje sa otec, mať.
Na svätého Mikuláša v nebi býva veľký ruch.
anjelíci všetkým deťom robia účty zo zásluh.
:) :) :)
http://sirmi.ic.cz/vanoce/46.gif
bezradná
06.12.06,07:46
Ja som už vďaka svojim kolegyniam dostala mikulášsky darček. Ráno ma v okne čakala stará čižmahttp://www.gify.nou.cz/r_obuv_soubory/ob3.gif( ešte stále neviem kde ju vyhrabali) a balíček s cukríkmi a čokoládkou
Melnick
06.12.06,09:06
No ale tie čižmičky si si pekne vyčistila. To by chcelo aj niečo viac ako cukríky a čokoládku:) :) :) .
Simonab
06.12.06,11:32
Milé rozdávačky energie, dnes som si povedala, že PC ani nespustím. A vidíte zasa som tu a priznám sa aj hlava ma prestala bolieť aj som spokojnejšia. Táto téma je naozaj úžasná, vlastne vy ste úžasné. Ďakujem Vám, že ste, že sem stále prispievate, že sa môžem na Vás vždy spoľahnúť, že tu nikdy nie je pusto, že sa tu zasmejem aj keď mi je do plaču, že pri Vás dušička vždy pookreje, že ........
Danila
06.12.06,11:51
Milé rozdávačky energie, dnes som si povedala, že PC ani nespustím. A vidíte zasa som tu a priznám sa aj hlava ma prestala bolieť aj som spokojnejšia. Táto téma je naozaj úžasná, vlastne vy ste úžasné. Ďakujem Vám, že ste, že sem stále prispievate, že sa môžem na Vás vždy spoľahnúť, že tu nikdy nie je pusto, že sa tu zasmejem aj keď mi je do plaču, že pri Vás dušička vždy pookreje, že ........Aj Ty? Ja som sa aj dušovala, že ani k PC nesadnem. Ale našla som tisíc výhovoriek, prečo to musím porušiť. A pravdivá bola jedna jediná. Mrknúť sem.:) :) :)
camelfly
06.12.06,13:32
moja pockaj, to stahujes zo svojho pocitaca alebo z web stranky? lebo to je rozdiel ;)
bezradná
06.12.06,13:33
[quote=mgm]Dnes som dostala niečo veľmi pekné. Skúsim to prilepiť
[

Tak toto sa podarilo aj mne minulý týždeň, tiež som sem chcela pricapiť jeden obrázok, a boli z toho len kódy.

PS: Baby a chlapci , môže nás CCCC- čkáriek(ov) už byť toľkoto?!
http://d.jahho.cz/g/panenky/05.gif
mgm
06.12.06,14:20
Bezradná, ešte mi tam chýbajú deťúrence, ktoré s úžasom pozerajú na tú krásu, ktorá sa tu vytvára. Ale inak to nemá chybu
M3G
06.12.06,15:39
Chcel som pridať aj ja niečo, len som hľadal niečo pekné a originálne. Toto sú moji bradáčikovia(bohužial už predaní).
Melnick
06.12.06,16:06
[quote=mgm]Dnes som dostala niečo veľmi pekné. Skúsim to prilepiť
[

Tak toto sa podarilo aj mne minulý týždeň, tiež som sem chcela pricapiť jeden obrázok, a boli z toho len kódy.

PS: Baby a chlapci , môže nás CCCC- čkáriek(ov) už byť toľkoto?!
http://d.jahho.cz/g/panenky/05.gif



A stále nás bude viac. To je pekné bezradná.
Tá blonďavá Navrátilová sa postavila rovno predo mňa a teraz ma vôbec nie je vidieť.:cool: A ani môjho psíka na ružovej sukničke .:D Heš Elenka trošku nabok.:D :D :D
ata111
06.12.06,17:02
PORADA je droga, keď som s ňou, nič neurobím a bez nej to nie je ono, stále sa k nej vraciam...:rolleyes:
kukučka
06.12.06,18:07
zlatko, máš odmenu :D mimotemy zlezaradil
Melnick
06.12.06,19:55
Chcel som pridať aj ja niečo, len som hľadal niečo pekné a originálne. Toto sú moji bradáčikovia(bohužial už predaní).

Ja tiež hľadám bradáčika,nemohol si ponúknuť kolegyni ,čo sa Ti tak vzorne stará o Tvoju tému?:D :)
Simonab
06.12.06,20:29
Ja tiež hľadám bradáčika,nemohol si ponúknuť kolegyni ,čo sa Ti tak vzorne stará o Tvoju tému?:D :)

Majka, u nás v Ružomberku by mali byť teraz niekedy na odber, ale to budú asi drahí, po výstavných rodičoch. Pozri sem:
http://www.zsardanu.sk/ponuka.htm
Ale sú krásni.
Simonab
06.12.06,20:31
Chcel som pridať aj ja niečo, len som hľadal niečo pekné a originálne. Toto sú moji bradáčikovia(bohužial už predaní).

Mojo krásno. Zlatunké.
Melnick
06.12.06,20:38
Majka, u nás v Ružomberku by mali byť teraz niekedy na odber, ale to budú asi drahý, po výstavných rodičoch. Pozri sem:
http://www.zsardanu.sk/ponuka.htm
Ale sú krásny.

Simonka moja Linduška mala ešte krajšiu postavičku, ako tá krásna fenka.Ak mi všetci donesú psa,čo mi sľúbili mohla by som ísť aj na
"klondajk" bola by z toho pekná svorka.:D
Simonab
06.12.06,20:47
No, Majka, dobre že si ma upozornila, lebo by som začala hľadať aj ja.:D
Ivana Š
06.12.06,21:51
bezradná
07.12.06,06:52
Bezradná, ešte mi tam chýbajú deťúrence, ktoré s úžasom pozerajú na tú krásu, ktorá sa tu vytvára. Ale inak to nemá chybu
tak to skúsime trošku upraviť:
to sme my
http://d.jahho.cz/g/panenky/05.gif
a teraz tie dietky:
http://d.jahho.cz/g/deti/37.gif http://d.jahho.cz/g/deti/39.gifhttp://d.jahho.cz/g/deti/25.gif
ale zas každému sa nemôžeme páčiť:
http://d.jahho.cz/g/deti/38.gif http://d.jahho.cz/g/deti/23.gif
Pekný deň
mgm
07.12.06,07:17
Supéééééééér. Nemá to chybu
Hlinkovx
07.12.06,07:35
Stojí to za prečítanie:
Deň pred Vianocami som sa ponáhlala do supermarketu dokúpiť darčeky,ktoré som nestihla.
Keď som uvidela ten dav, prešla ma chuť a začala som si frflať pre seba:
"Môžem tu čakať večnosť, nič nestíham,a ešte čo všetko musím vybaviť..."
Vianoce začínajú byť čím ďalej tým stresovejšie, keby sa tak dalo celý ten zhon prespať!"
Nakoniec som sa predsa len prebojovala do oddelenia s hračkami a
začala som nadávať na ceny, premýšľajúc, či sa vôbec moje deti budú s týmito hračkami hrať.
Ako som tak blúdila popri regáloch, zbadala som asi 5 ročného chlapčeka, ktorý si k sebe túlil jednu bábiku.
Mal strašne smutný pohľad pritom ako hladkal bábiku po vláskoch.
Potom sa otočil k jednej staršej dáme spýtajúc sa:
"Babi, si si istá, že nemám dosť peňazí, aby som kúpil túto bábiku?"
Staršia dáma mu odpovedala:"Vieš aj ty sám, že nemáš dosť peniažkov, zlatúšik."
Potom poprosila vnúčika, aby na ňu chvílku počkal, kým sa ešte na niečo pozrie.
Rýchlo odišla. Chlapček ešte stále mal v náručí tú bábiku.
Nakoniec som sa vybrala k nemu a spýtala som sa ho:"Komu by si chcel kúpiť tú bábiku?"
"Túto bábiku chcela moja sestrička na Vianoce zo všetkého najviac, bola si istá, že jej ju Mikuláš prinesie pod Stromček"
"Tak keď ju tak chcela, tak jej to Mikuláš určite prinesie."
"Nie, nie, tam kde je teraz Mikuláš už nemôže priniesť darčeky.
Aby bábiku dostala, tak ju musím dať mamičke, aby jej ju odovzala, keď tam pôjde"
Očká mu pri tom ešte viac zosmutneli.
"Moja sestrička išla k Ježiškovi, aby bola s ním.
A tatino mi povedal, že aj maminka za chvílku pôjde za Ježiškom, tak som si myslel,
že by jej tú bábiku mohla zobrať."
Potom mi ešte ukázal jednu milú fotku, na ktorej sa usmieval.
"Túto fotku by som jej tiež chcel poslať,aby na mňa nikdy nezabudla.
Mám veľmi rád svoju maminku a želám si, aby neodišla, ale tatino hovoril, že musí odísť,
aby mojej sestričke nebolo smutno"
Potom sa zase pozrel s tými jeho smutnými očkami na bábiku.
Rýchlo som si vybrala peňaženku a nepozorovane som si z nej vybrala peniaze, a povedala som chlapčekovi:
"Poď prepočítame tvoje peniaze,čo keď predsa len budú stačiť na tú bábiku?"
"OK, dúfam, že ich predsa len bude dosť"
Rýchlo som pridala k peniažkom ktoré mi podával, tie svoje, tak aby si to nevšimol a začali sme počítať.
Bolo dosť peňazí na bábiku a ešte mu aj zostalo.
Chlapček zvolal:"Ďakujem Ti Bože, že si mi dal dosť peňazí."
Potom sa na mňa pozrel a povedal:
"Vieš, včera som poprosil Boha, aby mi dal dostatok peňazí na bábiku,
aby ju mohla maminka zobrať sestričke, a on ma vypočul!!! Ešte som chcel kúpiť maminke jednu bielu ružičku,
ale to som sa už neodvážil žiadať od Boha. Ale on predsa len mi dal viac, aby som mohol kúpiť aj bábiku aj ružičku.
Vieš, maminka má veľmi rada biele ruže."
O pár minút sa chlapčekova babička vrátila a odišli.
Po stretnutí s chlapčekom som pokračovala v nákupoch, ale už v zmenenej nálade, stále som na neho musela myslieť.
Potom som si spomenula na článok, ktorý som čítala pred dvoma dňami. Písalo sa o opitom šoférovi, ktorý havaroval s iným autom, v ktorom sedela mladá žena so svojou dcérkou.
Dievčatko na mieste zomrelo a matka bola v kritickom stave.
Dva dni po mojom stretnutí s chlapčekom som si prečítala článok, ktorý oznamoval, že chlapčekova mamina zomrela.
Bežala som do kvetinárstva a kúpila som kyticu bielych ruží a vybrala som sa na pohreb.
Na mieste, kde sa môžu príbuzný naposledy rozlúčiť so svojou najmilšou,ležala mladá žena v truhle, v ruke mala kyticu bielych ruží, vedľa seba mala položenú chlapčekovu fotku a bábiku.
S plačom som opustila cintorín, s pocitom, že sa môj život zmenil.
Láska, ktorú chlapček cítil k svojej maminke a sestričke bola nepredstaviteľná.
A jeden opitý vodič mu za stotinu sekundy zobral maminku aj sestričku, ktoré tak veľmi ľúbil.
Gabi03
07.12.06,07:41
... až sa mi slza vygúlala z oka. Pekné. Mali by sme si častejšie pripomínať, že materiálne veci vôbec nie sú dôležité, ale ľudské teplo.
camelfly
07.12.06,07:43
Silvik, je to sice velmi smutny pribeh ale zaroven krasny pre dusicku, clovek si az vtedy uvedomi ze zivot je presne o niecom inom ako len o peniazkoch, no na to pride cloviecik len vtedy, ked je bud neskoro alebo ho podobny pribeh zastihne
Simonab
07.12.06,07:43
Silvi, ďakujem......nemám slov.
Melnick
07.12.06,07:54
... až sa mi slza vygúlala z oka. Pekné. Mali by sme si častejšie pripomínať, že materiálne veci vôbec nie sú dôležité, ale ľudské teplo.

