M3G
05.08.06,16:18
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Danila
05.08.06,15:42
Ako sa do hory volá.........
Elena Navrátilová
05.08.06,17:27
A ja som si myslela, že sa tu opisujú príznaky nejakej choroby. Chvalabohu to tu prekypuje len a len zdravím.:p ;)
Zita5
05.08.06,17:29
hm....................
Elena Navrátilová
05.08.06,17:32
Zitka prosím Ťa kam Ty chodíš na smajlíkov? Nemáš doma autorskú dielňu? Šepneš? Dokážu vyjadriť všetko bez toho aby niečo skreslili. Super!
lenkak
05.08.06,17:34
Elena Navrátilová
05.08.06,17:36
Ďakujem, ďakujem, ďakujem. :p ;)
Viera123
05.08.06,17:44
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...zlezaradil
Danila
05.08.06,18:02
Zitka, hm?????? To vieš, ja nemám smajlíkov, neviem s nimi robiť, neviem tu nič prilepiť ani odlepiť, nuž a potom takto....... Lenka, je to krásne a zaujímavé. Ale keď je to len pre Elenku, čo už.....Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
lenkak
05.08.06,18:04
Ale môžeš ich používať aj ty, ja som ich len kvôli Elenke sem dala, ináč mimo témy.
Elena Navrátilová
05.08.06,18:05
Danilka, keď len to. Ja sa vďačne podelím.
Zita5
05.08.06,18:08
lenkak
05.08.06,18:09
no a môžte sa deliť.:D
Zita5
05.08.06,18:11
Lenka ďakujem aj ja ...zasa niečo nové:)
Elena Navrátilová
05.08.06,18:13
Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Taký vycerený ako som ja momentálne tam ani nie je. Ale ak by sa našiel niekto čo to umí, modelka by bola.:D ;)
Eulalia
05.08.06,18:41
Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Taký vycerený ako som ja momentálne tam ani nie je. Ale ak by sa našiel niekto čo to umí, modelka by bola.:D ;)

Elenka, aj dve, neboj. Aj ja sa tu uškŕňam od ucha k uchu - aha, takto:D :D :D :D :D . A robí mi to náramne dobre.:p (Teda to uškŕňanie a chichotanie).:p
lenkak
05.08.06,18:42
spravili sme si z témy dobrú zábavku.
Zita5
05.08.06,18:49
spravili sme si z témy dobrú zábavku.

Aj názov pasuje ....:p
Ivana Š
05.08.06,20:30
15 rokov vo väzbe

Trestanec utekl z věznice, kde byl zadržen po celých 15 let. Při útěku narazí na dům a vloupá se do něj.V posteli najde mladý manželský pár.Vytáhne muže, sváze ho na židli a priváže ženu k posteli. Na to na manželku vylezl, políbil ji na krk, pak vstal a odešel do koupelny. Když je v koupelne, muž říká své žene:
"Poslouchej, tenhle chlápek je vězeň, podívej se na jeho oblečení! Nejspíš strávil dlouhou dobu ve věznici a roky neměl ženskou. Viděl jsem, jak Te políbil na krk. Jestli chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si, jenom dělej, co Ti řekne, uspokoj ho. Tenhle chlap musí bejt nebezpečnej, jestli se naštve, zabije nás oba! Buď silná, miláčku. Miluji Tě."
Žena odpovídá:
"Nelíbal mě na krk. Šeptal mi do ucha. Řekl mi, že si myslí,že seš vážně sexy a zeptal se mě, jestli máme v koupelně nějakou vazelínu... Buď silný, miláčku. Taky Tě miluji....."...
Danila
06.08.06,05:49
Potrebovala som ráno záchrannú vestu, veď viete, prečo. Rehocem sa tu a nedeľa začala v pohode. No vidím, že ste zlaté, a vôbec nie lakomé, ale tých smajlíkov si môžem len prezerať, veď preto moje vykecávanie nemám čas na technický pokrok. Lenka, že mimo tému?. Ja myslím, že v tejto téme nikdy nie sme mimo témy: K e ď s a c í t i š z l e ..... vbehni rovno SEM!!!!!
Elena Navrátilová
06.08.06,06:52
A tie stránky so smajlíkmi nemajú chybu. Už sa tu zabávame aj s dcérou. Prekárame jedna druhú. Ale našli sme aj také čo nás vystihujú. Super, super.
Melnick
06.08.06,07:05
A tie stránky so smajlíkmi nemajú chybu. Už sa tu zabávame aj s dcérou. Prekárame jedna druhú. Ale našli sme aj také čo nás vystihujú. Super, super.
Už ich len správne používať Elenka. Ja sa tiež vytešujem,lebo smajlíci od Zitky sú vždy takí trefní./hm, nie moc po slovensky,však?/
Sú takí výstižní -spisovnejšie ,ale nie také trefné.:D :D :D
M3G
06.08.06,07:32
Dúfam, že som Vás veľmi nerozčúlil s tým obrázkom, nemyslel som to až tak zle.
Neviem, čo si myslíte, že sa chystá ten lišiak urobiť, podľa mňa však ide zachraňovať vlka a práve si chystá polohu, aby mohol začať ťahať...No a vlk hneď myslí na hlúposti.

A mimo témy nie som tiež, každý, kto otvorí tému sa buď zasmeje alebo začne rozmýšľať. No a obe zdraviu iba prospeje.:D
Zdeni
06.08.06,07:43
Dúfam, že som Vás veľmi nerozčúlil s tým obrázkom, nemyslel som to až tak zle.
Neviem, čo si myslíte, že sa chystá ten lišiak urobiť, podľa mňa však ide zachraňovať vlka a práve si chystá polohu, aby mohol začať ťahať...No a vlk hneď myslí na hlúposti.

A mimo témy nie som tiež, každý, kto otvorí tému sa buď zasmeje alebo začne rozmýšľať. No a obe zdraviu iba prospeje.:D
Áno, úúúúúúúplne to tak vyzerá, ako hovoríš:D . Veď je to jasne vidieť, že sa jedná o "záchrannú akciu".;)
Danila
06.08.06,07:54
Milý M3G ! Mňa už by len zaujímalo, odkiaľ Ty vieš, na čo myslí vlk?
Zita5
06.08.06,07:57
Milý M3G ! Mňa už by len zaujímalo, odkiaľ Ty vieš, na čo myslí vlk?

Ale líška má nejak zvláštnu polohu v rámci prípravy na záchrannú prácu :p
Danila
06.08.06,08:17
Zitka, veď nenabehni na všetko tomu chlapovi. Prečo máš pocit, že ide o záchrannú akciu? Líške sa jednoducho zachcelo ponosiť na vlkovom chrbte. Vlk asi rozmýšľa, či urobí zo seba vola. Je nejaký čudný....
lenkak
06.08.06,08:21
Potrebovala som ráno záchrannú vestu, veď viete, prečo.
K e ď s a c í t i š z l e ..... vbehni rovno SEM!!!!!
Ja chodím do témy Mentos - záchranná akcia a dobrovoľný boj s bránicou. :D
Na obrázok klikni. :D
Elena Navrátilová
06.08.06,08:40
Dúfam, že som Vás veľmi nerozčúlil s tým obrázkom, nemyslel som to až tak zle.
Neviem, čo si myslíte, že sa chystá ten lišiak urobiť, podľa mňa však ide zachraňovať vlka a práve si chystá polohu, aby mohol začať ťahať...No a vlk hneď myslí na hlúposti.

A mimo témy nie som tiež, každý, kto otvorí tému sa buď zasmeje alebo začne rozmýšľať. No a obe zdraviu iba prospeje.:D

Toto je predsa na spôsob "bútľavej vŕby", alebo sa mýlim? Ja v tom obrázku nejako nevidím "čistý spôsob" záchrany. Ale jeden nikdy nevie, nie? Aj ja si myslím, že si nebol mimo témy. Smiech je fantastický spoločník. Pamätám taký chytľavý od Vlastu Buriana v jednom filme. Ale už nepamätám názov a dlho som ho nepočula. Pamätám si len toľko, že keď ho niekde pustili nikdy som nevydržala, aby som s aj ja nepridala. Možno niekto lepšie eviduje predmetný "rehot". Ja už len čakám, keď sa dohodneme na mentos párty nefajčiari /tí čo sa dali na boj/. Samozrejme aj fajčiari sú vítaní. Myslím, že by ma ťažko lámali "aspoň na jednu". No a už to je spojené 2 v 1.:)
EkoMax
06.08.06,08:48
Ľudkovia, dnes som sa vďaka počasiu cítila naozaj mizerne. Som rada, že som zablúdila na tieto stránky! HNEĎ MÁM LEPŠIU NÁLADU.
S poradou som začala robiť len tento týždeň a mylne som si myslela, že je to len o práci.
Melnick
06.08.06,08:49
Ľudkovia, dnes som sa vďaka počasiu cítila naozaj mizerne. Som rada, že som zablúdila na tieto stránky! HNEĎ MÁM LEPŠIU NÁLADU.
S poradou som začala robiť len tento týždeň a mylne som si myslela, že je to len o práci.
Tak vitaj a smej sa s nami.:D :D :D A nielen v tejto téme. My pomaly budeme aj DPH riešiť s humorom,až po prípadnú kontrolu.:p :p :p
Danila
06.08.06,10:20
No ak si milá EkoMax, začala s PORADOU len tento týždeň, už si poznala, že Ti tu pofúkame každú boliestku.Keď chceš, odnaučíme Ťa aj fajčiť, zbavíme Ťa klaustrofóbie, budeme s Tebou zvádzať boj so závislosťami, nemusíš si lámať hlavu čo navariť, ako zavariť, kde ušetriť a na kom ušetriť, a nad účtom si nelám hlavu vôbec. Tu účtujú a radia samé jedničky. Dokonca len 17-ky a aj mladšie.
Zita5
06.08.06,10:40
.................................................. .......
EkoMax
06.08.06,10:57
Som nadšená, ešte si to tu len oťukávam, skúšam vypisovať. Myslím, že som našla nový záchytný bod. Ste moja krvná skupina. :) :) :)
Elena Navrátilová
06.08.06,11:02
.................................................. .......

