Bumbla
13.02.18,16:33
viete mi niekto povedať kde ma byť uložený zdravotný preukaz, ktorý dostane pracovník pri vstupnej prehliadke? a kde ho má mať uložený pracovník ktorý vykonáva stánkový predaj?
arizona
13.02.18,17:03
Ma ho mat "ulozeny" tak,aby ho mohol v pripade kontroly ukazat...

Ci si ho ulozi do vacku na nohaviciach,alebo do vacku na koseli,to je jedno :D
buchač
13.02.18,17:38
Doplň svoje tvrdenie vyhláškou, nariadením, zákonom...;)
karol.za
13.02.18,17:44
juraj,tu stačí len nariadenie,nemusí to byť formou vyhláška ,nieto ešte zákona :)
buchač
13.02.18,17:59
Karol

Ale to ja všetko predsa veľmi dobre viem !!!
Moja 1/2 má henten preukaz vyše 40 (štyridsať) rokov v peňaženke. Poniektorí písajúci nemali v tejto dobe (ak boli ovšem na svete) ešte ani len páru o tom, čo je to zdravotný preukaz a nie aby ho vlastnili.
Si predstav...veď v tej dobe neexistoval internet...no niečo neskutočné. ;)
-------------------------
Ale prdel som si nezačal ja robiť...to zadávateľka otázky. ;)

Apropooo...čajočka chcela založiť kaderníctvo, potom bar, teraz stánok na trhoch...teda poviem Ti...vyhlásil by som za "Podnikateľka roka"...alebo poslal nazad do školy.
karol.za
13.02.18,20:10
juraj však preto za mojím komentom tento smajlo :)
Bumbla
14.02.18,08:42
Nechápem o čo ti ide. Chcela som kaderníctvo keďže som vyučená kaderníčka a teraz sa mi ponúka s kamarátkou do prenájmu bar kde som pracovala. Chcem si robiť hygienické minimum kde je takáto prifajčena otázka a ani google mi na ňu nechce odpovedať a hneď musiš mať blbé pripomienky .nemám veľa pracovných možností lebo mám dve malé deti tak rozmýšľam čo by mi bolo lepšie a pýtam sa. som si myslela že PORADA je na to ale asi som sa mýlila už sa neopýtam nič nestoji mi to za to aby sa tu do mňa niekto navážal a urážal ma! a do školy by som kľudne išla znova rada sa učím nové veci
buchač
14.02.18,11:04
Hm...
Takže prifajčená otázka ? ...a ani Google (chudátenko) nevie odpovedať ?

Absolútne Ťa som ťa nechcel uraziť a ani nemienim.
Ale pýtam sa...čo tak použiť vlastný rozum, potiažmo logiku ?

Hm...a takže ty si chceš otvoriť bar....predpokladám, že asi to nebude cici bar (mliečny bar)...či ?
Hm...a keďže máš dve deti, tak si ich asi partner vcelku užije...teda nezávidím mu to tvoje rozhodnutie.

To si radšej fakt otvor kaderníctvo...tam zarobíš oveľa viac.
---------------------------
...a ozaj, len tak mimochodom.

Aj na prifajčenú otázku existuje odpoveď...a dokonca na Gúúúgľe.
http://www.ruvzpb.szm.com/data/odbspos.htm
Bumbla
14.02.18,14:45
nemusiš mu nezávidieť on je doma po dvoch týždňoch len cez víkend a ja budem v práci len keď budú deti v škole .a keď si už našiel na tu prifajčenú otázku odpoveď tak si ju tu mohol dať alebo aspoň paragraf