sthruska
14.02.18,17:55
Pri pokuse o odoslanie správy dostanem oznam
"Odoslanie správy zlyhalo.
Správa nemohla byť z neznámeho dôvodu odoslaná použitím servera pre odosielanie pošty (SMTP) smtp.gmail.com. Overte správnosť nastavení servera pre odosielanie pošty (SMTP) a skúste to znova."
To som urobil. Zmenil som aj heslo účtu a znova definoval účet v thunderbird-e. Nič nepomohlo. Robí mi to na dvoch PC. Pošta mi prichádza bez problémov.
Kde hľadať chybu?

Do kelu, už mi nefunguje ani príjem pošty. Samotný gmail funguje ako má.

Tak som ten účet na PC "preinštaloval" a začalo to fungovať. Na NB to nezabralo. Možno som tam niečo zbabral.

Ďakujem za pomoc :)
kergulaan
18.02.18,15:58
Ked uz mas vytvoreny ucet a das si "zobrazenie nastaenia uctu" - tam mas volbu nastavenie servra, mozes tam mat " pop.gmail.com" alebo "imap.googlemail.com"
V tom prvom pripade by si mal vedla mat v nastaveni portu cislo 995 a v tom druhim 993 - aspon ja to tak mam.
Pouzivatelske meno musi byt emailova adresa a heslo samozrejme musi zodpovedat tomu com mas na Gmail-y.
POP a IMAP su rozne protokoly na spajanie sa z Gmailom - ci chces mat synchronizovane ucty - IMAP alebo len stahovanie a odsielanie emilov a na Gmaile ti vsetko ostava POP.
sthruska
18.02.18,18:25
To všetko som mal v poriadku. Vyzerá to tak, že to malo niečo spoločné s bezpečnostnou politikou. Musel som povoliť pre Thunderbird prístup k účtu.