Zitka identifikuješ aj tie veselé poraďáčky? Ide im to super. Mali by ísť na konkurz do Lúčnice.:p
Melnick
06.08.06,11:27
Zitka identifikuješ aj tie veselé poraďáčky? Ide im to super. Mali by ísť na konkurz do Lúčnice.:p
Kočky ,keby to sledoval nejaký orgán,tak nám dá fúkať.:D :D :D
Zdeni
06.08.06,11:32
Kočky ,keby to sledoval nejaký orgán,tak nám dá fúkať.:D :D :D
No mne stačí, že si o mne myslia svoje už aj moje deti. Práve mi môj syn hovoril: No jak si vyprávala, že ideš robiť papiere, toto máš fakt dobrú robotu! No, ale môžem ja zato?:p No povedzte!:D
Elena Navrátilová
06.08.06,11:47
Nemôžeš, jasné. Veď konkurz do Lúčnice tiež nie je každý deň, no nie? A ak muchýbajú len papiere, tak mu vytlač voľajáky vtip. Tiež ich tu je v srandičkách nespočetne. Aj Zitkine ma vždy rozosmejú, tak ak 17 už mal, bude sa smiať aj on. A keď nemal aj tak si môže vybrať podľa chuti.:D :p
Zdeni
06.08.06,11:59
Nemôžeš, jasné. Veď konkurz do Lúčnice tiež nie je každý deň, no nie? A ak muchýbajú len papiere, tak mu vytlač voľajáky vtip. Tiež ich tu je v srandičkách nespočetne. Aj Zitkine ma vždy rozosmejú, tak ak 17 už mal, bude sa smiať aj on. A keď nemal aj tak si môže vybrať podľa chuti.:D :p
Elenka vieš, jemu ide o to, že keď nerobím, tak aby som tu nezaberala zbytočne miesto, lebo on potrebuje ísť na net. A keďže máme len jeden počítač, tak ma musí vidieť robiť lebo potom len šomre. A to sa už zobudila dcéra 3,5 r. a tá pozerá na internete vyvoleních. Takže rýchlo musím okolo seba porozhadzovať nejaké papiere:D , ale ako sa tak pozerám, už by som ich mala aj začať ozaj robiť.:(
Zita5
06.08.06,11:59
Ja už čestné pionierske budem ticho............už dám pokoj:p
Elena Navrátilová
06.08.06,12:13
Ešte to! Zitka žiadne ticho tu nemôže byť. Máš povolené všetky prejavy života a bytia. Aj všetci ostatní čo sa ani necítia zle a sú ochotní prispieť k lepšej nálade zúčastnených.
DanielaSL
06.08.06,12:33
Skúška....
Zita5
06.08.06,13:12
Dani ...skúška II.:p
Zita5
06.08.06,13:20
Ešte to! Zitka žiadne ticho tu nemôže byť. Máš povolené všetky prejavy života a bytia. Aj všetci ostatní čo sa ani necítia zle a sú ochotní prispieť k lepšej nálade zúčastnených.



.................................................. ...
Elena Navrátilová
06.08.06,13:53
Zitka, prosím Ťa,radšej tam daj tancujúcich, smejúcich, s fľaškou, ale tento si dokolečka dokola ukazuje len to svoje a môžeme celú tému uzavrieť. To by si chcela? Neverím.:D :p :)
Danila
06.08.06,14:49
No Zitka, veď si ticho, a rehocem sa a rehocem sa. Aj môjmu malému sa neskutočne páčia tie smajlíkovské krasotinky. Ale poviem Vám, ten to dnes zabetónoval, keď povedal : Toto mi pripadá, ako by to zase vymyslel ten magorko /M3G/ z Mentosu. On je len na blbostičky a Ty potom nepracuješ ale sa len tak robíš. .........Tak na toto teda fakt neviem, aký by mal byť smajlík.......
Elena Navrátilová
06.08.06,15:16
No tak tu už naozaj pomôže niečo ako Mentos a cola. Už si mu to predviedla? To je skôr chemická reakcia a kopec srandy k tomu. :p ;)
Melnick
06.08.06,15:45
Prepáčte ,že som sa na dlhšie odmlčala a ešte sa na chvíľu odmlčím,ale cítim sa veľmi dobre. Vrátim sa sem ,hneď ako sa budem cítiť zle.:D :D :D
Danila
06.08.06,15:57
Tak keď sa vrátiš, prezraď, z čoho Ti býva veľmi dobre? Okrem Porady, samozrejme. VĎAKA za recept.
Elena Navrátilová
06.08.06,16:18
A nenapadlo Ti, že keď sa Ty cítiš dobre sa iný môže cítiť zle a teda potrebuje nejaký odpudzovač zlého? A to môžeš byť akurát Ty. Takže ak máš receptík na to aby sa aj druhí cítili dobre, posuň. :D :p ;)
Zita5
06.08.06,17:19
Prepáčte ,že som sa na dlhšie odmlčala a ešte sa na chvíľu odmlčím,ale cítim sa veľmi dobre. Vrátim sa sem ,hneď ako sa budem cítiť zle.:D :D :D

Majka necítiš sa ešte zle? Ja áno....
lenkak
06.08.06,17:22
Zitka, hore hlavu,...
čo je to s Tebou, zabávaj sa na akcii cvičenie, či mentos
Zita5
06.08.06,18:57
.................................................. .
M3G
06.08.06,19:06
Milý M3G ! Mňa už by len zaujímalo, odkiaľ Ty vieš, na čo myslí vlk?

Veľa sa dá vyčítať z jeho očí ;)



.................................................. .

Ak to takto pôjde ďalej, budeme komunikovať ako číňania, na každú vetu, jeden znak. Tie "znaky", čo tu používame sú však krajšie ako používajú čínania, mali by sme ich niečomu naučiť....:rolleyes:


Toto je predsa na spôsob "bútľavej vŕby", alebo sa mýlim? Ja v tom obrázku nejako nevidím "čistý spôsob" záchrany. Ale jeden nikdy nevie, nie?

Ja to vidím tiež tak. Líšiak sa najprv zabaví a potom ho zachráni :D
Melnick
06.08.06,21:57
Majka necítiš sa ešte zle? Ja áno....
No už mám po krk toho cítenia sa dobre,keď tu je aj "zle" lepšie.:D :D :D
A čo naše zvieratká,už si pomohli navzájom.:D :D :D
Zita5
07.08.06,05:25
No už mám po krk toho cítenia sa dobre,keď tu je aj "zle" lepšie.:D :D :D
A čo naše zvieratká,už si pomohli navzájom.:D :D :D


Zvieratká sú stále v tej istej polohe .:p Že to tú líšku ešte neomrzelo .:p

I napriek tomu si lámem hlavu , ako by som zvýraznila "toho čo lieta ako odtrhnutý plagát " ...nie a nie k tomu vymyslieť smajlíka .....ale ja na niečo prídem ......že M3G?:rolleyes:
Zita5
07.08.06,05:39
............................tak už lepší spôsob na lietanie som nenašla ......myslím , že to ma aj svoje pohodlie -pričom nespotrebuje ani veľa PHM..........................
dadika
07.08.06,05:51
............................tak už lepší spôsob na lietanie som nenašla ......myslím , že to ma aj svoje pohodlie -pričom nespotrebuje ani veľa PHM..........................

....ale treba sa troška viac obliesť, aby ste mi nepoprechladali :p
Zita5
07.08.06,05:53
....ale treba sa troška viac obliesť, aby ste mi nepoprechladali :p

.....................................neboj dadika dáme si na seba pozor ....:p
Elena Navrátilová
07.08.06,05:57
Hlavne nás hreje pocit dobre vykonanej práce.:D ;)
Tami
07.08.06,06:01
No mne stačí, že si o mne myslia svoje už aj moje deti. Práve mi môj syn hovoril: No jak si vyprávala, že ideš robiť papiere, toto máš fakt dobrú robotu! No, ale môžem ja zato?:p No povedzte!:D
:D :D :D toto je aj u nás doma , čo som našla poradu:D :D :D
Zdeni
07.08.06,06:47
............................tak už lepší spôsob na lietanie som nenašla ......myslím , že to ma aj svoje pohodlie -pričom nespotrebuje ani veľa PHM..........................