Gabi slza?Priznaj viac. Rumázgam tu ako divá :mee: a to som bola po make-upe vychystaná do mesta,takže dobrovoľne ,nedobrovoľne si doma ešte nejakú tú hodinku posedím. Samozrejme tu u nás.:)
Ale príbeh je to nešťastne krásny.
mgm
07.12.06,08:07
Plačem a dúfam, že aspoň niekoľko minút nikto nezavolá.
Je to veľmi smutné, ale pritom veľmi krásne. Tá čistá detská dušička, láska, úprimnosť ... A nešťastie celej rodiny ... Je to zarážajúce, že je v poslednom čase týchto príbehov strašne veľa - silné autá, mladí vodiči, alkohol ... a nešťastie na tej druhej strane ...
camelfly
07.12.06,08:13
dievcata, este jeden krasny a dojimavy pribeh vam prikladam

Moj priatel Paul dostal ako vianocny darcek od svojho brata auto. Ked raz Paul vychadzal zo svojho uradu a uvidel, ze nejake chlapca chodi okolo jeho noveho auta a obdivuje ho. " to je vase auto pane? opytal sa.
Paul prikyvol: "moj brat mi ho venoval k Vianociam".
Chlapca to sokovalo. To znamena, ze vas brat vam ho dal, a vas to nestalo vobec nic? Pani, keby som ja .....
A na chvilku sa odmlcal.
Paul samozrejme vedel, co chcel povedat - ze aj on by chcel mat takeho brata. Ale to,
co ten chlapce povedal, Paula velmi prekvapilo.
Keby som aj ja, pokracoval chlapec, mohol byt takym bratom.
Paul s uzasom pozrel na chlapca a bez dlheho premyslania sa ho opytal. Nechces sa previezt v mojom aute?
Ale ano, s radostou.
Po kratkej jazde sa chlapec s roziarenymi ockami
pozrel na Paula a povedal:
Pane, nemohli by ste ist popred nas dom?
Paul sa pousmial. Predpokladal, ze vie, co ten
mladik chce. Chce, aby ho susedia videli, ako sa
vezie v krasnom aute.
Ale opat sa zmylil. Zastavte prosim vas, tam, kde su tie dva schody, poziadal ho chlapec.
Potom vybehol hore po schodoch. Po malej chvilke Paul
pocul, ze sa vracia, ale nesiel rychlo.
Niesol na rukach svojho maleho chromeho braceka.
Posadil ho na najspodnejsi schodik, pritisol sa k nemu a ukazal na auto.
Tak tu je, Baddy. Je to tak, ako som ti povedal hore.
Jeho brat mu ho dal k Vianociam, takze ho nestalo ani korunu. A jedneho dna ti kupim presne take iste, potom uvidis na vlastne ocka vsetky tie krasne veci vo vianocnych vykladoch, o ktorych som ti hovoril.
Paul vystupil z auta a posadil chlapca na predne sedadlo.
Jeho starsi brat si s roziarenymi ockami sadol vedla neho a potom sa trojica vydala na nezabudnutelnu sviatocnu jazdu.

Vianoce ako stedry den
Gabi03
07.12.06,08:18
Tak už teraz rumázgam :o :mee: . Hádam by aj stačilo na dnes, bo nebudem vidieť na monitor.

PS: Pri takýchto príbehoch si vždy spomeniem na knihu Pošli to ďalej (bolo to aj sfilmované). Určite ste o ňom počuli... malý chlapec vymyslí do školy projekt, ktorý geometrickým nárastom má zlepšiť svet... a nakoniec zomrie...
mgm
07.12.06,08:19
Veľmi dojemné. Je to len príbeh, ale myslím si, že naozaj žijú ešte ľudia s veľkým Ľ...
bezradná
07.12.06,08:22
Krásne, prekrásne obidva príbehy. Ale už naozaj dnes nedávajte viac takýchto príbehov, lebo len plačem a to už som tu mala dvoch zákazníkov,ktorí nemohli vedieť prečo mám slzy v očiach, tak sa len s nepochopiteľným výrazom na mňa dívali, že čo sa mi to mohlo stať
camelfly
07.12.06,08:24
su to skutocne pribehy ktore im ludia poposielali a oni to vydali v kniznej podobe, ti ludia urcite su a chodia aj medzi nami, len su tak nenapadni ze
pokial sa neprejavi ich dobrota, ani ich nepozname a verim ze su aj tu, prave teraz na PORADE ;)
Danila
07.12.06,08:32
Dievčence, boli to príbehy, ktoré sú mementom pre všetkých, čo majú možnosť si ich prečítať a na chvíľu sa zamyslieť. Nezapriete sa. Opäť ste priniesli kus človečenstva do tejto témy. Ste úžasné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
willma
07.12.06,10:40
Babýýýý, ja som v robote. A kolegovia na mňa pozerajú čo sa zasa deje. Ale sú to veľmi krásne príbehy a verím tomu že aj skutočné, lebo keby bolo len to zlo vo svete, ako je nám stále predkladané v správach a nebolo by vyvážené dobrom, tak tu dneska nie sme a nedojímame sa k slzám.
DanielaSL
07.12.06,10:46
Dievčatá...je to dojemné, ale myslíte , že skutočné? Povedzte mi, ktorá z vás by nechala stáť v obchodnom dome ako babka 5-ročné malé chlapča?

Ja nie....
Melnick
07.12.06,15:53
Vo veľkomeste by som ho stáť nenechala,ale v malom mestečku a keby som bola v situácii ako ona ,by som ho nechala aspoň pre dobrý pocit,aby čo najdlhšie mohol obdivovať a držať v rukách bábiku,ktorú chcel pre svoju sestričku.
Mimochodom do ulíc som už nešla,leba ja by som si plačkala aj po chodníku a ľudia by nechápali.
Melnick
07.12.06,16:39
Mladá vychovávateľka nastúpila po ukončení pedagogickej školy do detského domova. Čistá neskazená duša nemohla sa zmieriť s osudom detí ,ktoré nemali detstvo také krásne ako ona,rozdávala lásku na všetky strany a tá sa jej niekoľkonásobne vracala. No medzi deťmi bol chlapček-chudučký blonďavý Peťko,ktorý si z tej lásky predsa len uchmatol trošku viac.
Nebolo to dieťa nechcené,len v príliš mladom veku prišiel nešťastnou trgédiou o obidvoch rodičov. Zostali štyria súrodenci a jediná príbuzná ,krstná mama ,ktorá pracovala a mala aj svoju rodinu. Dvaja súrodenci boli už vysokoškoláci ,ktorí mali povinnosti a dvaja bratia -hrdina príbehu Peťko a jeho o 7 rokov starší brat boli spolu v tom domove. Krstná mama-zlatá duša si ich každý víkend brala domov.
Ale Peťko stále viac a viac lipol na mladej vychovávateľke a začal sa čoraz častejšie mýliť v oslovovaní zo "súdružka vychovávateľka"/tak sa vtedy muselo oslovovať aj na takýchto miestach/ na "mama".
Mladá vychovávateľka si ho začala brávať aj domov a po čase so súhlasom svojich rodičov začala vážne uvažovať o adopcii.
Jediné šťastie ,že Peťko o ničom nevedel, všetko sa totiž riešilo bez jeho vedomia s krstnou mamou a dospelými súrodencami,lebo zbytočne by sa bola u neho živila nádej,že sa stane ona jeho druhou mamou.
Rozhodnutie súrodencov bolo: v žiadnom prípade nedeliť rodinu, čo mladá vychovávateľka plne akceptovala. A aby na Peťka nemala vplyv preložili mladších súrodencov do iného DD. Ostrý rez pre obidvoch.:mee: Čas plynul kontak žiadny. Po roku,možno roku apol v jeden sychravý jesenný deň, studený dážď udieral do okien. V izbe bolo teplúčko,muzička vyhrávala a slabučký buchot na dvere skoro ani nebolo počuť. Keď vyšla pozrieť von zdesená uvidela malého vysileného Peťka v dederónovej košieľke /17-tky ten materiál poznajú/stáť zúboženého pred dverami. V očkách výčitky,prečo ho nechala odísť zmizli vo chvíli, keď ho celá rodina objímala,balila do diek a napájala horúcim čajom. To dieťa v tom nečase išlo 45 km na bicykli ,aby uvidelo človeka od ktorého ho odtrhli. To boli ich posledné spoločné chvíle.:mee: Pretože keď zavolala rodine,aby sa oň nebáli,že je u nej ,dovolili mu ostať u nej ešte 3 dni a keď si po Peťka prišli taktne ju poprosili,aby sa im do života viac nemiešala. Poslali jej ešte fotografie z Prvého sv. príjimania a príbeh skončil.
Po 20 rokoch ju vyhľadal u jej rodičov mladý muž ,ale to už mladá vychovávateľka nebola mladou vychovávateľkou,ale dospelou 3 násobnou matkou,ktorá bola z rodného domu dávno preč a k ďalšiemu stretnutiu bohužiaľ už nedošlo.
Na príbehu je pravdivé všetko,snáď len tie kilometre sú +-1.
camelfly
07.12.06,17:23
Majka, to je ale strasne smutne, vidis, kto by chcel davat lasku aj cudziemu dietatku, tak to nedovolia. Zivot si vie niekedy zahrat pekne zlozito a este aj trpko. Vies si predstavit to chlapcatko v tej dederonke a v zime? Vsak to nehrialo ale este viac chladilo. Sudcovia vedia byt niekedy nespravodlivy aj ked sa drzia v medziach zakona, no poznam aj pripady ked si taketo dietatko adoptovali a je z nich krasna rodinka. Skoda ze je takychto smutnych osudov moc vela.
Elena Navrátilová
07.12.06,17:28
Majka, nie si v tom príbehu hlavnou aktérkou? Celkom by sa mi to k Tvojej ľudskosti hodilo.;)
camelfly
07.12.06,17:33
Elenka, tu ste povacsinou vsetky s takou vlastnostou, branime bezmocnych, rozosmievame smutnych ;)
Melnick
07.12.06,18:00
Majka, nie si v tom príbehu hlavnou aktérkou? Celkom by sa mi to k Tvojej ľudskosti hodilo.;)

