speedy_vw
17.02.18,15:55
ak máte účty podnikateľský prípadne osobný účet vo Fiobanke, ako ste spokojní so službami a tak celkovo s touto bankou? Ďakujem za názory.....
Xanti
17.02.18,18:43
Som ich klientom viac ako rok. A zatiaľ som spokojná z ich službami. Čo mi treba to mám, bez poplatku.
Mám osobný účet.
Dáša_
17.02.18,22:52
mam ak osobný, aj podnikatelský, niekolko rokov. S podnikatelskemu mam aj kartu. Jediný poplatok, s ktorým som sa stretla bol, ked som sa pomýlila pri platbe a úptrebovala som to stornovať. Ak nepotrebuješ pracovať s hotovosťou, tak super.
duves
18.02.18,05:59
Už nebudem písať čo napísali iní. Ak potrebuješ predať niečo do čr s dobierkou, žiadny poblem. Kombinácia FIO banky a Zasilkovny to rieši na 100%. Resp. aj platby do ČR bez poplatkov. Doporučujem.
bettylou
18.02.18,07:31
Akým spôsobom je možné vložiť si peniaze na osobný účet v tejto banke? Len prevodom alebo aj hotovosť na prepážke? Resp. nejaké iné spôsoby? Ďakujem
Dáša_
18.02.18,08:08
Hotovostný vklad priamo vo Fio banke je možné robiť len na tých pobočkách, ktoré disponujú s hotovostnou pokladňou a to len v pokladničných hodinách.

tu sú pobočke aj s pokladňami, respektíve pokladničnými pobočkami https://www.fio.sk/o-nas/kontakty
PotPalo
25.05.18,22:31
Moje skúsenosti za rok a pol sú dobré. Osobný účet bez poplatkov, karta bez poplatkov, dá sa s ňou platiť aj cez internet. Jedinou podmienkou je minimálny zostatok 10 eur na účte. Na účet som hotovosť zatiaľ nevkladal, nebolo treba a po chvíľke už nebolo čo :D, výplata chodila prevodom. Cenník sa dá stiahnuť na stránke fio.sk. Internetbanking funguje tiež dobre, dajú sa nastaviť rôzne limity pre platby kartou (bankomat, terminál, internet). Platbu do/z Čiech som neskúšal, ale tuším to funguje tak, že je rovnaké číslo účtu, len iný kód banky (Český). Jediným nedostatkom sú niekedy mätúce texty, napríklad v internetbankingu pri zmene limitu karty text "pokyn bol prijatý na spracovanie" znamená, že sa to už úspešne vykonalo.
duves
28.05.18,11:03
Mna teraz vytočili. Mam tam bežny účet v CZK a kartu k nemu mi idu rušiť. Bez vysvetlenia, aby som to pochopil, že prečo. Vraj lebo medveď. Zastavím sa na pobočke.
duves
31.05.18,10:50
Takže vyriešene. Povodna karta bola vydana vraj mimo autorizačne centrum, preto sa nebude obnovovať. Na pobočke som požiadal o vydanie novej.