tibor1000
16.02.18,13:29
ahojte
prosim vas,chceme ist s rodinou do Egypta na 2-3 tyzdne v lete. Mam moznost k mojej platobnej karte za 30 eur ziskat poistenie VRAJ pre seba,rodinu,aj deti - mate niekto viac info a recenzie spokojnost nespokojnost ? malo by to byt na 1 rok, s vyjazdom max na 90 dni

Ďakujem vopred za rady !
foresterbig
16.02.18,17:45
Uvedom si že za takú sumu ti dajú aj adekvátnu službu,nečakaj zázraky ale lepšie ako nič.Mám to tiež ale ešte som to chvala bohu nemusel využiť.
Onko
16.02.18,21:28
Pri poistení ku kartám sú banky iba v pozícii sprostredkovateľa, takže dôležitejší údaj je, o akú ide poisťovňu, resp. poskytovateľa asistenčných služieb, s ktorým sa v prípade problémov komunikuje, a naštudovať si poistné podmienky. Lebo niekomu vyhovovať môžu a inému nie, to za vás nikto iný rozhodnúť nemôže.

Ja osobne som bol s otcom na dovolenke s rodinným poistením ku karte od mBank za 2,20 € mesačne. Vzhľadom na to, že sme tam obaja ochoreli, ušetrili sme stovky eur, čo bola pre poisťovňu čistá strata, lebo od nás dostali iba 2,20 €. Ale všetko prebehlo bez problémov, asistenčná služba nás poslala na partnerskú kliniku, účet išiel rovno do poisťovne, všetko prebehlo bez problémov.

Je to normálna situácia, poisťovne to majú spočítané, jednoducho niektorí dostanú veľa muziky za málo peňazí, lebo mnohí za to málo nedostanú nič. O tom sú poistky. A vďaka nízkej cene dokážu získať viac klientov, ktorí poctivo platia, ale nikdy sa im nič nestane, alebo často ani necestujú a majú to len pre istotu, keby náhodou...
Katy a R
16.02.18,22:00
však presne o čo sa jedná máš na stránke - je to normálne cestovné poistenie od Uniqa (ja by som povedala, že celkom slušné, aj dosť vysoké PS) . Pozri si poistné podmienky - že či ti vyhovuje.
Všeobecne platí, že ak máš deti - a cestujete spolu - tak sa oplatí uzatvárať rodinné poistenie.
Osobnú skúsenosť nemám, využívam iné
lujza.j
17.02.18,07:09
Ja som pred rokmi v inej banke..ale tato poistovna..je to bezne cest.poistenie.....aj teraz tam mam rocne cest.poistenie pre rodinu 3ks za 45e....
Katy a R
17.02.18,11:00
luj - len si skontroluj v podmienkach - ako definujú rodinných príslušníkov - dosť často to býva len pre nezaopatrené deti (alebo vek)
lujza.j
17.02.18,12:10
Katy.....my mame...kazdy svoju karticku na meno..decko,chlap...ja.uz uzatvarala kamka z poistovni....minuly rok uz automaticky posielali sek na dalsi rok...este rok pred..som vzdy opakovala uzatvarala novu.