Elenka,viem iba to,kde sa nachádza tá fotografia.:)
sysula
08.12.06,05:32
to ani nepotrebuje slov.. tu ľudskost citit aj medzi riadkami.

troska odbocim od temy:)
Pre pobavenie: Aky obľubeny je Mikulas?
http://de.fishki.net/picsu/scary_santa_40.jpg
pripajam link, oplati sa pozrieť
http://fishki.net/comment.php?id=15717 (http://fishki.net/comment.php?id=15717)
Eulalia
08.12.06,05:47
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm339_mal.gifhttp://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm339_mal.gif


želám všetkým dobré ránko, poslušne hlásim, už mám aj doma net:)
a toto je moja prvá skúška, prilepiť obrážtek, tak majte so mnou trpezlivosť......:) .

hm... nevyšlo to, večer skúsim zase... a cez víkend - už sa teším:)
Elena Navrátilová
08.12.06,08:28
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm339_mal.gifhttp://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm339_mal.gif


želám všetkým dobré ránko, poslušne hlásim, už mám aj doma net:)
a toto je moja prvá skúška, prilepiť obrážtek, tak majte so mnou trpezlivosť......:) .

hm... nevyšlo to, večer skúsim zase... a cez víkend - už sa teším:)
Evi super:D :D :) :) :) :) :) :) :) ešte nainštaluj skype, ICQ nechcem ani počuť, ani vidieť. Skype je ideálny:) :) :) :) :) :)
Eulalia
08.12.06,13:19
Evi super:D :D :) :) :) :) :) :) :) ešte nainštaluj skype, ICQ nechcem ani počuť, ani vidieť. Skype je ideálny:) :) :) :) :) :)


Tak nainštalovanie Skypu mám už sľúbené, ešte musím rýchlo stihnúť napísať Ježiškovi, lebo mi vraj k tomu treba slúchatká a mikrofón. Dúfam, že aspoň Ježiško nesklame...:).
camelfly
08.12.06,13:27
Evka, poradim ti, kup si sluchatka s mikrofonikom ale co maju cez hlavicku spoj nie z umelej hmoty, strasne pukaju a to by si len chodila s reklamackami, aj v Tescu kupis celkom slusne sluchatka s USB koncovkou ;) , celkom slusna je znacka Gembird,

jezisko pride, vsak si ako 17-nastka urcite posluchala :) :D
Eulalia
08.12.06,16:26
Evka, poradim ti, kup si sluchatka s mikrofonikom ale co maju cez hlavicku spoj nie z umelej hmoty, strasne pukaju a to by si len chodila s reklamackami, aj v Tescu kupis celkom slusne sluchatka s USB koncovkou ;) , celkom slusna je znacka Gembird,

jezisko pride, vsak si ako 17-nastka urcite posluchala :) :D

Vďaka za radu. Priznávam, že som do včera nemala ani potuchy, že na Skype treba slúchadlá.....:D :cool: No čo, 17-tka, ešte som nedorástla:p .
Ale zato som poslúchala celý rok, tak ten Ježiško určite trafí.;) .
A cez víkend ma čaká ťažká práca - musím prelúskať celú tému, aby som prišla nato, ako treba tie obrážteky priliepať a aby som našla linky, kde tie krásne beriete:) . Tak držte palčeky.
camelfly
08.12.06,16:29
Evka, chod na poradu.cz a tam najdes aj navod a mozes aj vyskusat :D :D
hned najdes podobnu temu tejto nasej :D :D, len sa tam musis zaregistrovat ako na slovenskej
Eulalia
09.12.06,06:23
Neviem, ale tušim si radšej prelúskam všetkych viac ako 300 strán tejto našej témy :D , zdá sa mi, že to neuškodí, prečítať si dobré slová aj viackrát. A Vy ste sem vložili toľko dobra a lásky, že budem mať pár dní určite dobrú náladu. ;) Ale už som si začala na obrazovke vytvárať vlastnú zásobáreň obrázkov, ktorými Vás postupne budem "ohurovať":D . Samozrejme, až keď sa to naučím:p .
Želám Vám všetkým krásny adventný víkend.

P.S. Práve mi zišla na um jedna myšlienka: Škoda, že sa nedá to dobro a láska, ktorá žiari z týchto stránok, zabaliť do balíčka a položiť pod stromček tým, čo jej majú málo. Ktovie, koľkým ľuďom by to uľahčilo život.....
My máme svoje miestečko na stretávanie a čerpanie energie, ale koľkí nemajú blízke duše...
Eulalia
09.12.06,06:36
Elenka, zareagovala si bleskovo, tak som hneď pozrela, kto je "on", zatiaľ sa zdá, že všetky CCCC využívajú sobotu na nákupy a upratovanie. Na ten nákup musím ísť aj ja, ale celá šťastná využívam možnosť, že aj v sobotu sa už môžem pridať:D :D :D Pripadám si ako malé decko, ktoré práve dostalo Vianočný darček. Ale veď to vlastne tak aj je:p .
jamNicka
09.12.06,07:13
Ahojte,
prispievam prvýkrát, ale prečítané mám všetko, ste tu všetko super ľudia, hlavne s Elenkou už dlhšie komunikujem a veľmi jej ďakujem, strašne mi pomáha s radami a vždy dobrou náladou.
Eulália, čo sa týka skypu, ak máš reproduktory k počítaču, nepotrebuješ sluchátka(no tie sú lepšie, lebo volajúci sa nepočuje, cez repráky sa mu to "vracia"), taktiež sa pozri, či nemáš mikrofón na klávesnici- v tom prípade nepotrebuješ anténky na hlavu, všetko máš zabudované už v počítači.
A ešte sa chcem spýtať- si z PN, lebo ja som z blízkeho okolia.
Čo sa týka tých obrázkov, aj ja sa to chcem naučiť, lebo mi to nejde prilepiť, tak pôjdem študovať .
Ahojte všetci!
Eulalia
09.12.06,09:53
Ahojte,
prispievam prvýkrát, ale prečítané mám všetko, ste tu všetko super ľudia, hlavne s Elenkou už dlhšie komunikujem a veľmi jej ďakujem, strašne mi pomáha s radami a vždy dobrou náladou.
Eulália, čo sa týka skypu, ak máš reproduktory k počítaču, nepotrebuješ sluchátka(no tie sú lepšie, lebo volajúci sa nepočuje, cez repráky sa mu to "vracia"), taktiež sa pozri, či nemáš mikrofón na klávesnici- v tom prípade nepotrebuješ anténky na hlavu, všetko máš zabudované už v počítači.
A ešte sa chcem spýtať- si z PN, lebo ja som z blízkeho okolia.
Čo sa týka tých obrázkov, aj ja sa to chcem naučiť, lebo mi to nejde prilepiť, tak pôjdem študovať .
Ahojte všetci!

Ahoj Nicka, po viac ako 30 rokoch som sa presťahovala do Piešťan a z Chtelnice mám zopár kolegýň, tak možno by sme našli aj spoločných známych. Ozvi sa cez SS a keď sa konečne po Vianociach zase Piešťanci niekde stretnú - ak nám Orim zorganizuje stretko:D - pridáš sa k nám.
Bože, čo to píšem za blbosti, ako môže taká kráááásna, mladáááá 17-tka bývať niekde viac ako 30 rokov:D :D :D :D :D :D :D
A Nicka, vitaj medzi nami. Ako vidíš, si v tej najsamnajlepšej spoločnosti.;) Elenka je také zohrievacie srdiečko pre nás všetkých:) .

P.S. A keď už budem mať tie anténky na hlave, nie aby ste sa zľakli, že práve pristali Marťania. Ja potom pošlem fotku.:rolleyes:
Eva
Melnick
09.12.06,11:35
P.S. A keď už budem mať tie anténky na hlave, nie aby ste sa zľakli, že práve pristali Marťania. Ja potom pošlem fotku.:rolleyes:
Eva

Evi ,tak to Ty si mi včera mávala z tej kozmickej lode?

http://www.gify.nou.cz/fa15_ufo1_soubory/u4.gif:D :D :D :D :D :D
Monika Kováčová
09.12.06,13:28
.... a keď sa konečne po Vianociach zase Piešťanci niekde stretnú - ak nám Orim zorganizuje stretko:D - pridáš sa k nám. ...

Eva

No tak Evi ale naozaj, idem otvoriť tému Piešťany a pred Vianocami by sme si mohli chvíľočku nájsť čas posedieť pri punči alebo varenom víne... Idem na to...
Monika
lenkak
09.12.06,15:32
Eulalia
09.12.06,15:36
Evi ,tak to Ty si mi včera mávala z tej kozmickej lode?

http://www.gify.nou.cz/fa15_ufo1_soubory/u4.gif:D :D :D :D :D :D

Majka, ktovie aký fešák to na Teba mával?:D Ja ešte nemám anténky, tak mi nechceli predať miestenku na to UFO:D
Eva
Eulalia
09.12.06,15:42
Babenky moje, keby ste vedeli, aký je to krásny pocit, že tu môžem zase dlhšie s Vami pobudnúť;) V robote nemám čas ani pracovnú poštu poriadne prečítať, nie to ešte súkromnú alebo nebodaj moju milovanú Poradu;) :p Dnes som tu už tretí raz a mám pocit, že pre mňa už začali Vianoce:) . Tak už sa len musím naučiť prilepiť obrážteky, aby ste videli, ako mi je fajn.:)
Monika, som rada, že si sa ujala úlohy zorganizovať stretko a dúfam, že sa teraz pridá už aj jamNicka.
Elena Navrátilová
09.12.06,16:27
camelfly
09.12.06,16:42
Danila
09.12.06,16:43
Milé CCCC, tŕpne mi pravá ruka. Už ju mám aj poriadne studenú. No skúste hádať odkedy. Ale tomuto sa nedá odolať. Je to prekrásne a ukľudňujúce.
O to teplejšie je na duši.
Eulalia
09.12.06,16:45
[No, som zvedavá, či táto skúška dopadne takto :) alebo takto:mad: .
Nie je to také pekné ako Vaše obrážteky, ale ja som ešte len učeň...

