romen3
16.02.18,23:33
Zdravim vas vsetkych.

mam starsi Samsung LED TV uz skoro 10 rocny, stale funguje a nechce sa mi to menit za nove. Nedavno som TV zavesil na stenu a odvtedy je zvuk priserny. Chcel by som to teda zapojit na soundbar alebo AV receiver. No tu je pes zakopany. na vsetky porty co mam na 3,5mm jack mi ziadny zvuk nejde. podla internetu nie su aktivovane vo vsetkych modeloch. HDMI ak spravne chapem je v TV iba IN port alebo sa nemusim bat a vzdy je HDMI aj IN aj OUT a zvuk mi cez to pojde? fakt nechcem vyhodit kopec penazi za soundbar a bude mi nanic ak to nepojde zapojit.

Dakujem
Roman
mr.dred
18.02.18,05:22
Bez podrobnejších údajov o TV a zvukovom zariadení ti ťažko niekto poradí. Napíš presný typ TV - to,že je to 10 ročný LED Samsung nestačí..., Typ soundbaru,prípadne receivru. Potom sa dá hľadať riešenie. Alebo si myslíš ,že tu je každý jasnovidec z TV8 ???
romen3
18.02.18,16:22
Ano pardon. mam UE40B6000. nevedel som najst manual, teraz daky mam v anglictine. podla neho by som nemal mat problem pripojit zvuk cez opticky kabel. ospravedlnujem sa za neuplne info. som v tom amater.
mr.dred
19.02.18,13:16
optikou to pôjde.
romen3
19.02.18,16:41
vyborne, dakujem za potvrdenie, skusim.