taimea
15.02.18,19:38
Dostali sme ponuku robiť online účtovníctvo, kde si sami viete urobiť administratívnu časť, robiť faktúry, párovať úhrady a nahrať bankový výpis, zaevidovať bločky a prijaté faktúry, čiže šetríte čas sebe, ale aj účtovníkovi, a zároveň máte stále prehľad o svojej firme, účtovník potom spracuje účtovnú časť. Robí to niekto? Máte osobnú skúsenosť?
Ďakujem za odpoveď
Onko
15.02.18,22:46
V dnešnej dobe už hádam každý vývojár ekonomických systémov má zabezpečenú nejakým spôsobom aj možnosť online prístupu viacerých používateľov, vrátane najväčších hráčov.

V otázke spomínaná služba podľa facebooku funguje od roku 2013, teda vyše 4 roky, a počujem o nej prvýkrát. A to pôsobím v odvetví, takže sa asi veľmi nepresadila a bol by som opatrný, či sa na takú neúspešnú službu spoliehať.

Taktiež som si všimol Váš inzerát, že hľadáte účtovníka, čo by pre Vás účtoval. Odporúčal by som postupovať tak, že si nájdete najskôr toho spoľahlivého účtovníka a s ním sa dohodnete, aký systém budete používať, lebo keď si najskôr vyberiete neznámy systém, môže sa stať, že preň účtovníka nenájdete.

Ešte stále je tu aj možnosť, že ide o účelovú otázku, ktorou chcete len tú službu spropagovať :)
taimea
16.02.18,09:38
Ďakujem za odpoveď, už som sa bavila o tom s jednou známou, ktorá má účtovnú firmu, len má toho veĺa tak neberie :( ale ani ona o nich nepočula. Tak asi je na mieste byť opatrný. Nemáme s PÚ žiadnu skúsenosť, doteraz ako szco sme si sami viedli ju, ale na PU niekoho potrebujeme. Preto hľadáme možnosti aj ako ušetriť. Sme rodinná firma 2osobová, ale máme mesačne asi 150 položiek. Každopádne ďakujem.