Výsledok::mad: A postupovala som podľa návodu:mee:
Elena Navrátilová
09.12.06,17:24
camelfly
09.12.06,17:25
:D :D :D :D tie su nejake sikovne a plno elanu
camelfly
09.12.06,17:33
jamNicka
09.12.06,17:33
Aj som študovala "porada.cz", aj tak neviem prilepiť obrázok :mee: :mee: a tak by som chcela aj ja taký krásny...
camelfly
09.12.06,17:34
Aj som študovala "porada.cz", aj tak neviem prilepiť obrázok :mee: :mee: a tak by som chcela aj ja taký krásny...
chcela si obrazok z web stranky alebo z pocitaca? ;)
podari sa to, len musis skusat
Simonab
09.12.06,17:42
Elena Navrátilová
09.12.06,17:46
Jasné Tebe chýba šiltovka:D ;) Camelinka nože daj na tie Tvoje krásne vlásky
Simonab
09.12.06,17:47
Simonab
09.12.06,17:50
camelfly
09.12.06,17:50
Elenka, vidno tie obrazky co som prikladala ? sa mi zda ze z jednej stranky su nejake divne a po case miznu
Elena Navrátilová
09.12.06,17:54
http://www.sirmi.ic.cz/smajl/249.gifEvka, netreba toľko študovať, aby si vedela obrázky prikladať.:D ;) Camelinka u mňa sú v poriadku;)
jamNicka
09.12.06,17:54
http:/gify.nou.czaj, aj
jamNicka
09.12.06,17:56
...takto to dopadlo
camelfly
09.12.06,17:57
Elenka, pre istotu som ich vymenila a pridala tu siltovku :D
lenkak
09.12.06,17:57
skús to
http:/
vymazať.
Elena Navrátilová
09.12.06,17:59
daj tam po ctrl-c /kurzor musíš mať mimo obrázok aj tú masku/ OK, potom klik kam to chceš .
camelfly
09.12.06,17:59
...takto to dopadlo
vies co sprav, daj napriklad odpovedat k nejakemu prispevku, napriklad tento co som pisala, nie ako novy prispevok a zmaz co tam bude a potom skus spravit co si vkladala, skus
lenkak
09.12.06,17:59
jamNicka
09.12.06,18:00
www.gify.nou.cz
camelfly
09.12.06,18:02
www.gify.nou.cz
mojaaa ale ty tam nesmies davat celu webovu adresu ale len adresu obrazku, klikni si na obrazok co pridala Lenka a klikni si nan pravym tlacitkom mysky a vo vlastnostiach uvidis aku mu adresu

http://www.zeta.sk/images/wallpapers/749c16dd028b7450e5b2c166707a4d49.jpg
toto je Lenkina adresa obrazku a ty ked si vyberies obrazok z tej stranky, klikni si nan pravym tlacitkom mysky a vo vlastnostiach az tam skopiruj tu adresu
jamNicka
09.12.06,18:06
keď kliknem pravým neukáže sa mi žiadna adresa, iba možnosti
Elena Navrátilová
09.12.06,18:14
camelfly
09.12.06,18:15
keď kliknem pravým neukáže sa mi žiadna adresa, iba možnosti

ked hned kliknes na obrazok tak mas moznosti v tom potom mas vlastnosti, tak az ked kliknes na vlastnosti, budes vidiet tu adresu, skus ;)
Elena Navrátilová
09.12.06,18:15
keď kliknem pravým neukáže sa mi žiadna adresa, iba možnosti

Pravým klik na obrázok a potom klik na riadok vlastnosti. Ale poď na skype, budem ti hovoriť, dobre?
camelfly
09.12.06,18:17
Elenka, vsak ja mam zoznam stale co treba :D :D :D ale tesim sa
ze mi hadam predsa len nieco donesie ;) hlavne rodinnu pohodku by som si priala a nech nam je stale krasne ako tu v tejto TEME
jamNicka
09.12.06,18:28
camelfly
09.12.06,18:28
jamNicka
09.12.06,18:34
no a je po radosti, adresa bola a obrázok nie
Ivana Š
09.12.06,18:53
camelfly
09.12.06,18:55
no a je po radosti, adresa bola a obrázok nie

neboj, len skusaj, vsak ak sa to nepodari, daj si upravit text a mozes skusat kolko budes potrebovat ;), si sikulka a uz si to zvladla
jamNicka
09.12.06,19:04
jamNicka
09.12.06,19:08
raz sa podarí, raz nie, ale opakovanie je matkou múdrosti, majte so mnou trpezlivosť, ďakujem
Elena Navrátilová
09.12.06,19:13
raz sa podarí, raz nie, ale opakovanie je matkou múdrosti, majte so mnou trpezlivosť, ďakujem

Neboj, máme:D ;)
jamNicka
09.12.06,19:18
camelfly
09.12.06,19:21
LubicaN
09.12.06,19:26
....kočky, ponúkam "plato vajec"... Teraz na pečenie bude treba...Ktorá berie???
willma
09.12.06,19:27
milé dámy, srdečne zdravím a pricapujem túto kytku
Ivana Š
09.12.06,19:29
willma
09.12.06,19:29
....kočky, ponúkam "plato vajec"... Teraz na pečenie bude treba...Ktorá berie???
a tie slečny, ktoré sa snažia tie "vajcia" udržať v plató sú predpokladám tvoje zdroje výrokov
willma
09.12.06,19:30
http://www.gify.nou.cz/lid_hasic_soubory/80.gifhttp://www.gify.nou.cz/pc1_soubory/16.gif
Ivanka, fušuješ mi do remesla, ale vidno, že máte dobrého technika PO, taký pohotový zásah .....
Elena Navrátilová
09.12.06,19:31
....kočky, ponúkam "plato vajec"... Teraz na pečenie bude treba...Ktorá berie???

Úžasné aj to plato. To sú Tvoje? Milučkééééé, beriem aj s platom a nielen vajec:D ;)
kukučka
09.12.06,19:49
dievčatá, čo porábate? :D :D
jamNicka
09.12.06,20:00
jamNicka
09.12.06,20:06
kukučka
09.12.06,20:07
.................................................. .................................................. .........
jamNicka
09.12.06,20:09
DanielaSL
09.12.06,20:43
Dievčatá odkiaľ beriete tie hýbajúce sa obrázky?
lenkak
09.12.06,20:45
willma
09.12.06,20:53
DanielaSL
09.12.06,20:57
Lenka , Danka....ďakujem...... stále obdivujem tie obrázky a nikdy som nevedela odkiaľ ich beriete.....:)
Melnick
09.12.06,21:34
http://www.gify.nou.cz/pc1_soubory/16.gif To je môj zavarený PC-ík:D :D :D
imino
09.12.06,21:44
http://www.gify.nou.cz/pc1_soubory/16.gif To je môj zavarený PC-ík:D :D :DAjaj, chudacik... si mu nedopriala trochu oddych... :) :)
Halli
09.12.06,22:19
... ja len kukam :) hehe aj mne sa už s neho dymí...

alebo, žeby ma zrak klamal??? :D
mgm
09.12.06,22:37
Ja som len tak pribehla a prebehla, čo je nové. Majte sa pekne, dobrú noc a peknú nedeľu
mgm
09.12.06,22:46
Chcela som Vám ešte niečo prilepiť, pokiaľ vypnem PC. Tiež je už až zavarený ...
Moje dieťa už spokojné spinká /obalená plyšákmi/ a ja sa chystám tiež. Dobrú noc kočky a kočkoši
mgm
09.12.06,23:16
Elena Navrátilová
10.12.06,06:17
... ja len kukam :) hehe aj mne sa už s neho dymí...

alebo, žeby ma zrak klamal??? :D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :eek: ;)
Eulalia
10.12.06,06:39
file:///C:/My%20Documents/obr%E1zky/hľadač.gif
Vidím, že včerajší televízny program bol nanič, keď ste všetky sedeli tu.
Vierka už úspešne zvládla prikladanie obrázkov, ja pokračujem v skúškach.:D

Čo sa dá robiť, musím zložiť reparát:D
Eulalia
10.12.06,06:46
....nejde a nejde..... :mee: asi budem musieť predsa len zavolať nejakého odborníka na nainštalovanie, lebo mi to tu hádže všelijaké odkazy:mad:
Elena Navrátilová
10.12.06,07:26
Evi neboj, keď budeš mať skype aj Tebe budem pomáhať. Je to pre mňa česť, že budem prvá:D :D ;)
Melnick
10.12.06,08:06
Ajaj, chudacik... si mu nedopriala trochu oddych... :) :)Vitaj medzi babami imino. Si odvážny šuhaj.:) :) :)
Elena Navrátilová
10.12.06,08:27
http://www.sirmi.ic.cz/vanoce/100.gif
Majka, mám Ti pomôcť? Ale stromček bude úžasný.:D ;)
Elena Navrátilová
10.12.06,08:32
http://www.sirmi.ic.cz/vanoce/119.gif
No tak teraz som zvedavá, ktorá je v tom kostýme. Podľa tých tanečných pohybov by som tipovala ...:D Ale ako Vás poznám
viem že tá pravá sa prizná a pozve aj nás:D ;)
Elena Navrátilová
10.12.06,08:48
;) Elenka je také zohrievacie srdiečko pre nás všetkých:) .

http://www.sirmi.ic.cz/napis/55.gif

Evka ďakujem si strašne milá.;) :p
camelfly
10.12.06,08:54
http://www.sirmi.ic.cz/ptak/19.gif

veru Elenka, s tym suhlasim , do kazdeho pocasia ;)


http://www.sirmi.ic.cz/ptak/20.gif
Elena Navrátilová
10.12.06,08:57
http://www.sirmi.ic.cz/napis/32.gif

Camelinka ešte cmuuuuuuuuuuuk. Ako ja to nevie nik.:D ;)
DanielaSL
10.12.06,09:03
Chcela som Vám ešte niečo prilepiť, pokiaľ vypnem PC. Tiež je už až zavarený ...
Moje dieťa už spokojné spinká /obalená plyšákmi/ a ja sa chystám tiež. Dobrú noc kočky a kočkoši

Zaujalo ma posledné slovo "kočkoši"...to sme používali za mojich mladých čias a odvtedy som ho nepočula.....
Dík za pripomenutie....:) ;)
imino
10.12.06,11:18
Vitaj medzi babami imino. Si odvážny šuhaj.:) :) :)Dakujem, ale preco si to myslis? :) :) :) :)

Mimochodom, peknu nedelu. :)
jamNicka
10.12.06,11:46
http://www.gify.nou.cz/lid_kuchar_soubory/ku12.gif

Dievčatá, koľko ich máte doma, veď ja si už pripadám ako závislák, no aspoň v nedeľu navariť musím a teraz vidím, že som strašne veľa zmeškala, veď už pribudli 4 strany, asi som ešte aj motovidlo
LubicaN
10.12.06,12:42
a tie slečny, ktoré sa snažia tie "vajcia" udržať v plató sú predpokladám tvoje zdroje výrokov


Úžasné aj to plato. To sú Tvoje? Milučkééééé, beriem aj s platom a nielen vajec:D ;)