Zitka, len aby nedopadol takto:


http://www.zeta.sk/images/smilies/8dceaee97722962a6560a771fbc6716b.gif
Eulalia
07.08.06,07:03
............................tak už lepší spôsob na lietanie som nenašla ......myslím , že to ma aj svoje pohodlie -pričom nespotrebuje ani veľa PHM..........................
Tak M3G sa oddnes volá Harry Potter? Alebo len k nemu chodil na lekcie metlobalu?:D:D:D
Inak je to super :D:D:D

P.S. Vlastne by to bolo fajn, keby sme sa vždy cítili tak "zle", ako pri čítaní týchto príspevkov. Mne je teraz až takto zle: :D:D:D:D:D:D
Zita5
07.08.06,07:07
Tak M3G sa oddnes volá Harry Potter? Alebo len k nemu chodil na lekcie metlobalu?:D:D:D
Inak je to super :D:D:D

P.S. Vlastne by to bolo fajn, keby sme sa vždy cítili tak "zle", ako pri čítaní týchto príspevkov. Mne je teraz až takto zle: :D:D:D:D:D:D


......................tak si skús zalietať ...čo to spraví
Elena Navrátilová
07.08.06,07:11
Taká preprava pri dnešných cenách pohonných hmôt poteší každého, Síce M3G postačí dobrý vietor. Ale my ostatní :D :D :D
Eulalia
07.08.06,07:14
......................tak si skús zalietať ...čo to spraví

Už neraz som to skúsila - výsledok bol vždy rovnaký - mokrá od hlavy po päty:D:D:D:D:D:D
Zdeni
07.08.06,07:16
Elena Navrátilová
07.08.06,07:24
Tak toto je správne školená pomoc. Skúška sa :D môže opakovať, však?:)
Zita5
07.08.06,07:25
Zdeni ........................
Danila
07.08.06,08:40
Človek si na chvíľu odskočí, a tu toto. Ja som unesená. Takže aj keď Vás v technike nikdy nedobehnem, v ď a k a. Doporučujem mamičkám, keď nebudú vedieť, ako na chvíľu zabaviť ratolestičky. Je to tu úchvatné.
Zita5
07.08.06,08:50
Človek si na chvíľu odskočí, a tu toto. Ja som unesená. Takže aj keď Vás v technike nikdy nedobehnem, v ď a k a. Doporučujem mamičkám, keď nebudú vedieť, ako na chvíľu zabaviť ratolestičky. Je to tu úchvatné.


.................................................. ..................
Elena Navrátilová
07.08.06,09:01
Zdeni ........................

Zitka a ostaným, nič?
Danila
07.08.06,09:05
Elenka, Zitka vytušila, že mi zhorelo mäsko na guláš. Vieš, moja, to mám bolestné, keby ma manžel prizabil. Balím, a letím do kuchyne.
Zita5
07.08.06,09:14
Zitka a ostaným, nič?

.........................................
Zita5
07.08.06,09:15
Baby však Richard ma zavolá na koberec ...už dosť ......:D
Melnick
07.08.06,09:20
............................tak už lepší spôsob na lietanie som nenašla ......myslím , že to ma aj svoje pohodlie -pričom nespotrebuje ani veľa PHM..........................

Dúfam,že sa M3G sa na tej metle v príspevku 57 spozná.
Zita5
07.08.06,09:23
Elenka, Zitka vytušila, že mi zhorelo mäsko na guláš. Vieš, moja, to mám bolestné, keby ma manžel prizabil. Balím, a letím do kuchyne.

.........................................
Elena Navrátilová
07.08.06,09:32
Nemám slov, ešte keby tak tu bol niekto čo stvorí takýchto smajlošíkov. Medzinárodné esperanto zaniklo, ale takouto formou sa dokážu dohovoriť aj hluchonemý, no nie? To mám zas nápad, však? Ale nie je vari ani zlý. Celkom sa mi pozdáva.
Danila
07.08.06,09:33
Zitka, Richard Ťa určite na koberec nezavolá. On už pochopil, že tu prebieha aj akási sila terapie smiechom. Dnes si napríklad vyliečila moju depku z tohoto počasia. Nech sa takým niečim pochvália zdravotníci......
Elena Navrátilová
07.08.06,09:37
............ Danilka, my sme dobrí odborníci nemyslíš? Zitka je najsamsmajlíkovka.
Zita5
07.08.06,09:41
............ Danilka, my sme dobrí odborníci nemyslíš? Zitka je najsamsmajlíkovka.

Baby nezabúdajte po obede trošku ponamáhať boky .......
Zita5
07.08.06,09:44
Dúfam,že sa M3G sa na tej metle v príspevku 57 spozná.


Majka ....ja som mu priradila teraz túto metloscenériu .....je menšia a šikovnejšie to všetko obehne ....
Tweety
07.08.06,09:44
Baby nezabúdajte po obede trošku ponamáhať boky .......
Zitka, s plným bruškom je zakázaná každá námaha.:p A to hovorím aj o pracovnej.:p
Eulalia
07.08.06,09:54
Zitka, s plným bruškom je zakázaná každá námaha.:p A to hovorím aj o pracovnej.:p

Okrem toho som ešte nestihla obedovať, tak sa nemôžem namáhať, lebo by som bola ešte hladnejšia (a možno aj štíhlejšia:D)
Zita5
07.08.06,10:00
Okrem toho som ešte nestihla obedovať, tak sa nemôžem namáhať, lebo by som bola ešte hladnejšia (a možno aj štíhlejšia:D)
.............................................
M3G
07.08.06,10:49
Zitka, len aby nedopadol takto:


http://www.zeta.sk/images/smilies/8dceaee97722962a6560a771fbc6716b.gif


............................tak už lepší spôsob na lietanie som nenašla ......myslím , že to ma aj svoje pohodlie -pričom nespotrebuje ani veľa PHM..........................


Len smelo lietajte :D ....


http://www.zeta.sk/images/smilies/530cd5a96281719312310da5658cbea3.gif http://www.zeta.sk/images/smilies/5b68d566bebf7dba39a3f892cb431d96.gif


Dúfam,že sa M3G sa na tej metle v príspevku 57 spozná.

Sa mi toto ráno dosť čkalo, a ja že prečo :D :D

31.8.2006 mi končí životná poistka, a od 1.9.2006 sa dávam poistiť na 1 melón, keďže vidím, čo ma podľa tých príspevkov čaká....:):o:):o
Melnick
07.08.06,11:23
............ Danilka, my sme dobrí odborníci nemyslíš? Zitka je najsamsmajlíkovka.

Ak sa Vám pri stretnutí nepozdravím,tak to bude preto,lebo som si polámala jazyk.:D :D :D :D
Elena Navrátilová
07.08.06,12:43
Neverím. Ale stačí úsmev ako smajlík, nie? No dúfam a prajem si že niečo také nehrozí. :D ;) ;)
Danila
07.08.06,13:47
............ Danilka, my sme dobrí odborníci nemyslíš? Zitka je najsamsmajlíkovka. ČO to vidím? ....... Lepší učeň ako majster?..........
Elena Navrátilová
07.08.06,14:05
Teraz tomu nerozumiem. Prosím vysvetliť. Tí odborníci boli myslení na to zdravotníctvo. Čo sa týka smajlíkov, ja som len začiatočník a fanúšik Zitkiných a aj Lenkiných a ostatných smajlíkov. Fakt sú úžasní.
Danila
07.08.06,14:34
Elenka, keby mi zobrazilo toho Tvojho smajlíka, pochopila by si.Bol super a výstižný. ....... Ty si veľmi, veľmi učenlivé žieňa!
Elena Navrátilová
07.08.06,15:23
Naozaj si to o mne myslíš? Ďakujem Ti veeeeľmi pekne.
Elena Navrátilová
16.08.06,16:20
To už sa minuli aj smajlošovia? Veď pri pohľade na nich sa každému náladička polepší. Neverím, že už nemá nikto nič na sklade, v rezerve.
Zita5
16.08.06,16:22
....to sú kúsky , ktoré mám najradšej..........začneme od 1.sptembra s brušným tancom.......:p :p :p
Elena Navrátilová
28.08.06,13:13
Našla som tento krásny obrázok. Prišiel mi na rozum kolega z porady, čo má v nicku, že lieta po celom....;)
Elena Navrátilová
28.08.06,14:25
Zitka ako s tými brušnými tancami? Kde, kedy a o ktorej? Čas sa naplnil.:p
Danila
29.08.06,08:03
Nemáte niečo na sklade smajlov, humoru a dobrých rád pre tých, čo sa dnes cítia zle, čo vstávali hore zadkom?
Elena Navrátilová
29.08.06,08:04
Počkaj zlatko, Tvoje prianie mi je rozkazom. Už na tom pracujem.:p ;)
Elena Navrátilová
29.08.06,08:12
Danilka a toto, čo povieš?
lenkak
29.08.06,08:24
Danila ;) ;) ;)
Elena Navrátilová
29.08.06,08:29
Pozri aké krásne. :p ;)
Danila
29.08.06,08:32
Kam chodia poraďáčky, tam nechodí lekár. Som od ucha po ucho. Letím pod sprchu a fungujem. A tí dvaja nadutci na dvore nech si trhnú nohou. Ale som dopadla. Najskôr P o r a d a - potom sprcha. Ale vždy lepšie, ako najskôr cigaretka a potom sprcha. Takže už letím.
Elena Navrátilová
29.08.06,08:41
No to je fajn. Každý chodí tam, kde sa cíti najlepšie, nie? Síce naši prifaení smjlíkovia na výber nemajú, ale nie je ich poslaním si vyberať, ale nám pomáhať.:D Našla som aj takýto zvláštny strom, neviem či by nebolo vhodnejšie do srandičiek. Veď ho potom vymažem, dobre?:D :)
Zita5
29.08.06,09:13
Danilka ...ja len poskromne ....najlepší liek na dušu , je dobrá hudba ......a môj deň dnes tiež nie je najlepší ......;)
Elena Navrátilová
29.08.06,09:21
Mne keď je ťažko, alebo prežívam deň blbec, dobre mi padne s niekým sa normálne porozprávať. Môže byť aj hudba, aj srandičky sú super, ale hlavne "spriaznená duša". To je nenahraditeľný balzam. Keď je k tomu toto všetko, vždy sa trochu zmení uhol pohľadu na problém. Už mi to nepripadá nempžné, ale riešiteľné, a vtedy je už fajn.:p ;) Všetky problémy je dôležité pekne riešiť. V konečnom dôsledku každý deň blbec ako začne tak aj skončí.
Danila
29.08.06,09:22
Danilka ...ja len poskromne ....najlepší liek na dušu , je dobrá hudba ......a môj deň dnes tiež nie je najlepší ......;)Absolútne súhlasím. Sedím na Porade a počúvam grécku hudbu. Budem ale končiť, lebo asi by bolo treba obedovať. No však ja sa zase vrátim, aby sme si tú náladu vylepšovali.
Elena Navrátilová
29.08.06,09:26
No tak tá grécka hudba ma veeeeľmi zaujíma. Na CD?
lenkak
29.08.06,15:57
niekedy postačí priateľ na vypočutie, a svet je hneď ľahší...
Tu ich nájdeš niekoľko.
Elena Navrátilová
31.08.06,12:47
Náhodou pre všetky nádejné brušné tanečnice oznamujem, že aj u nás sa dajú naučiť brušné tanice. Škoda, že v mojom okolí nie ste ani jedna. Ale asi to nakoniec skúsim sama.
Danila
02.09.06,17:30
Náhodou pre všetky nádejné brušné tanečnice oznamujem, že aj u nás sa dajú naučiť brušné tanice. Škoda, že v mojom okolí nie ste ani jedna. Ale asi to nakoniec skúsim sama.Mohol by mi niekto prezradiť, ako ste sa dostali od Mentosu k brušným tancom?
Elena Navrátilová
02.09.06,17:33
Mohol by mi niekto prezradiť, ako ste sa dostali od Mentosu k brušným tancom?

