vega1906
17.02.18,20:52
Nazdar majstri ... je tu niekto komu nefunguje tlačiareň HP ? Mne nejde druhý deň (tlačiareň mám HP 1510 operačný mám windows 10) preinštaloval som všetko čo sa dalo (áno aj ovládače) a nič .. keď dám cez aplikáciu tlačiarne skúšobnú tlač - to vytlačí ale keď chcem vytlačiť dokument (word či pdf) zobrazí mi správu že ten dokument tlačí ale o chvíľu zmizne a s tlačiarňou to ani nepohne .. na stránke podpory HP majú napísané toto : Informace o nedávno objevené zranitelnosti. Společnost HP si je vědoma nedávné objevených bezpečnostných zranitelností nazývaných "spekulativní útoky vedľajších kanálů", které postihují mnoho moderních procesorů (Intel, AMD a ARM) a operačních systémů. Společnost HP poskytne aktualizované informace o tomto incidente, jakmile budou k dispozici. ... takže asi tak ... je to z ich strany či mám niečo prestaviť ? Vďaka za každú normálnu radu ...
220870
18.02.18,18:26
To isté robila aj moja tlačiareň. Kúpil som jej dokonca novú kazetu s farbou za 38€ ,nič . Tak letela do kontajnera a kúpil som tlačiareň Canon za 42€ aj s plnými kazetami.Tichšia rýchlejšia kvalita tlače neporovnateľná.Podľa mňa to tie US prasce robia naschvál kazia to na diaľku cez net. Mám staručký počítač keď skončí svoju púť tak u mňa skončí aj windows.
vega1906
19.02.18,19:43
tak som na to prišiel .. podľa všetkého to bolo v kábli .. akonáhle som ho vymenil tak odvtedy to šlape ... takže toľko ale vďaka