...áno, tie slečny ma denne prekvapia nejakým ohromným výrokom, ani sa mi to sem všetko písať nedá... Elenka, to plato berieš aj so škrečkami alebo aj s babami??? Baby si nedám!
Elena Navrátilová
10.12.06,12:46
Komplet.:D :D Ježiško Anabel neprinesie.:D ;)
Melnick
10.12.06,12:56
Dakujem, ale preco si to myslis? :) :) :) :)

Mimochodom, peknu nedelu. :)

Ak nie si šuhaj,potom si ma podviedla v téme o Ochrane osobných údajov a nie raz.:)
Elena Navrátilová
10.12.06,12:57
Majka, mala si nový podpis? Už ho nemáš?:confused:
Melnick
10.12.06,13:00
Elenka,zaujímavé je,že ten podpis sa objaví po čase.:confused: :confused: :confused:v starších príspevkoch.
Elena Navrátilová
10.12.06,13:21
Majka to som ale detailista, predtým si mala niečo ....len školné je príliš vysoké?:D ;) Ale toto je tiež peknučké, len mu pekne dohovor nech sa objavuje tam kde si Ty v aktuálnom čase. :p
tuta
10.12.06,14:16
http://www.sirmi-obrazky.wz.cz/troll/31.gif

Poslušne hlásim, že sa mi podarilo dolúskať všetky zameškané príspevky.
Elena Navrátilová
10.12.06,15:29
http://www.gify.nou.cz/fa16_vily1_soubory/2.gifhttp://www.gify.nou.cz/fa16_vily1_soubory/3.gif
Pokoj a kľud ;) predzvesť najkrajších sviatkov v roku;) prípravy v plnom prúde, je to tu vidieť.
Elena Navrátilová
10.12.06,15:31
Elenka,zaujímavé je,že ten podpis sa objaví po čase.:confused: :confused: :confused:v starších príspevkoch.

Sculyová sa mi zdá, že bez toho Muldera sa nevieš pohnúť. Kde je? Ako je možné že strpíte takúto záhadu nevyriešenú?:D :D :D :D ;)
jamNicka
10.12.06,16:13
http://www.sirmi-obrazky.wz.cz/kocka/30.gif

nedeľná siesta
- učím sa pridávať
imino
10.12.06,16:31
Ak nie si šuhaj,potom si ma podviedla v téme o Ochrane osobných údajov a nie raz.:)Nie, nie... ja som suhaj. Nemam preco klamat a zatajovat sa :) :) :) (to skor niektore prezyvky Vas, dievcat posobia chalansky, xi xi). Kvoli tomu som sa aj pytal, ze preco si myslis, ze som odvazny...? :) :) :)
camelfly
10.12.06,16:38
Nie, nie... ja som suhaj. Nemam preco klamat a zatajovat sa :) :) :) (to skor niektore prezyvky Vas, dievcat posobia chalansky, xi xi). Kvoli tomu som sa aj pytal, ze preco si myslis, ze som odvazny...? :) :) :)

vsak tu su krasne prezyvky ;):D a vsetko 17- nastiek, no myslim ze odvazny dievcata mysleli preto lebo su tu povacsinou same dievcata a malokedy sem pridu spravit mrk suhaji :D
LubicaN
10.12.06,16:44
Komplet.:D :D Ježiško Anabel neprinesie.:D ;)

...no keď len to, máme doma bábik kopec. Niektoré sú také, s ktorými som sa i ja hrávala... Ježiško pred dvoma rokmi priniesol Chou-Chou, pred rokom Anabell a tento rok baby otravujú s Baby Born ale aj s kačičkou - živou...
imino
10.12.06,16:45
vsak tu su krasne prezyvky ;):D a vsetko 17- nastiek, no myslim ze odvazny dievcata mysleli preto lebo su tu povacsinou same dievcata a malokedy sem pridu spravit mrk suhaji :DPekne, to ano, aj ked by niektore v nasej krasnej slovencine vyzneli ...hm, zvlastne. :) :) :) :) :) :) :) (napr. lietajuca tava.. prosiiiim, bez urazky :) :) :) ). V tejto teme, hoci je hlavne dievcenska/zenska, to vyzera privetivo a pokojne... :) Preto ma to sem pritiahlo.

A co sa chystate piect na Stedrovecerny stol?
camelfly
10.12.06,16:49
Pekne, to ano, aj ked by niektore v nasej krasnej slovencine vyzneli ...hm, zvlastne. :) :) :) :) :) :) :) (napr. lietajuca tava.. prosiiiim, bez urazky :) :) :) ). V tejto teme, hoci je hlavne dievcenska/zenska, to vyzera privetivo a pokojne... :) Preto ma to sem pritiahlo.

A co sa chystate piect na Stedrovecerny stol?

:):):) ziadna urazka, prave preto mam ten nic aky mam, bol to umysel, zvlastnost ho mat, mam podobnu firmu :):)
Elena Navrátilová
10.12.06,17:04
Však môžeš aj Ty prísť na stretko 16. a prezradíme, však Camelinka?:D ;)
Melnick
10.12.06,17:40
Nie, nie... ja som suhaj. Nemam preco klamat a zatajovat sa :) :) :) (to skor niektore prezyvky Vas, dievcat posobia chalansky, xi xi). Kvoli tomu som sa aj pytal, ze preco si myslis, ze som odvazny...? :) :) :)
Páči sa mi ,že si medzi nami:) :) :) Je Vás tu chlapcov ako šafránu.:) :)
Len aby sme si Ťa neodplašili,;) ;) ;)
No ja prvá som tu za mužským nickom skrytá,ale v podpise som sa odhalila hneď.
A určite si odvážny.:) :) :) Vidím to na Tebe.:D
Danila
10.12.06,17:43
Páči sa mi ,že si medzi nami:) :) :) Je Vás tu chlapcov ako šafránu.:) :)
Len aby sme si Ťa neodplašili,;) ;) ;)
No ja prvá som tu za mužským nickom skrytá,ale v podpise som sa odhalila hneď.
A určite si odvážny.:) :) :) Vidím to na Tebe.:DMajka, aj ja by som na neho pozrela. Ako to robíš na diaľku?:) :) :)
Melnick
10.12.06,17:45
Ja Ti neviem Danilka,to ma tak príroda obdarila.:D :D :D
Elena Navrátilová
10.12.06,17:51
Joj taká príjemná atmosféra tu panuje. Ja mám obavy, že ani Vianoce bez Vás nevydržím.:) :D Však fakt by sme mali stretko niekde mimo civilizáciu, lebo neviem ako by sme to vydržali pri jednom PC všetky, to by bolo...:D
Melnick
10.12.06,17:54
http://www.gify.nou.cz/fa15_ufo1_soubory/u4.gif:D :D :D Ja pre istotu už štartujem moju kozmickú loď .
Poznávacie znamenie: tykadlá.:D :D :D :D
camelfly
10.12.06,17:54
no ja priznavam, ze asi spravim sem kuk aj cez vianoce a obavam sa ze aj na Silvestra, jednoducho mi to neda a urcite Vam sem nieco napisem a poslem ;) ;)
Danila
10.12.06,17:55
Elenka, a čo bude na Vianoce, keď sem neklikneš. To ja aj s kaprom v ruke určite nevybehne....
camelfly
10.12.06,17:56
Majkaaa, len tu lodku trosku opraaaav :D , hadam nas zoberes, trosku ide ta lodka nakrivo :D :D , ANTENKY MI NEVADIA :D :D
Elena Navrátilová
10.12.06,17:58
Danilka na Vianoce... neviem ale podľa toho ako ma rodinka označuje za závisláka...:mee: neviem Ježiško ani Anabelku neprinesie, zakázali, vraj si nazaslúžim. Však keby bola Anabelka, menej by som sedela pri PC, nie.:D A ja mám vraj "gule" /rozumej oči/ tak aj ja vidím ako Majka.:D ;)
Melnick
10.12.06,18:01
Tiež myslím,že by ju bolo treba zaťažiť,lebo mi ide dušu vytriasť. http://www.gify.nou.cz/fa15_ufo1_soubory/u4.gifJa neviem čo to máme za nekvalitné výrobky mi marťankovia.
camelfly
10.12.06,18:03
Tiež myslím,že by ju bolo treba zaťažiť,lebo mi ide dušu vytriasť. http://www.gify.nou.cz/fa15_ufo1_soubory/u4.gifJa neviem čo to máme za nekvalitné výrobky mi marťankovia.

:D:D:D:D to je asi vyrobok nie nas
Danila
10.12.06,18:04
Danilka na Vianoce... neviem ale podľa toho ako ma rodinka označuje za závisláka...:mee: neviem Ježiško ani Anabelku neprinesie, zakázali, vraj si nazaslúžim. Však keby bola Anabelka, menej by som sedela pri PC, nie.:D A ja mám vraj "gule" /rozumej oči/ tak aj ja vidím ako Majka.:D ;)Moja zlatá. S Anabelkou, alebo bez Anabelky. Sedela by si tu rovnako. A tie oči Vám závidím. Mňa príroda obdarila macošsky, vždy som dobehla ako posledná, keď nadeľovala.
imino
10.12.06,18:05
Však môžeš aj Ty prísť na stretko 16. a prezradíme, však Camelinka?:D ;) Bez vyhovorky, rad by som, ved budete co by som kamenom dohodil, no mam uz skor dohodnute ine na ten vikend... :(
...mam podobnu firmu...Ma nieco spolocne s lietanim? :) :)
... Len aby sme si Ťa neodplašili,... A určite si odvážny. Vidím to na Tebe.Odplasit hadam nie... :) :) :) Ale ako si ma odhalila, ved som este web kameru nestihol napojit... :) :) :) :) :) :) :)
Melnick
10.12.06,18:06
Moja zlatá. S Anabelkou, alebo bez Anabelky. Sedela by si tu rovnako. A tie oči Vám závidím. Mňa príroda obdarila macošsky, vždy som dobehla ako posledná, keď nadeľovala.
no neklam ,neklam,za mnou už nikdy nikto nestál.:eek: :eek: :eek:
camelfly
10.12.06,18:06
takze ako citam dievcata, asi sa tu stretneme aspon na chvilonku aj na sviatky?;) no ja si tu minutku vyhradim a spravim kuk