Danilka v príspevku č. 94 od Zitky je prvotný nápad. Ale ovládať brušné tance s mentosom a colou, tak myslím super, nie?
Danila
02.09.06,17:44
Danilka v príspevku č. 94 od Zitky je prvotný nápad. Ale ovládať brušné tance s mentosom a colou, tak myslím super, nie?Elenka neviem si seba predstaviť pri brušných tancoch. Ja radšej bicykel.
Elena Navrátilová
02.09.06,17:48
Danilka, ale tu nejde o predstavu,ale vieš ako by sme sa perfektne zabavili, zasmiali a ešte by sme sa aj naučili tancovať brušné tance s mentom a colou a neostali by voľné kapacity na ostatné. Ale keby robili niekde kurz na brušné tance aj s ubytkom, celkom by som si nás tam vedela predstaviť, nemyslíš, že by to bolo fajn? Ja som o tom presvedčená.:D
Danila
02.09.06,17:54
Danilka, ale tu nejde o predstavu,ale vieš ako by sme sa perfektne zabavili, zasmiali a ešte by sme sa aj naučili tancovať brušné tance s mentom a colou a neostali by voľné kapacity na ostatné. Ale keby robili niekde kurz na brušné tance aj s ubytkom, celkom by som si nás tam vedela predstaviť, nemyslíš, že by to bolo fajn? Ja som o tom presvedčená.:DKeby sme sa tam stretli v tejto zostave, tak nás do desiatich minút vyhodia.
Elena Navrátilová
02.09.06,17:56
Náhodou, ja som presvedčená, že by sme vymysleli také tanečné brušné kreácie, že by ich asi premenovali na komické brušné tance.:D
Danila
02.09.06,18:26
Náhodou, ja som presvedčená, že by sme vymysleli také tanečné brušné kreácie, že by ich asi premenovali na komické brušné tance.:DLen neviem, kedy by sme ich tancovali. Všetok čas by sme prekecali a prerehotali.
Elena Navrátilová
02.09.06,18:42
Ale tancujúc. Keď sa chce, všetko sa dá. A my určite chceme.:D
abel
03.09.06,04:58
....to sú kúsky , ktoré mám najradšej..........začneme od 1.sptembra s brušným tancom.......:p :p :p
Zitka, 1. september už prešiel - niečo som zmeškala a musím čakať rok, alebo sa ešte dá prihlásiť do kurzu?
Elena Navrátilová
03.09.06,05:05
Zitka, 1. september už prešiel - niečo som zmeškala a musím čakať rok, alebo sa ešte dá prihlásiť do kurzu?

Elenka, neotáčaj kalendár. :D ;)
Zita5
03.09.06,05:10
Danila
03.09.06,05:16
Zitka, aj ostatné tanečníčky.Pri Vás sa fakt nedá cítiť zle. Je to ambulancia smiechu. Do kurzu sa pekne hláste. Zitka už pripravuje choreografiu, ja budem nosiť občerstvenie. A tanečníkov.
Zita5
03.09.06,05:28
Orientálne brušné tance - pravidelné kurzy a tréningy (http://www.regeneracnecentrum.sk/prednasky.html)
Brušný tanec (http://www.regeneracnecentrum.sk/c_orientalnyBT.html) je jednou z najstarších tanečných foriem. Ženy ním vyjadrovali svoje city a spätosť s prírodou. Tancom sa uvoľnia bloky a napätia. Zlepší sa pohyblivosť klbov, posilní svalstvo chrbta, panvy, upravia sa menštruačné a klimakterické problémy. Brušný tanec (http://www.regeneracnecentrum.sk/c_orientalnyBT.html) nie je obmedzený vekom ani postavou. Žena sa naučí pracovať s prapôvodnou ženskou energiou, ktorá jej umožní objaviť svoju ženskosť, krásu a sebavedomie.




http://www.regeneracnecentrum.sk/brusnetance.html



http://www.skupinadzamal.szm.sk/
Melnick
03.09.06,13:03
Ja chcem taký kostým a budem tancovať:D..kto mi ho ušije:confused::eek:..dúfam, že si nepokazím postavu tým tancovaním:)

Daj ušiť hneď dva.:D Na prvom kurze sa s Tebou vyrovnám,:p aj keď tiež mám obavy,že si pokazím postavu.:p :D
Elena Navrátilová
03.09.06,13:35
Po kalorickom výdaji, pôjdeme doplniť rezervy. Nebojte postava to znesie.:D
Danila
03.09.06,14:08
Po kalorickom výdaji, pôjdeme doplniť rezervy. Nebojte postava to znesie.:DVraj každá žena, ktorá má v páse viac ako 80 cm, trpí nadmernou hmotnosťou a skracuje si život cca o 6 rokov. U mužov je to viac ako 90 cm. Tak tie brušáky sú tu ako na zavolanie. Len neviem, či Vy, s tými osími pásmi nám tam nebudete zavadzať.
Melnick
03.09.06,14:37
Cha:D cha:D cha:D cha:D cha:D cha:D
Elena Navrátilová
03.09.06,15:09
Téda, toto je téma ak sa cítiš zle, a po takom príspevku mi teda sebavedomie nevzrastie. Tak kde mám písať? :mee: Ale v konečnom dôsledku treba takéto články prečítať a neprikladať veľký význam. Veď čo keby som tomu aj uverila!:eek: No a práve preto sa mi tak páči písať o brušných tancoch.:D :p
Danila
03.09.06,15:21
Téda, toto je téma ak sa cítiš zle, a po takom príspevku mi teda sebavedomie nevzrastie. Tak kde mám písať? :mee: Ale v konečnom dôsledku treba takéto články prečítať a neprikladať veľký význam. Veď čo keby som tomu aj uverila!:eek: No a práve preto sa mi tak páči písať o brušných tancoch.:D :pElenka ak myslíš na tie centimetre v páse, tak to sú najnovšie výsledky výskumu. Ale nie alastorove. Americké. A veľmi znepokojivé. Veď keby to bola sranda, tak s tým bežím do srandičiek. Ale ja sa cítim po odmeraní v páse stráááááá´šne zle. No tak som tu.
Elena Navrátilová
03.09.06,16:16
Danilka, nemeraj centimetre na páse, nečítaj výsledky amerických výskumov ohľadne šírky pásu v cm. ;) Prosím, prosím.:D No a s tým alastorom, tiež doporučujem srandičky.:p
abel
03.09.06,17:16
Na zahriatie - začínať treba opatrne
Zita5
03.09.06,18:14
Tak to by som určite zvládla:)


A ak zvládneš aj toto , tak môžeš prejsť na tie brušáky .....

Klikni na obrázok ...
bv_alexandra
03.09.06,18:30
všetkým brušným tanečniciam :
Ivana Š
03.09.06,18:59
ten tanečný krok ešte zvládam, len bohužiaľ - nemám vysoké biele čižmy
Melnick
03.09.06,19:25
ten tanečný krok ešte zvládam, len bohužiaľ - nemám vysoké biele čižmy
Ivka,kašli na čižmy,vieš ako to dobre ide v papučiach? A navyše je to aj viac s.x.! /Neviem ,či sa tu to slovo môže použiť. :eek::eek::eek: /

Ďakujeme,ďakujeme Nika za potlesk." Máme to rádi."
abel
04.09.06,05:23
Majka, a ty sa obávaš, že keď použiješ slovo "sex", že to je nedovolená reklama?
Alebo to slovíčko sa jednoducho nehodí v téme "Ak sa cítiš zle" :D :D :D
Danila
04.09.06,05:59
Bóžinku, neblbnite, zasa ďalšia zlá závislosť:eek::eek::eek::D:D:D
/prestať fajčíť, závislosť na čokoládu a fčul sex/Prečo zlá?
Elena Navrátilová
04.09.06,06:09
A prečo by sa nemohlo? Čo ak sa niekto cíti zle práve preto?:eek: A keď sa chce z toho "vykecať"? :D Som samé ucho.:p ;)
bv_alexandra
04.09.06,06:29
Vážení páni tanečníci, máme tu tanečný krok aj pre Vás, tak nech sa páči:
bv_alexandra
04.09.06,06:31
S.x a to čo je? To nepoznám? to je nový tanečný prvok?:D:D:D
Zita5
04.09.06,06:32
S.x a to čo je? To nepoznám? to je nový tanečný prvok?:D:D:D