Danilka, kazda jedna ma nejaku vlastnost ktora je len jej a je vynimocna,
tu ju mas tiez moja ;)
Elena Navrátilová
10.12.06,18:08
http://www.gify.nou.cz/fa15_ufo1_soubory/u13.gif
Zlatenká toto bude pre všetky a podľa potreby ešte dodám. Cmuuuuk:D ;) Kdeže Danilka posledná, Ty si stála v prvom rade keď sa nadeľovalo. Ver, že nikto nie je so všetkým spokojný a ja by som rad, rovné vlasy, očká a nie gule, Anabelku............:mee: ;) :D Aj od georeo by sa mi videli, síce tie škrečky akurát nemusím, ale keď inak nedajú, beriem aj tie, aj plat aj škrečky aj ona môže byť.:D
Melnick
10.12.06,18:09
Mňa na vianoce idú odtrhnúť od môjho PC.:mee: Nebudem mať prístup ani na chvíľu. Ale budem blízko Teba Danilka a budem vysielať pozitívnu energiu.:)
Melnick
10.12.06,18:12
No si zasa vytasila za fáro,to moja loď je popri tvojej ako pokazená kolobežka.:eek: :D
http://www.gify.nou.cz/fa15_ufo1_soubory/u13.gif
Danila
10.12.06,18:13
Véééééééľmi dávno mi netiekli slzy od smiechu ako teraz. A že ľudstvu chýba pokora. Nech sem prídu po kúsok. Každému sa ujde. Aj poslednému v rade. To budú krásne Vianoce.
camelfly
10.12.06,18:14
[quote=imino] Ma nieco spolocne s lietanim? :) :)


presne s lietanim nie :), ale je to praca ktora potrebuje predstavivost, hravost, presnost, detailnost :)
imino
10.12.06,18:19
Ale ste sa rozbehli, ved nestacim citat. :) :) :) :) :) Aspon citat budem cez Vianoce urcite aj ja, ak stihnem, aj pismenko pridam. :) :)
Elena Navrátilová
10.12.06,18:22
Pridaj, pridaj.... ale aspoň na moment si sa mohol ukázať u pacha, však sa tam zmestíme ako vždy. A cez Vianoce? Nedajú Anabelku spravím z PC telku:D :D aspoň kameru si kúpim, keď sa v dnešnej dobe ani na Ježiška nemôžem spoľahnúť.:D ;)
imino
10.12.06,18:23
Majka, aj ja by som na neho pozrela. Ako to robíš na diaľku?:) :) :)Danilka, ved aj Ty si na mna uz "pozerala". Nepamatas? :) :) :) :)
camelfly
10.12.06,18:23
Elenka, vsak povedz Danilke ze mne tiez bohvieco nenadelil ked sa rozdavalo,

http://www.sirmi.ic.cz/smajl/22.gif http://www.sirmi.ic.cz/smajl/156.gifhttp://www.sirmi.ic.cz/smajl/177.gif http://www.sirmi.ic.cz/smajl/211.gif http://www.sirmi.ic.cz/smajl/267.gif :D:D:D:D

zmiesa sa to a hotove JA :D:D:D:D

Elenkaaaaaa, myslela som to vase vyzarovanie niecoho krasneho ktore maaaaate a ja nist :eek: :eek::eek::eek:, ja ma akurat " GULE " tu na smailiku :D
Elena Navrátilová
10.12.06,18:24
http://www.gify.nou.cz/fa15_ufo1_soubory/u13.gif
Majka je Ti plne k dispozícii. Síce nie som Mora /ani nočná/ ale rada dám:D
camelfly
10.12.06,18:25
http://www.gify.nou.cz/fa15_ufo1_soubory/u13.gif
Majka je Ti plne k dispozícii. Síce nie som Mora /ani nočná/ ale rada dám:D

a ja mam kde???? :mee::mee::D:D ja som od macochy?
imino
10.12.06,18:26
Elenka, asi nestihnem... :( :( ten vikend bude veeeelmi hekticky... posledny pred Vianocami. Ale, kde je ten "Pacho"?
Elena Navrátilová
10.12.06,18:28
Elenka, vsak povedz Danilke ze mne tiez bohvieco nenadelil ked sa rozdavalo,

http://www.sirmi.ic.cz/smajl/22.gif http://www.sirmi.ic.cz/smajl/156.gifhttp://www.sirmi.ic.cz/smajl/177.gif http://www.sirmi.ic.cz/smajl/211.gif http://www.sirmi.ic.cz/smajl/267.gif :D:D:D:D

zmiesa sa to a hotove JA :D:D:D:D

Poviem, nadelili jej viacej ako iným, ako každej CCCC-ke.:D :D ;) Však nadarmo sa nehovorí, že trafená hus zagága;) http://www.gify.nou.cz/fa4_carodejka_soubory/c20.gif
Tak toto je aktuálne camelinkino foto.;)
Melnick
10.12.06,18:29
Stačí keď pristavíš pred mojím domom a zvezieš ma.:) imino ja žiť tak blízko Pachovského stretka , určite by som dofrčala. Však nech Elenka zvezie aj Teba.:D
Elenka ja mám kameru zabudovanú v NB,ale pre istotu ju nezapínam.
Padám manžel ma už škrtí,že som tu celú nedeľu.:D :D :D
Danila
10.12.06,18:30
Danilka, ved aj Ty si na mna uz "pozerala". Nepamatas? :) :) :) :)Jáááááááj, Ty chalanisko jeden. To Ti je dobre na svete, keď si Ťa hýčkame.
imino
10.12.06,18:30
Joj, dievcence, vedze nebudte take skromne. :) :)
Elena Navrátilová
10.12.06,18:31
Elenka, asi nestihnem... :( :( ten vikend bude veeeelmi hekticky... posledny pred Vianocami. Ale, kde je ten "Pacho"?
No niekde pri sídlisku Zápotôčky. V bývalom rodinnom dome, ako je Vila Maria ale za rohom. A isto v PD:D ;) kuk téma Predvianočné stretko, kafčotreff Prievidza... Ja nie som z PD asi 60 km odtiaľ ale prídem a ešte skús porozmýšľať;)
Elena Navrátilová
10.12.06,18:33
Jáááááááj, Ty chalanisko jeden. To Ti je dobre na svete, keď si Ťa hýčkame.

Ale ja Ti to poviem, veľmi radi si Ťa hýčkame:D Však vidíš aj Ty, nie?:D
imino
10.12.06,18:43
Jáááááááj, Ty chalanisko jeden. To Ti je dobre na svete, keď si Ťa hýčkame.
Ale ja Ti to poviem, veľmi radi si Ťa hýčkame:D Však vidíš aj Ty, nie?:D Jeeeej, ale ste zlate, dievcence. :) :) :)

Tu temu o stretku som zaregistroval, ved mi aj prislo luto, ze to prave v tu sobotu. Ja tiez nie som priamo z PD, asi 20km od, ale v tom problem nie je... :(
imino
10.12.06,18:45
Zatial Vas tu necham same... Drobizg treba presvedcit, ze chcu spinkat. :) :) :) :)
lenkak
10.12.06,18:51
Máme nového chlapa? No nestačím čítať...
Eulalia
11.12.06,04:21
Ej dievčatá a chlapci, ale ste sa včera večer poriadne rozšantili:D Majka, dúfam, že do toho Tvojho UFA sa zmestia všetky CCCC - už si porátala sedadlá?:D
A ja som si včera asi zarobila na všetky svoje Vianočné darčeky:mad: Cúvala som tak hlúpo, že som sa snažila dávať pozor na ľavej strane, kde bola garáž a tie sprosté silné kríky na pravej strane sa neuhli:mad: Tak som si roztrepala spätné zrkadlo:mad: a kompletne:mad:
Ale to asi preto, že som išla zo super koncertu, kde bola super nálada a miesto obvyklých dvoch hodín trval až tri. No a v tme dobre nevidím, ani keby som mala guliská a nie gule:mad: .
Ale snáď do Vianoc s tým niečo spravim.
Držte mi palčeky, lebo tento týždeň budem mať veľmi ťažký, budeme tu mať všetko šéfstvo:mee: .
Melnick
11.12.06,06:16
Evi ,:mee: ale stromy a kríky vysádzaj také,čo sa Ti uhnú,ba priam zmiznú http://www.gify.nou.cz/stromy_soubory/s23.gifkeď Ťa uvidia. Neboj to sa všetko utrasie a aj http://www.gify.nou.cz/r_narozky_soubory/n14.gif budú neboj.
Hlinkovx
11.12.06,07:01
No niekde pri sídlisku Zápotôčky. V bývalom rodinnom dome, ako je Vila Maria ale za rohom. A isto v PD:D ;) kuk téma Predvianočné stretko, kafčotreff Prievidza... Ja nie som z PD asi 60 km odtiaľ ale prídem a ešte skús porozmýšľať;)

no..skôr sú na starom sídlisku pri kine Baník :D smerom na Bojnice
to len pre upresnenie ;)
bv_alexandra
11.12.06,07:17
dievčence keďže sa tej našej zime ako si nechce dojsť tak Vám trošku zimy pošlem vo forme obrázkov. :)
bezradná
11.12.06,07:40
http://www.gify.nou.cz/4us_lide_soubory/kuk.gif
Baby, čo ste tu robili celý víkend, kedy to já všetko prelúskam???

Dúfam, že nedopadnem tak , aby som potrebovala takúto http://www.gify.nou.cz/lid_lekar_soubory/l61.gif
odbornú pomoc.
bezradná
11.12.06,13:05
Hlásim, prelúskala http://d.jahho.cz/g/veverky/0017_y8g1e.gifsom sa cez tých 14 strán,
zdravím ďalšieho odvážneho mládenca(imino) http://www.gify.nou.cz/deti5_soubory/229.gif medzi nami,večnými 17-kami
imino
11.12.06,14:53
zdravím ďalšieho odvážneho mládenca(imino) http://www.gify.nou.cz/deti5_soubory/229.gif medzi nami,večnými 17-kamiDakujem, aj za pekny obrazok. :p :) :p :) :p :) :p
Hm, a ja si na kolko mam ubrat? Aby som Vas neurazil, dievcence, tak povedzme.... na 18?? :D :) :D :) :D :) :D :) :D
imino
11.12.06,14:58
Idem s drobcami porobit ulohy, este sa vratim. :) :)
Ivana Š
11.12.06,15:17
Ivana Š
11.12.06,15:21
Idem s drobcami porobit ulohy, este sa vratim. :) :)
Môj prvák zatiaľ stále protestuje, že - to si už mám robiť úlohy? veď som len pred chvíľou prišiel zo školy, to si ani nemôžem oddýchnuť? :D:D:D

Moja piatačka prišla zo školy, prezliekla sa, naobedovala sa, hneď si napísala si úlohy na zajtra a už tri hodiny oddychuje... :):):)

A keď si synak bude písať úlohu, tak bude stonať, nooo ja si musím písať a Maťka sa môže hrať! :mad::o:p
camelfly
11.12.06,15:23
Môj prvák zatiaľ stále protestuje, že - to si už mám robiť úlohy? veď som len pred chvíľou prišiel zo školy, to si ani nemôžem oddýchnuť? :D:D:D

Moja piatačka prišla zo školy, prezliekla sa, naobedovala sa, napísala si úlohy na zajtra a už tri hodiny oddychuje... :):):)


:D:D:D:D tak to tiez dobre poznam, no nastastie su uz daleko vacsie, ale sem tam to takto spravia ja teraz, to su tzv. dva druhy ucenia :D:D:D
camelfly
11.12.06,15:53
Ivanka, keby to zalezalo len na detoch, tak sa venuju urcite inym aktivitam a badaniam :D:D:D , skola by pre ne neexistovala a to by mali poriadny raj

http://sirmi.ic.cz/pooh/24.gif
jamNicka
11.12.06,17:12
http://www.gify.nou.cz/lid_lekar_soubory/l8.gif

Ahoj kočky a kočkoš,
vidím, že sa máte lepšie ako ja ,takto som dnes dopadla a tak sa tu snažím rozptýliť a zabaviť, a je teda čo čítať, tu zabúdam aj na povinnosti :D :D
imino
11.12.06,17:46
Ahoj, jamNicka. To chce nejaky dobry bylinkovy cajik s medikom. Pripadne s.... domacim... panom, alebo aspon palenym. Ale toho do caju len "primerene, primerene...". :) :) :) :)
Ivana Š
11.12.06,17:50
No neviem... primerane...a s páleným domácim pánom...??? do čaju?
imino
11.12.06,17:54
Môj prvák zatiaľ stále protestuje, že - to si už mám robiť úlohy? veď som len pred chvíľou prišiel zo školy, to si ani nemôžem oddýchnuť? :D:D:D

Moja piatačka prišla zo školy, prezliekla sa, naobedovala sa, hneď si napísala si úlohy na zajtra a už tri hodiny oddychuje... :):):)

A keď si synak bude písať úlohu, tak bude stonať, nooo ja si musím písať a Maťka sa môže hrať! :mad::o:pAch jaj, ulohy... :(
Stvrtak si nastastie robieva sam, len ked potrebuje poradit pride, potom mu uz len zkontrolujeme. Najvacsie "suboje" s ulohami zvadza tretiacik... Najma, ked si kazdy druhy den zabudne zapisat ulohy a najblizsi spoluziak byva asi 1/2 km od nas... Zato prvacika zatial stale (tfuj, tfuj, nezarieknut) skola bavi, niekedy by aj predbiehal. Len nech mu to VYDRZI.... :) :) :) :)
imino
11.12.06,17:58
No neviem... primerane...a s páleným domácim pánom...??? do čaju?NIEEEE :) :) :) Domaceho pana neupalujte, s nim to domace palene... vypit. :D :D :D
jamNicka
11.12.06,18:02
ja to skombinujem, uvidíme....
Ivana Š
11.12.06,18:06
NIEEEE :) :) :) Domaceho pana neupalujte, s nim to domace palene... vypit. :D :D :D
No u mňa má domáci pán šťastie :D:D:D , že nie je tento týždeň doma (a neviem teraz ktorého smajla mám pridať?) :)?:mad:?:D?:rolleyes:?:eek:?:mee:?
Ivana Š
11.12.06,18:11
:mee: :mee: :mee: :mee: :mee:
tuta
11.12.06,18:48
http://www.gify.nou.cz/deti5_soubory/231.gif
Milé moje 17-nástky. Už ste písali Ježiškovi?
imino
11.12.06,19:17
ja to skombinujem, uvidíme....Tak, tak to bolo myslene. :D :D :D
imino
11.12.06,19:19
No u mňa má domáci pán šťastie :D:D:D , že nie je tento týždeň doma (a neviem teraz ktorého smajla mám pridať?) :)?:mad:?:D?:rolleyes:?:eek:?:mee:?Stastie??? :( :(
Ivana Š
11.12.06,19:30
Stastie??? :( :(

Jasné, že nebol upálený :p:D
imino
11.12.06,19:50
Dievcence, vasi drobci uz pospali??? Moj najmensi sa este krmi v kuchyni... To bude zase rano vstavanie do skoly... :)
Danila
11.12.06,19:56
Dievcence, vasi drobci uz pospali??? Moj najmensi sa este krmi v kuchyni... To bude zase rano vstavanie do skoly... :)Jééééj, Ty si tu u nás vydržal? Imino, vedela som, že nesklameš. Tak to mám dnes veľkú radosť. Iminko veľkúúúúúúúúú.:) :) :)
Ivana Š
11.12.06,20:03
Už som ich trikrát uložila, a stále je nejaký problém
najprv bol Ajo hladný, potom potrebovali obaja vycikať a ešte pred 5 minútami vybehli, že sú strašne ale strašne smädní
Simonab
11.12.06,20:12
Jéj aha čo som našla.

http://www.gify.nou.cz/vecernicek_soubory/01.gif
Dobrý večer!
mgm
11.12.06,20:19
Moja malá už spinká. Dnes išla po 2 týždňoch plávať /športové/ a zaspala ako bábätko. Konečne! Pením, keď počujem, že sa otvárajú dvere a počujem - som smädna, hladná, mamka, nemôžem zaspinkať ...
Keď ste písali postrehy s úlohami, hneď som dávala súhlasy. Je tretiačka, ale nahnať ju k učeniu, písaniu úloh, čítaniu ... Potešilo ma to, že nie som sama.
Simonab
11.12.06,20:22
mgm
11.12.06,20:29
Krásne, oni nepotrebujú už nič. Sú spokojné a o chvíľu krásne zaspinkajú. Mám chúť im povedať: Dobrú noc
imino
11.12.06,20:41
Jééééj, Ty si tu u nás vydržal? Imino, vedela som, že nesklameš. Tak to mám dnes veľkú radosť. Iminko veľkúúúúúúúúú.:) :) :):) Snazim sa nesklamavat ludi, hoci to nie vzdy ide... a sam som bol neraz sklamany... :( Ale pohoda... :)
A vydrzat?? Pokial je o com debatovat, kecat, bavit sa a pod. :) :) nie je dovod utekat. :) :) :) :)
A ak vam to nevadi, ze vam tu do toho trosku kafre aj to opacne, co vacsina z vas ma doma... :D :D :p :p :p
Ivana Š
11.12.06,21:21
imino
11.12.06,21:27
No, ucenie som uz spominal. A to zaspavanie... Mozu mat na zlatom podnose 1/2 hod. pred spanim, aj 5min. pred ulozenim sa, akonahle lahnu v tom momente su hladni, smadni... :) :) :) :) Neraz to cloveka nasrdi, ale co uz s nimi, zlatusikmi. :) :)

Sa vravieva, ze aki su krasni, ked spinkaju... Ale oni su nadherni aj ked su hore, aj ked nam z nich tecu nervy, ze by sme ich roztrhali, ked domov prinesu roztrhnute nohavice, ci horsiu znamku nez bezne atd, atd.... Vcera v nasej skole bola besiedka, na ktorej deti predavali svoje vyrobky, ktore pocas roka vyrobili bud na hodinach alebo na kruzkoch. No to ste ich mali vidiet, ako im VSETKYM ziarili ocka a obzvlast ked si tu a tam niekto nieco od nich kupil. Stastnejsich by ste na svete nenasli... :) :) :) :) :)
imino
11.12.06,21:36
A propos, poopravil som recept na oblatky, niecim som si tam nebol isti, ale uz je to o.k. No, to je z inej temy. :) :)
Ivana Š
11.12.06,21:50
No, ucenie som uz spominal. A to zaspavanie... Mozu mat na zlatom podnose 1/2 hod. pred spanim, aj 5min. pred ulozenim sa, akonahle lahnu v tom momente su hladni, smadni... :) :) :) :) Neraz to cloveka nasrdi, ale co uz s nimi, zlatusikmi. :) :)

Sa vravieva, ze aki su krasni, ked spinkaju... Ale oni su nadherni aj ked su hore, aj ked nam z nich tecu nervy, ze by sme ich roztrhali, ked domov prinesu roztrhnute nohavice, ci horsiu znamku nez bezne atd, atd.... Vcera v nasej skole bola besiedka, na ktorej deti predavali svoje vyrobky, ktore pocas roka vyrobili bud na hodinach alebo na kruzkoch. No to ste ich mali vidiet, ako im VSETKYM ziarili ocka a obzvlast ked si tu a tam niekto nieco od nich kupil. Stastnejsich by ste na svete nenasli... :) :) :) :) :)


Sú to jednoducho naše zlatíčka

http://www.gify.nou.cz/deti2_soubory/89.gif http://www.gify.nou.cz/deti2_soubory/92.gif
mgm
11.12.06,22:28
mgm
11.12.06,22:34
http://www.gify.nou.cz/van6_mix_obr_soubory/van_obr%20(62).gif

Naše decká píšu Ježiškovi.

Vy ste na to nezabudli?

Ja musím povedať a priznať sa, že ešte som to nestihla.
Eulalia
12.12.06,04:42
Dievčatá skutočne ste imina dobre nazvali, že je odvážny šuhaj;) , vydržal tu s nami a to sa mi páči.:p Ja si myslím, že aj ostatní sem nakuknú, veď ani Richard to nevydržal a aspoň na pár viet sa tu k nám pridal. Len možno ti ostatní, čo si sem prídu nabrať trochu úsmevu a dobrej nálady, nemajú dosť odvahy, aby sa k tomu priznali, asi si myslia, že ide o "výsostne babskú" tému.:D Ale chlapci naši Poraďácki, nebojte sa, my sme dobré duše a určite Vás nevyhodíme:) . Každý, kto si sem príde nabrať trochu pozitívnej energie je tu vítaný;) .
Eulalia
12.12.06,04:47
Evi ,:mee: ale stromy a kríky vysádzaj také,čo sa Ti uhnú,ba priam zmiznú http://www.gify.nou.cz/stromy_soubory/s23.gifkeď Ťa uvidia. Neboj to sa všetko utrasie a aj http://www.gify.nou.cz/r_narozky_soubory/n14.gif budú neboj.
Majka, bohužiaľ, tie kríky som nevysádzala ja:mad: , určite by som vybrala niečo "mäkšie", ale mestským záhradníkom sa do remesla fušovať nedá:mee: .
Našťastie už dnes ráno si idem do obchodu pre nové zrkadlo a snáď to do večera bude hotové.
Majka a keď si už pre nás našla taký skvelý dopravný prostriedok, nenašiel by sa niekde taký čarovný prútik, ktorý by odstránil aspoň časť našich bežných problémov?:p .
imino
12.12.06,05:08
Dobre rano, dievcence. Tak co, zlatusikovia obleceni, vystrojeni do skoly? Moji uz su takmer v nej. Dnes to celkom sikovne zvladli... :) a ja s nimi... :D :D
imino
12.12.06,05:14
My sme uz Jeziskovi pisali aj listy poslali. Uz len aby prisiel... Uz to pocitaju na dni... :)
Barbara
12.12.06,05:39
Danila
12.12.06,05:49
Len som nazrela, že pre energiu, lebo idem lekárovi. Ale tu je náladička sviatočná, vianočná, pohodová, maminkovsko-tatinkovská a už aj babičkovská, takže tie výsledky jednoducho idem zobrať v pohodičke a teším sa na Vás. S Vami sa tak krásne žije.....
Barbara
12.12.06,05:54
Len som nazrela, že pre energiu, lebo idem lekárovi. Ale tu je náladička sviatočná, vianočná, pohodová, maminkovsko-tatinkovská a už aj babičkovská, takže tie výsledky jednoducho idem zobrať v pohodičke a teším sa na Vás. S Vami sa tak krásne žije.....



súhlasím s Tebou, je to tu pohodíčka a držím Ti palčeky.:p
mgm
12.12.06,05:58
Dobré ránko ...
My sme stávali dnes trocha skôr, aby sme si zopakovali vybrané slová po p a m. Majú dnes písať písomku. Moje zlato prišlo na to, že nemá ešte dokončenú úlohu.
Ale stíhali sme všetko. Aj sa stihlo zopakovať a už je aj v škole. Dúfam, že dnes nepríde s nejakým prekvapením
Spoška
12.12.06,06:02
Úžasné obrázky, celkom som sa preniesla do tej atmosféry.
mgm
12.12.06,06:22
Ja sa vzdialim, lebo zase nič neurobím a dnes je toho dosť, čo musím stihnúť. Som už nahttp://www.sirmi.ic.cz/laska/21.gifbitá energiou, tak môžem utekať.