To je asi tanečný prvok , ktorý pomôže prekonať obdobie "AK SA CÍTIŠ ZLE ".:p
bv_alexandra
04.09.06,06:40
To je asi tanečný prvok , ktorý pomôže prekonať obdobie "AK SA CÍTIŠ ZLE ".:p
ak sa nemýlim tak takto nejako začína príprava na výučbu tých tanečných prvkov, že?:)
Danila
04.09.06,06:48
Že sa tu nemôže používať slovičko sex:DDoteraz som hľadala v etikete Porady. Nič také tam nie je.
Eulalia
04.09.06,07:02
No teda dievčatá, človek Vás nechá jeden víkend bez dozoru a na čo Vy hneď nemyslíte :D Ale ďakujem za dobrú náladu na začiatok týždňa, fakt som sa dobre zasmiala.
Zitka, ten prvý krok brušného tanca by som zvládla, ale obávam sa, že ten v tých bielych čižmách je už nad moje možnosti:mee: Nikde som totiž nevidela v obchodoch biele čižmy:p
A keď ste už začali spomínať ten sex, počula som na to jedno pekné príslovie: Hladnej koze sa o petržlene sníva. ;) Dúfam, že ma za to nevyobcujete z Poraďáckej rodiny a nebudete na mňa krivo pozerať:cool: , to bol len pokus o vtip.:rolleyes:
Elena Navrátilová
04.09.06,07:02
Prečo si to myslíš? Asi mám dnes zase výpadok, ale mne a isto nie som sama, by si chýbala a ja by som sa potom cítila ešte viac zle, ako sa dá.
Prosím, prosím. ;) To bude nejaké nedorozumenie.;)
abel
04.09.06,07:04
Ale konečne téma, v ktorej od prvého príspevku sa ešte stále pridŕžame témy...
Eulalia
04.09.06,07:05
Prečo si to myslíš? Asi mám dnes zase výpadok, ale mne a isto nie som sama, by si chýbala a ja by som sa potom cítila ešte viac zle, ako sa dá.
Prosím, prosím. ;) To bude nejaké nedorozumenie.;)

Elenka, prečítaj si naraz posledných pár príspevkov a hneď sa Ti nálada zlepší.
Neboj, ráno u nás pršalo, ale už svieti slniečko, zase bude pekne;)
Elena Navrátilová
04.09.06,07:07
Evka, ďakujem za úprimné slová. Povzbudili. U nás je škaredo a to nie je nič pre mňa. ;)
Eulalia
04.09.06,07:23
Počkaj, keď sa zmôžem na digifoťák, tak Ti sem budem prikladať obrázky na zlepšenie nálady. Trebárs také, ako som včera oberala jablká za asistencie komárov. Keby si videla ten tanec, to tie Zitkine kurzy sú nič proti tomu, čo som ja predvádzala. A som sa potom divila, prečo mám na nohách modriny...:D
Elena Navrátilová
04.09.06,08:02
Evka, tak ja tomu vravím, že zorganizujem safari na komáre.:D Ale streľbu nepočuť, iba keď si v spánku sama tresnem zaucho. No, aspoň mi nie je ľúto, že ma nikto neotĺka, no nie.:D :D A ani by som to nechcela, nedovolila,...;)
Melnick
04.09.06,08:59
Helenka to bola moja odpoveď na tento príspevok:D:D:D:D:D

Perdón už som ticho, vidím, že som nebola pochopená:eek: a cítim sa veľmi, veľmi zle, že som sa medzi vás zamiešala, ešte raz prepáčte.To je dúfam iba žart,lebo potom nedostaneš toho fešáka,čo nám sem prilepila Nika ani na jeden tanec!!!!
Melnick
04.09.06,09:07
Aha ,už viem tanečníčky,kde to slovo zakazujú: v scrabble.
Prepáčte mi za omyl.Tu ho môžme skloňovať vo všetkých pádoch.:D :D :D
Zita5
04.09.06,09:10
Aha ,už viem tanečníčky,kde to slovo zakazujú: v scrabble.
Prepáčte mi za omyl.Tu ho môžme skloňovať vo všetkých pádoch.:D :D :D

Tam je náhodou povolené .......;) Majka ......:) dá sa na ňom dosť získať .......:cool:
Zita5
04.09.06,09:27
A keď ste už začali spomínať ten sex, počula som na to jedno pekné príslovie: Hladnej koze sa o petržlene sníva. ;) Dúfam, že ma za to nevyobcujete z Poraďáckej rodiny a nebudete na mňa krivo pozerať:cool: , to bol len pokus o vtip.:rolleyes:

NÁHODOU EVKA ...........................
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


http://www.byliny.sk/zelenina/petrzlen.jpg Účinky : Petržlen je bohatý na vitamín C, provitamín A, železo, vápnik, draslík, fosfor, horčík, síru a kremeň. Vysoký obsah železa zabraňuje chudokrvnosti. Vitamín C posilňuje imutiný systém a povzbudzje chuť do jedla. Povzbudzuje činosť pečene a pomáha pri dne. Je užitočným zdrojom vápnika. Pomáha organizmu zbaviť sa nadmernej tekutiny. Neutralizuje škodliviny z cigaretového dymu.
Množstvo : 100 g obsahuje 170 mg vitamínu C. Odporúča sa používať ako korenina. Na zregenerovanie pokožky postačí sedem dní natierania čerstvou šťavou. Odvar zo semien uvoľňujé hladké svalstvo v celom tele a zmierňuje bolesti hlavy, migrény a podráždený žlčník. Žuvanie čerstvej petržlenovej vňate odstraňuje v dychu zápach po cibuli a cesnaku.
Melnick
04.09.06,09:32
Tam je náhodou povolené .......;) Majka ......:) dá sa na ňom dosť získať .......:cool:
Áno Zitka ,v bode 15 zakazuje iba tvary množného čísla.:D :D :D
Melnick
04.09.06,09:33
Žuvanie čerstvej petržlenovej vňate odstraňuje v dychu zápach po cibuli a cesnaku. [/SIZE]


To už potom budem fakt ako tá koza.:D:D:p
Zita5
04.09.06,09:36
Áno Zitka ,v bode 15 zakazuje iba tvary množného čísla.:D :D :D

Majka a ako to Ty vieš ...........;) prezraď .....:)
Melnick
04.09.06,09:39
Majka a ako to Ty vieš ...........;) prezraď .....:)
Pustí ma to akurát tak na pravidlá,lebo ďalej je potrebné odporúčanie, od už prihláseného člena. Ťažšie získať závislosť na Scrabble,ako miesto v prezidentskej kancelárii.:) :D :p
AlaNR
04.09.06,09:41
K tým čižmám:

po dôkladnom naštudovaní predcvičovanej zostavy som zistila, že pri mojej šikovnosti si asi po 15-tich minútach budem musieť nohy zafačovať, tak namiesto bielych čižiem budem mať efektný biely obväz...
Zita5
04.09.06,09:41
Pustí ma to akurát tak na pravidlá,lebo ďalej je potrebné odporúčanie, od už prihláseného člena. Ťažšie získať závislosť na Scrabble,ako miesto v prezidentskej kancelárii.:) :D :p

Ale ja myslím že sa nájde scrablista , ktorý Ti to umožní .....stačí prejaviť záujem .......ale to už je mimotemy ;) :) :D
Zita5
04.09.06,09:49
Poznáš pieseň ...Od Tatier ....k Dunaju .....:)

Teraz to trošku zmeníme .....od s.xu ....ku crebblom:) :p
Eulalia
04.09.06,10:19
NÁHODOU EVKA ...........................
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

http://www.byliny.sk/zelenina/petrzlen.jpg Účinky : .... Neutralizuje škodliviny z cigaretového dymu. ......




Už som pochopila, to si tu prilepila kvôli nám, budúcim nefajčiarkam na povzbudenie. Ďakujem.:D:p:D:p
Danila
04.09.06,11:33
sex=šesť, to mi povedal môj vnuk. A ešte mi povedal, že také slovíčko je aj v slovenčine, používa sa na prírodovede, lebo vraj musí byť chránený, aby zabezpečil rodičovstvo, ale plánované. Z toho mi vychádza, ak chceš poznať pravdu, opýtaj sa dieťaťa.
abel
04.09.06,14:02
Kamasutra 21. storočia
Danila
05.09.06,11:34
Kamasutra 21. storočiaOdvčera tu nazízam, a vidím, že Elenka nám všetkým vyrazila dych. Teda ja sa neviem zmôcť na slovo.
Zita5
05.09.06,11:40
Odvčera tu nazízam, a vidím, že Elenka nám všetkým vyrazila dych. Teda ja sa neviem zmôcť na slovo.