Prajem pekný deň
Gabi03
12.12.06,06:41
Ahoj všetci, možno mi dnes budete závidieť, možno nie. :p V piatok mi padol cely windows a odvtedy sú so software-mi problémy, takže neviem robiť a čas zabíjam tu :D Ale na druhej strane práca neutečie a pred vianocami aby sa to všetko nakopilo... :( No ale aspoň dovtedy... http://bestsmileys.com/sun/5.gif
LubicaN
12.12.06,06:56
Ahoj všetci, možno mi dnes budete závidieť, možno nie. :p V piatok mi padol cely windows a odvtedy sú so software-mi problémy, takže neviem robiť a čas zabíjam tu :D Ale na druhej strane práca neutečie a pred vianocami aby sa to všetko nakopilo... :( No ale aspoň dovtedy... http://bestsmileys.com/sun/5.gif


...hmm, tažko povedať či je čo závidieť, ale aby si nebola sama, mne môj datalock aspoň 5x denne "padne"... lenže on sa ako oslík otrasie a funguje ďalej...


Len som nazrela, že pre energiu, lebo idem lekárovi. Ale tu je náladička sviatočná, vianočná, pohodová, maminkovsko-tatinkovská a už aj babičkovská, takže tie výsledky jednoducho idem zobrať v pohodičke a teším sa na Vás. S Vami sa tak krásne žije.....

...maminkovsko-tatinkovská a babičkovská náladička - to sa mi páči... Moje Dorotky išli dnes do škôlky v sukničke, lebo dnes príde do škôlky Mikuláš a musia sa mu ukázať okrem toho že sú poslušné sú aj krásne... Síce protestovali že nie sú nakreslené - rozumej namaľované, ale som ich presvedčila že by si umazali od maľovačiek vankúšiky a to by sa Mikulášovi určite nepáčilo... A dostala som od nich prísľub, že Mikuláša pošlú aj za mnou aj za tatinkom do robotky. A keby nechcel ísť, tak ho poprosia aby povedal Ježiškovi, že maminka potrebuje papuče, lebo jej je doma zima na nožičky... :D

Danilka - dobre vybav... A ako vidím, aj ty asi obľubuješ "neukončenú výpoveď"... Ono tie tri bodky, alebo aj viac...nech si každý pokračovanie domyslí, aspoň vieme či sme na tej istej vlne...čo tu v CCCC určite všetci sme!
willma
12.12.06,08:46
bezradná
12.12.06,09:02
kukuk, čo ste fšetci na http://www.gify.nou.cz/r_jidlo_soubory/16.gif.

Ja prosím poctivo makám http://d.jahho.cz/g/kancelar/0040_t2Wa1.gif až sa mi z kalkulačky parí http://d.jahho.cz/g/kancelar/0043_K387B.gif som tu len na skok , http://d.jahho.cz/g/klokani/16.gif načerpať energiu
camelfly
12.12.06,09:06
http://www.gify.nou.cz/lid_lekar_soubory/l8.gif

Ahoj kočky a kočkoš,
vidím, že sa máte lepšie ako ja ,takto som dnes dopadla a tak sa tu snažím rozptýliť a zabaviť, a je teda čo čítať, tu zabúdam aj na povinnosti :D :D

ked som citala naspat prispevky aby som nestratila prehlad, vzdy mi oci utkveli na tento obrazok jamNicka :)
vsak aj ja mam za chvilku termin zubarovsky a tento obrazok vyzera az moc realisticky :D:D:D , uz teraz mam malinko strach :o:rolleyes:

Danilka a ty sa tiez drz u lekara ;) , tie biele plaste nic moc
imino
12.12.06,09:12
Pekne predpoludnie, moje zlate dievcence. Ja tiez len na skok... :) Radost citat... :) Mate dobry, pekny pristup, aj v tento usmokleny den to tu srsi energiou. Tak aj ja z tej pozitivnej posielam. :) :)

Danilka, drz sa.
willma
12.12.06,09:18
Ja prosím poctivo makám http://d.jahho.cz/g/kancelar/0040_t2Wa1.gif až sa mi z kalkulačky parí http://d.jahho.cz/g/kancelar/0043_K387B.gif som tu len na skok , http://d.jahho.cz/g/klokani/16.gif načerpať energiu
a si snáď myslíš, že tiež nemám čo na práci :eek: , ale keď tu je tak fajn a po takmer stretnutí u policajtov s mojimi ex-nájomníkmi, som sa sem prišla ukľudniť;)
camelfly
12.12.06,09:23
a si snáď myslíš, že tiež nemám čo na práci :eek: , ale keď tu je tak fajn a po takmer stretnutí u policajtov s mojimi ex-nájomníkmi, som sa sem prišla ukľudniť;)
este stale sa s tym trapis? nedaju pokoj? tak aspon vela energie nazbieraj aby si to v pohode zvladla, vsak to je uz pekna doba co sa s tym trapis

http://www.gify.nou.cz/mini_ikon1_soubory/51.gif takto treba s nim :D http://www.gify.nou.cz/mini_ikon1_soubory/349.gif
willma
12.12.06,09:29
este stale sa s tym trapis? nedaju pokoj? tak aspon vela energie nazbieraj aby si to v pohode zvladla, vsak to je uz pekna doba co sa s tym trapis

http://www.gify.nou.cz/mini_ikon1_soubory/51.gif takto treba s nim :D http://www.gify.nou.cz/mini_ikon1_soubory/349.gif
Trápim jak trápim, už je to na oddelení skráteného vyšetrovania a speje to ku prokurátorovi, bola som vypovedať ako svedok, ale neviem na čo myslel policajt, keď si tých mojich ex- predvolal vzápätí po mne.:mad: Odchádzala som odtiaľ div nie kanálmi, ako som sa im chcela vyhnúť-úspešne :p
bezradná
12.12.06,09:31
a si snáď myslíš, že tiež nemám čo na práci :eek: , ale keď tu je tak fajn a po takmer stretnutí u policajtov s mojimi ex-nájomníkmi, som sa sem prišla ukľudniť;)

To by ma ani vo sne http://d.jahho.cz/g/deti/11.gifnenapadlo, že by si nemala nič na práci. Keď sa chceš ukľudniť, pekne si daj nejaký bylinkový čajhttp://d.jahho.cz/g/piti/24.gif, ale nie že to preženieš a potom sa tak ukľudníš,že len budeš sedieť http://animace.org/andilci/G010171.gif a klipkať očkami.
PS: Na toho ex-nájomníka posielam nového pomocníkahttp://animace.org/draci/G140029.gif možno, že bude účinnejší než tí pomocníci z predminulého týždňa
PS: Vidíš ako já robím, zas to nebude spravené ani do fajrontu!!!
willma
12.12.06,09:36
To by ma ani vo sne http://d.jahho.cz/g/deti/11.gifnenapadlo, že by si nemala nič na práci. Keď sa chceš ukľudniť, pekne si daj nejaký bylinkový čajhttp://d.jahho.cz/g/piti/24.gif, ale nie že to preženieš a potom sa tak ukľudníš,že len budeš sedieť http://animace.org/andilci/G010171.gif a klipkať očkami.
PS: Na toho ex-nájomníka posielam nového pomocníkahttp://animace.org/draci/G140029.gif možno, že bude účinnejší než tí pomocníci z predminulého týždňa
PS: Vidíš ako já robím, zas to nebude spravené ani do fajrontu!!!
očami klipkám aj bez čaju, mám v kancli božské ticho-kolegovia sú mimo, tak aspoň udržujem pozornosť tady. Ozaj a za pomocníka ďakujem, dnes by mal chutný obed, priložila by som mu ako dezert policajtov z OO PZ-žiadali sme ich aby neuvádzali bráchovu adresu- nechceli sme aby sa o nej dozvedela protistrana-máte myslieť. Zlikvidoval to až dnešný policajt-aspoň dúfam :o
camelfly
12.12.06,09:38
Trápim jak trápim, už je to na oddelení skráteného vyšetrovania a speje to ku prokurátorovi, bola som vypovedať ako svedok, ale neviem na čo myslel policajt, keď si tých mojich ex- predvolal vzápätí po mne.:mad: Odchádzala som odtiaľ div nie kanálmi, ako som sa im chcela vyhnúť-úspešne :p

ty len hlavicku hore, ty sa nemas preco schovavat ;) , nech sa oni citia hlupo, vsak ti narobili problemov uz dost

len pekne pozbieraj vsetku energiu, neboj, za chvilocku budes mat pokoj,
idu sviatky tak si to nedaj nicim pokazit ;)

http://www.gify.nou.cz/mini_ikon12_soubory/241.gif


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon11_soubory/785.gif http://www.gify.nou.cz/mini_ikon9_soubory/dite32.gif
willma
12.12.06,09:42
neboj nedám, ešte "majstra" pošlem do čerta a krásne sviatky predo mnou.
I keď z tamtých mám stále zlé pocity.
Simonab
12.12.06,09:52
Dievčatá skutočne ste imina dobre nazvali, že je odvážny šuhaj;) , vydržal tu s nami a to sa mi páči.:p Ja si myslím, že aj ostatní sem nakuknú, veď ani Richard to nevydržal a aspoň na pár viet sa tu k nám pridal. Len možno ti ostatní, čo si sem prídu nabrať trochu úsmevu a dobrej nálady, nemajú dosť odvahy, aby sa k tomu priznali, asi si myslia, že ide o "výsostne babskú" tému.:D Ale chlapci naši Poraďácki, nebojte sa, my sme dobré duše a určite Vás nevyhodíme:) . Každý, kto si sem príde nabrať trochu pozitívnej energie je tu vítaný;) .

Toto čo píše Evka mi nedalo musím zareagovať. Ale pššššt nikomu ani muk.:cool: Prezradím vám tajomstvo.;) Minule keď som pozerala kto je on-line tak som si všimla, že dokonca Jožko Mihál navštívil našu tému. Takže čerpajú tu energiu viacerí, nevadí, že neprispievajú, dôležité je, že im to pomôže a je im tu dobre.;)