Danilka a dobre si si to všimla , aj mne najskôr vyrazila dych ...a potom som sa lepšie pozrela ......;)
Melnick
05.09.06,12:45
Kamasutra 21. storočia

No veď babky sedemnástky ,takto sme dopadli.:p
Danila
05.09.06,12:47
Danilka a dobre si si to všimla , aj mne najskôr vyrazila dych ...a potom som sa lepšie pozrela ......;)Zitka, a keď si sa lepšie pozrela....../ pošuškni ...../ja mám už slzavé oči a nič.
abel
05.09.06,12:59
Každý tam vidí, čo chce. Podaktorí už len striedanie polôh pri notebookoch, lebo už máme až zadky otlačené pri Porade, ale pri troške fantázie sa dá predstaviť čokoľvek... ja teda vidím skutočne len ten notebook :mee: :mee: :mee:
... už ani fantáziu nemám :mee: :mee: :mee:
Danila
05.09.06,13:05
Každý tam vidí, čo chce. Podaktorí už len striedanie polôh pri notebookoch, lebo už máme až zadky otlačené pri Porade, ale pri troške fantázie sa dá predstaviť čokoľvek... ja teda vidím skutočne len ten notebook :mee: :mee: :mee:
... už ani fantáziu nemám :mee: :mee: :mee:No veď práve... Lenže ja som sa zľakla, že už aj keď nie je...tak je notebook. To som si vydýchla. Len dúfam, že aj Zitka videla to čo my dve.
abel
05.09.06,13:31
Zitka, a keď si sa lepšie pozrela....../ pošuškni ...../ja mám už slzavé oči a nič.
Mňa by skôr zaujímalo, čo tam videla skôr, ako sa lepšie prizrela, keď jej to dych vyrazilo :eek:
Zita5
05.09.06,16:46
Mňa by skôr zaujímalo, čo tam videla skôr, ako sa lepšie prizrela, keď jej to dych vyrazilo :eek:


No to sa ani nepýtajte , najskôr som žmúrila očami , lebo som nemala okuliare a tak som sa snažila zistiť čo tam je .Už len ten názov vo mne vyvolal pohoršenie .....čo to tá Elenka len prilepila za obrázok ...jéééj......prečítala som si názov .....no a išla som listovať stránky , ale myseľ som mala pri" Kamasutre" ....čo to tá Elenka len prilepila .Pravda plná hlava starostí , práce , škrebľov a podob.aktivít.

X krát som sa vrátila do príspevku a k obrázku ...nasadila som si moje ružové okuliare a zrazu veľký rehot ....neodolala som ...zazrela som notebook a k tomu chlapa s meniacou sa polohou...určite to je chlap , lebo žena by bola vykreslená originálnejšie.

No a potom nasledoval príspevok od Danilky ...ako to aj jej vyrazilo dych ....takže """""""z hladiska globálneho aspektu aspoň takto v skratke som Vám priblížila moje vyrazenie dychu """"""".

:p :p :p :p :p
Elena Navrátilová
05.09.06,17:19
Ja ako vždy úprimne, najprv som sa potešila, že zas niečo nové. Potom ma zamrzelo, že ma niekto predbehol. Ale keď nájdem publikovateľné, isto prilepím.:D Dúfam, že sa mi to podarí opakovane zase vymazať.:mee: Ale som normálna a zdravá a nejaká kreslená kamasutra ma v moje 17-stke isto nezloží.:D ;) Veď sem vari 17-násť roční nenakúkajú, lebo oni sa nikdy nezvyknú cítiť zle a M3G sa cíti stále lepšie a lepšie a dávno zabudol, že založil túto tému. A to som si istá, že keď ju začal mnoho významným príspevkom, tak toto ho isto nebude nijak zvlášť pohoršovať. Alebo, že by som sa mýlila?;) Zmažem ak bude veľa moralistov.:D
Zita5
05.09.06,17:24
Ja ako vždy úprimne, najprv som sa potešila, že zas niečo nové. Potom ma zamrzelo, že ma niekto predbehol. Ale keď nájdem publikovateľné, isto prilepím.:D Dúfam, že sa mi to podarí opakovane zase vymazať.:mee: Ale som normálna a zdravá a nejaká kreslená kamasutra ma v moje 17-stke isto nezloží.:D ;) Veď sem vari 17-násť roční nenakúkajú, lebo oni sa nikdy nezvyknú cítiť zle a M3G sa cíti stále lepšie a lepšie a dávno zabudol, že založil túto tému. A to som si istá, že keď ju začal mnoho významným príspevkom, tak toto ho isto nebude nijak zvlášť pohoršovať. Alebo, že by som sa mýlila?;) Zmažem ak bude veľa moralistov.:D

Elenka mňa to nezložilo
Danila
05.09.06,18:01
Elenka mňa to nezložiloZitka, iné veci nás nezložili, nie to nejaká Kama. Ale môžem Ti povedať, pri Drišľakovinách som si bola na chvíľku vylepšiť náladičku. Tí ma vždy zložia. Ja Vám dievčence východniarky veľmi závidím týchto chlapcov. Aj keď by sa človeku chcelo plakať, rozosmejú a rozosmejú. A bol tam aj Robo Kazík. Moje srdce si získal jeho piesňou o mame. Veru, veru, už nikdy nebude chutiť čajík tak, ako od mamy.... A Kazík celým svojim -Ja- precítil lásku k matke v tejto piesni tak, že sa dá pri nej spomínať aj na tú moju. A preto ja ho zbožňujem. Keď budete počuť kde vystupuje, pošlite mi ss - pekne prosím. V téme Ak sa cítiš zle, je mi to odpustené. Tu môže každý všetko v rámci etikety pre zbavenie sa srdcabôľu. Tu je naša domáca lekárnička, že áno?
lenkak
05.09.06,18:04
ja mám od R.Kazíka CD vianočné piesne. Rada počúvam jeho piesne.
Tu môžeme pokecať o boliestkach, veď dušičku si treba ohriať.
Melnick
05.09.06,18:06
Danilka ,Tebe je všetko odpustené.:) A keby sa dalo, myTi tu aj spievať budeme,dokonca xhlasne.:D :D :D
P.S.
Už sme dávno nešantili v Mentose.:eek: :eek: :D
Elena Navrátilová
05.09.06,18:16
No sa mi zdá, že spriaznené duše fungujú. A tak to má byť. Vytvárame krásne viruálne priateľstvá,či už s Mentosom a colou, alebo bez cigaretky s cigaretkou. Sme proste jednoduché 17-stky, koré vďaka porade zistili, že sa oplatí byť úprimne ľudské, so slovným ľudským pohladením. Verím, že to naše virtuálne spriaznenie raz zmeníme. Už sa teším a úprimne.:D ;)
Zita5
05.09.06,18:17
Danilka napíš mi názov tej piesne ......od R.Kazíka:rolleyes:



Doplňam:

Niečo som našla .....ale pozri v linku ktorá z piesní to je

http://www.supermusic.sk/skupina.php?action=piesne&typ=akordy&idskupiny=346
Eulalia
07.09.06,12:43
No sa mi zdá, že spriaznené duše fungujú. A tak to má byť. Vytvárame krásne viruálne priateľstvá,či už s Mentosom a colou, alebo bez cigaretky s cigaretkou. Sme proste jednoduché 17-stky, koré vďaka porade zistili, že sa oplatí byť úprimne ľudské, so slovným ľudským pohladením. Verím, že to naše virtuálne spriaznenie raz zmeníme. Už sa teším a úprimne.:D ;)

Elenka, tému cigaretky som už prelúskala, teraz som sa zasmiala na tejto téme a Hor sa na Mentos! A teším sa na Vás všetky, až sa niekde aj fyzicky stretneme.:p:p:p
Elena Navrátilová
07.09.06,13:47
Evka, ver že aj ja a fakt úprimne.:D ;)
alušik
08.09.06,08:45
Elenka, tému cigaretky som už prelúskala, teraz som sa zasmiala na tejto téme a Hor sa na Mentos! A teším sa na Vás všetky, až sa niekde aj fyzicky stretneme.:p:p:p
V mojom prípade - túto tému som prelúskala a hor sa na Mentos!:) Majka mi v telefóne spomínala, ako sa ide na Porade nasmiať, no ja som sa práve tým najlepším témam akosi vyhýbala. Len či sa vlastne môžem zamiešať medzi 17.:confused: :D ;)
Elena Navrátilová
08.09.06,08:50
Alenka a prečo nie? Vari máš viac alebo menej?:D ;)
Eulalia
08.09.06,08:54
V mojom prípade - túto tému som prelúskala a hor sa na Mentos!:) Majka mi v telefóne spomínala, ako sa ide na Porade nasmiať, no ja som sa práve tým najlepším témam akosi vyhýbala. Len či sa vlastne môžem zamiešať medzi 17.:confused: :D ;)

Alenka, ja osobne mám pocit, že tu na týchto stránkach sa stretávajú len tie najkrajšie 17-tky, bez ohľadu na šediny, vrásky, či nádherné postavičky "v sexi tričku".;) Záleží na pocite každej z nás, ak sa tu dobre cítim, tak sa zamiešam.:) A čím viac spriaznených duší sa tu bude miešať, tým nám tu bude lepšie, čo povieš? :)
:pVyhlasujem heslo dňa: Nezáleží na tom, že telo je zhumplované, keď duša je mladá!:p
alušik
08.09.06,09:01
No, dievčence, ja by som povedala, že mám presne 17... alebo že by o rok menej?:D
Joooooooooooj, ale ten mentos dnes asi nepreslúskam.:eek:
Elena Navrátilová
08.09.06,09:37
Alenka, ja osobne mám pocit, že tu na týchto stránkach sa stretávajú len tie najkrajšie 17-tky, bez ohľadu na šediny, vrásky, či nádherné postavičky "v sexi tričku".;) Záleží na pocite každej z nás, ak sa tu dobre cítim, tak sa zamiešam.:) A čím viac spriaznených duší sa tu bude miešať, tým nám tu bude lepšie, čo povieš? :)
:pVyhlasujem heslo dňa: Nezáleží na tom, že telo je zhumplované, keď duša je mladá!:p

Ty Evka, horšie by to bolo opačne, duša zhumpľovaná, telo mladé? Hlavne, že tu vládne psychická pohoda a je tu veselo. :D ;)
Elena Navrátilová
08.09.06,09:39
No, dievčence, ja by som povedala, že mám presne 17... alebo že by o rok menej?:D
Joooooooooooj, ale ten mentos dnes asi nepreslúskam.:eek:

Sa snaž. Len nie veĺmi nahlas Alenka, lebo sa nikto nevyjadril ako sa volá lexikón psychiatrov a ja to fakt neviem.:D ;)
willma
08.09.06,10:47
Pomóóóóóóc, ja sa cítim hrozne. V pondelok som nastúpila po dovolenke do práce, robota ma zavalila, už je piatok a nestííííham sa ani tu odventilovať-len tak úchytkom.:mee: :mee: :mee:
Eulalia
08.09.06,13:01
Ty Evka, horšie by to bolo opačne, duša zhumpľovaná, telo mladé? Hlavne, že tu vládne psychická pohoda a je tu veselo. :D ;)

No, v posledných dňoch som mala príležitosť spoznať jedného takého - telo mladé a duša zhumplovaná. A nebol to dobrý pocit.....:mad:
Ale asi najhorší je prípad, keď je zhumplované aj telo aj duša, tam už nič nepomôže:eek: Ešte dobre, že nás sa to zatiaľ netýka:):D:p
Pretože dnes idem skôr domov - Svete čuduj sa! - želám Vám všetkým pekný víkend.
A willme na povzbudenie - nemysli na to, že je piatok a akože nič si nestihla, vieš, že to nie je pravda. Spomeň si, ako Ti bolo na tej dovolenke fajn a usmej sa na seba, aká si šikovná a čo všetko si už porobila a bude to O.K.:)
willma
08.09.06,14:41
V podstate máš pravdu. Na 85% som sa pripravila na kontrolu. V pondelok si idem dohodnúť presný termín,tých 10% stíham teraz v rámci víkendových prechádzok a posledných 5% v pondelok a potom zas relatívny klídek.
Elena Navrátilová
08.09.06,17:30
Len si Ty nerob výčitky, že si si dovolila byť vôbec na dovolenke. To nie je Tvoj problém, že zamestnávateľ nemá koho poveriť zastupovaním cez Tvoju dovolenku.:D
Danila
08.09.06,17:39
Dievčence zlaté, mohla som sem len tak občas nakúknuť, a hľa, koľko som zameškala. Akurát sa predvádza na Markíze Nora s Braňom a to teda ja nemusím. Už som tu a teším sa s Vami. Zitka, Robo Kazík mi lieči dušu celé roky, keď som padala na kolienka, udrela, odrela,vyskočila hore... A tá pieseň je o mame, ale neviem názov: " Tam kde leží tá zem moja, tam kde medom vonia čaj..... tam kde dýcha mama moja, tam leží rodný môj kraj......". Každá máme za sebou také, čo bolo tlsté a prehorelo, čo bolo veľké a prebolelo. Preto sme tu, preto na Vás čakám, preto občas blbneme a občas plačeme - bez sĺz. Veď aj stromy umierajú postojačky....
Elena Navrátilová
08.09.06,17:44
Danilka úplne úžasne úprimné vyznanie. Tiež dúfam, sa raz každá matka dočká niečoho podobného od svojich detí. Ja som bola v Prievidzi, prišla som pred chvíľkou a tam som sa teda necítila zle práve naopak úplne super.
willma
08.09.06,17:50
Len si Ty nerob výčitky, že si si dovolila byť vôbec na dovolenke. To nie je Tvoj problém, že zamestnávateľ nemá koho poveriť zastupovaním cez Tvoju dovolenku.:D
Holt zastupovaním možno by aj mohol, ale nikto nemá potrebné oprávnenia čiže SOM NENAHRADITEĽNÁ:D :D :D a síce drobná ale dosť potrebná osôbka.
Elena Navrátilová
08.09.06,18:07
Ale veď on môže zohnať niekoho zaškoleného, resp. zabezpečiť aby si mohla dovolenkovať. To poznám návraty do práce po "dovolenke". A nenahraditeľná si, v práci, doma, na porade. Všade Ťa je treba.;)
Danila
08.09.06,20:13
Danilka ,Tebe je všetko odpustené.:) A keby sa dalo, myTi tu aj spievať budeme,dokonca xhlasne.:D :D :D
P.S.
Už sme dávno nešantili v Mentose.:eek: :eek: :DSedím si tu a čítam si to dookola a je mi strááááááášne fajn.
lenkak
09.09.06,08:09
tu je suuuuuuper. Ja sa tiež zabávam, ale len na skok, čaká má práca, tá neutečie. Tak ešte sa tu zastavím, tak ako zakaždým.
Danila
09.09.06,09:33
Od rána sa trápim nad tým, do ktorej témy zadám moju otázku, ktorá mi už dlhšiu dobu leží na srdci. Určite ste dávno vytušili, že nepatrím medzi ľudí, ktorí svoje názory potrebujú zahmlievať do učičíkaných foriem. A neurobím to ani teraz. Keď som na Porade on line- som Danila. Na Porade som preto, lebo na nej môžem existovať prirodzene. Keď sa smejem - smejem sa nahlas. Keď som smutná - kľudne si u toho poplačem.Keď odpovedám na zadanie - je mi jedno komu. Píšem ho zo srdca. V bežnom živote to celkom tak nie je. Aj preto som na Porade. Nechápem, prečo on line - Guest!!!!!! A preto som len tu, medzi Vami, v tejto téme.
Danila
09.09.06,14:37
Dievčence, dúfam, že som niečo nepokazila. MajkaP napísla, že mi je všetko odpustené. Dúfam, že aj moja zvedavosť na Guest. Vďaka, Vďaka.
Elena Navrátilová
09.09.06,16:12
tu je suuuuuuper. Ja sa tiež zabávam, ale len na skok, čaká má práca, tá neutečie. Tak ešte sa tu zastavím, tak ako zakaždým.

Lenka, vidím, že domáce PC využívaš ako sa patrí. To sa mi páči. A veeeeeľmi.
Elena Navrátilová
09.09.06,16:15
Od rána sa trápim nad tým, do ktorej témy zadám moju otázku, ktorá mi už dlhšiu dobu leží na srdci. Určite ste dávno vytušili, že nepatrím medzi ľudí, ktorí svoje názory potrebujú zahmlievať do učičíkaných foriem. A neurobím to ani teraz. Keď som na Porade on line- som Danila. Na Porade som preto, lebo na nej môžem existovať prirodzene. Keď sa smejem - smejem sa nahlas. Keď som smutná - kľudne si u toho poplačem.Keď odpovedám na zadanie - je mi jedno komu. Píšem ho zo srdca. V bežnom živote to celkom tak nie je. Aj preto som na Porade. Nechápem, prečo on line - Guest!!!!!! A preto som len tu, medzi Vami, v tejto téme.

Danilka, prosím Ťa, žiadne zahmlievanie. Veď to by si už nebola ani Ty. Teraz neviem čo chceš vedieť ohľadom on line guest. Keď si v profile zadáš, že nechceš aby Ťa ukazovalo ako on line, tak si zaradená medzi duchov a už Ťa neukáže. Alebo prečo sa niekto dáva ako guest on line? Mne sa to zdá také tajomné a šibalské tak preto. :D ;)
Elena Navrátilová
09.09.06,16:17
Dievčence, dúfam, že som niečo nepokazila. MajkaP napísla, že mi je všetko odpustené. Dúfam, že aj moja zvedavosť na Guest. Vďaka, Vďaka.


Myslím, že Tebe sa niečo také ako niečo pokaziť, ani nezadarí. A keď tak isto nie v tejto téme.
Danila
09.09.06,16:19
Danilka, prosím Ťa, žiadne zahmlievanie. Veď to by si už nebola ani Ty. Teraz neviem čo chceš vedieť ohľadom on line guest. Keď si v profile zadáš, že nechceš aby Ťa ukazovalo ako on line, tak si zaradená medzi duchov a už Ťa neukáže. Alebo prečo sa niekto dáva ako guest on line? Mne sa to zdá také tajomné a šibalské tak preto. :D ;)No konečne aspoň Tvoja odpoveď. Tak to ja mám na to byť duchom ešte véééééééééľa času. Ja som radšej on line Danila. A tak si ja aj zostanem. Dobre si Ty vedela, ako som ja myslela moju otázku. Že áno?
Elena Navrátilová
09.09.06,16:22
Danilka ja v tých Tvojich príspevkoch vyčítam asi aj viac ako si tam chcela napísať. Ale to Ty vieš.
Elena Navrátilová
09.09.06,16:41
Alduška,prosím Ťa prehodnoť to Tvoje zapovedanie. Kľudne ten príspevok "zapovedací" vymaž.:D ;)
Danila
09.09.06,16:51
Alduška,prosím Ťa prehodnoť to Tvoje zapovedanie. Kľudne ten príspevok "zapovedací" vymaž.:D ;)No určite. Vymazať. A ktovie prečo? Ja som ho nepochopila vtedy a ani teraz. Helenka sa cíti z niečoho nanič? A z čoho? Nechápem. Toto nie je priestor na omyly. Tu sú všetci super. Iba ja občas nechápajúci blbec. ALDA: Priateľ je ten, pred ktorým môžem myslieť nahlas. EMERSON. A čo sme tu my? P R I A T E L I A !
Elena Navrátilová
09.09.06,17:05
Danilka, nerozmýšľala si fakt nad tým, že začneš písať? No máš na to. Ja to "cítim". A keby Ti išlo veršovanie, budem smokliť, smokliť od samého dojatia. Ale dušička bude kľudná, spokojná, usmievavá.:D Ale ani ja neviem, čo Aldušku viedlo k tomu zapovedaniu. Asi to tak cítila, prečo neviem.:mee:
lenkak
09.09.06,17:08
alebo romány na pokračovanie...
Danila
09.09.06,17:16
Danilka, nerozmýšľala si fakt nad tým, že začneš písať? No máš na to. Ja to "cítim". A keby Ti išlo veršovanie, budem smokliť, smokliť od samého dojatia. Ale dušička bude kľudná, spokojná, usmievavá.:D Ale ani ja neviem, čo Aldušku viedlo k tomu zapovedaniu. Asi to tak cítila, prečo neviem.:mee:No ja to idem prelúskať od začiatku, v čom je pes zakopaný.
Danila
09.09.06,17:24
Nechápem, nechápem, nechápem....... Už to tam nie je.....
lenkak
09.09.06,17:26
Ja som si jej príspevok ani nestihla prečítať. Stihla ho vymazať, no čo už.
Elena Navrátilová
09.09.06,17:35
alebo romány na pokračovanie...

Lenka však aj Ty si to myslíš.
lenkak
09.09.06,17:42
.... cítiť z človeka
Zita5
09.09.06,17:49
alebo romány na pokračovanie...


Lenka , vieš si predstaviť Danilku takto ......klikni na obrázok
lenkak
09.09.06,17:50
ona by sa škrabať nestíhala.:D
maximálne by sa jej parilo z kečky.:confused:
Danila
09.09.06,17:53
ona by sa škrabať nestíhala.:D
maximálne by sa jej parilo z kečky.:confused:Dievčence, ale veď to čudo na obrázku aspoň premýšľa........ A ja mám krajší účes......
Zita5
09.09.06,18:08
Dievčence, ale veď to čudo na obrázku aspoň premýšľa........ A ja mám krajší účes......


Danilka .......;)
Elena Navrátilová
09.09.06,18:10
Danilka to nie je čudo. Keď sa Ti nezdá dosť podobná Tebe, ja si ju prisvojím. Veď je strašne milučká. Takže máš poslednú šancu na prisvoje- nie. Škoda len, že nesedí za PC. Bolo by to reálnejšie.:D ;)
Elena Navrátilová
09.09.06,18:11
Danilka .......;)
Tak tento mi pripomína p. Hubinskú v reklame na úvery zo Slovenskej sporiteľne, len neviem či pred premenou na mimozemšťana alebo až po premene na mimozemšťana.;)
Zita5
09.09.06,18:14
Elenka ...aj takto by to mohlo vypadať ....
Elena Navrátilová
09.09.06,18:16
Zitka súhlasím. To pracovné tempo, my by sme Danilku zásobovali materiálmi a ona by ich prikrášľovala k publikovaniu. Ja by som si to považovala za veľkú česť. :D :p ;)
lenkak
09.09.06,18:16
pridávam sa...
Elena Navrátilová
09.09.06,18:18
Danilka je to na Tebe. Berieš? Budeme zadávať témy napr. toaletný papier, závislosť a pod. :p
Zita5
09.09.06,18:20
Ešte posielam jednu tetu Danilke ...a keď sa nebude účes páčiť ...tak nech zajde ku kaderníčke a odfotíme si ju ..............



P.S. Objavila som zasa niečo nové .....no predsa smajlíkov:)
Danila
09.09.06,18:25
Zitka súhlasím. To pracovné tempo, my by sme Danilku zásobovali materiálmi a ona by ich prikrášľovala k publikovaniu. Ja by som si to považovala za veľkú česť. :D :p ;)Elenka, pre mňa je cťou môcť tu s Vami blbnúť, a spoznávať, koľko sa ešte musím od Vás učiť....
lenkak
09.09.06,18:30
alebo my od Teba...
Danila
10.09.06,06:06
Milé dievčence!!! Želám Vám slnečný, spokojný, nedeľný dníček. Môj zať ma dnes pozval na husacinku. Veľmi sa teším, bude tam všetko, čo je pre mňa naj, naj, naj...Ešte kúsok z Turčányho a bežím o dušu : Pozemský život je pár chvíľ. Je celý iba chvíľa.
No bedár, ktorý neľúbil,
ten sotva i tú chvíľu žil.
Sotva v ňom duša žila.
Elena Navrátilová
10.09.06,07:51
Krásna rozlúčka. Príjemné husacie hody. :D ;)
Danila
10.09.06,08:30
Elenka, ja sa s Vami nikdy nelúčim. Iba som Vás pozdravila. A vzhľadom na moju nevyliečiteľnú závislosť na Porade som sem len tak zabehla, lebo bôj manžel čistí na aute okná. Asi ma prizabije, keď zistí, že nemám zbalené.
Elena Navrátilová
10.09.06,08:49
Neverím, že by niečo také urobil. Isto myslí.:D ;)
kukučka
10.09.06,08:50
Danila peknú husacinu!
Elena Navrátilová
10.09.06,17:46
No tak tomuto fešákovi ako tanečníkovi k brušným tancom ťažko odolať, však? Na tanec zapožičiam.:D
Danila
10.09.06,19:29
Husacina bola super. A keďže som celej rodine liezla na nervy, poslali ma na Poradu, ale ponúkli mi notebook, čo je pre mňa katastrofa. Skor zvládnem tie brušné tance.Takže aspoň sa nadomnou zĺutujte a pošlite niečo na zasmiatie.
Zita5
10.09.06,19:38
Danilka stačí ?
Danila
10.09.06,19:50
Zitka moja, už aj Ty? Elenka bola aj na alastora milosrdnejšia a poslala mu len jeden kríž. Ty si ma ukrižovala dvakrát. Óóóó´, ale to nič. Dvakrát vstanem z mŕtvych. Ja som ako guma. Čím ma silnejšie tresnú o stenu, tým sa VYŠŠIE odrazím.
kukučka
10.09.06,19:54
1. takto si sa od husaciny domastila
2. a takto spokojne odfukuješ ? :D
Danila
10.09.06,20:11
No nepovedala som? Krása. Lietam v oblakoch. Pochopila si. Som rada Kulkulienka. Lepšie sa mi bude zaspávať.
alušik
11.09.06,07:24
Pokiaľ nebolo treba po husacích hodoch takto zajedať, tak bolo asi fajn...:D
Elena Navrátilová
11.09.06,07:34
Alenka, ale veď to vyzerá ako miska na potravu pre psíkov. Síce účel svätí prostriedky. :D :p
alušik
11.09.06,07:39
Elenka, to aj je miska na potravu pre psíkov.:D No, ale aby niekto nepovedal, že som zlá, priliepam aj niečo pekné, pre potešenie.;)
Elena Navrátilová
11.09.06,07:45
Husacina bola super. A keďže som celej rodine liezla na nervy, poslali ma na Poradu, ale ponúkli mi notebook, čo je pre mňa katastrofa. Skor zvládnem tie brušné tance.Takže aspoň sa nadomnou zĺutujte a pošlite niečo na zasmiatie.

Danilka, dúfam, že síce neskôr ale nie neskoro.
magdalenaa
11.09.06,07:46
Ahojte aj ja som dnes nakukla do tejto témy, lebo mi nie je práve najlepšie. Zasmiala som sa a už je to trošku lepšie.
Prispejem trošku aj ja, dúfam, že neurazím mužov!?

Vieš, ktorý živý tvor je najsmutnejší na svete?
Muž
A vieš prečo?
Pretože má prsia bez mlieka, vtáka bez krídel, vajcia bez škrupiny a mešec bez peňazí. A až 80 % žien už netúži po vydaji, lebo si uvedomili, že pre 60 g klobásy sa neoplatí chovať celé prasa.
Elena Navrátilová
11.09.06,07:58
Alenka je to úžasné. Teda a keď si predstavím že zajačikov niekto aj je.Ja teda zajacov nemôžem. Majú veľké oči. To mám následok z detstva. Okrem iných následkov.:D :p
Elena Navrátilová
11.09.06,08:01
Neboj, muži sa určite neurazia, lebo keby tomu verili isto by sa nikdy ani neoženili. No len či to je naozaj "až" alebo "len" 60gr klobásy? Toť problém. :D :pNašla som celkom "trefný" obrázok Radšej som ho zazipovala, ale môžem ho aj vymazať. To len aby boli jasné moje filozofické postoje.:D
alušik
11.09.06,08:01
Elenka, keď nie zajačikov, tak myšky môžeš...:D
Elena Navrátilová
11.09.06,08:31
No tak pre takéto úsmevy do monitorov tu chodíme asi všetci, nie? A preto má zmysle tu také veci aj priliepať.:D :p
Eulalia
11.09.06,09:46
Joj dievčatá, hneď mi je o čosi lepšie, keď som sa tak schuti zasmiala. Tie myšky som už síce videla, ale aj tak sú nádherné. No a tých 60 - gramov či dekov? - tiež stojí za to.:D :D :D :D :D


P.S. Elenka, nič nevymazávaj, nech sa aj ďalší zasmejú a je im lepšie.:p
lenkak
11.09.06,15:46
ja som vedela, prečo mám ísť do tejto témy...
Elena Navrátilová
11.09.06,15:53
No predsa aby sme sa tu zasmiali. Kto nemá rád smiech a srandu tomu už fakt neviem čo poradím.
lenkak
11.09.06,16:07
treba sa dáko zabaviť, rozosmiať sa či rozveseliť, hneď je svet jednoduchší a ľahší. Ale Elenka my dve to vieme veľmi dobre. Však?
Melnick
11.09.06,17:50
Elenka, tému cigaretky som už prelúskala, teraz som sa zasmiala na tejto téme a Hor sa na Mentos! A teším sa na Vás všetky, až sa niekde aj fyzicky stretneme.:p:p:pŽeby ďalšia SUPERSTAR???:D :D :D