solide
19.02.18,06:49
dobry den, mam chatu vo Vysokych Tatrach, kde mam permanentne wi-fi pripojenie na NET a kde by som chcel na dialku ovladat LEN jedno zariadenie a to je elekttricky radiator /kurenie/ Potreboval by som kurenie na dialku nielen zapinat a vypinat ale na dialku aj prepinat teplotne programy termostatu a kontrolovat aka je v chate teplota, kedze chatu poziciavam aj kamaratom, rodine. Myslite si ze to je mozne? Nehladam ale drahe riesenia, kedze ide o ovladanie len jedneho zariadenia, ale nieco efektivne, za normalny peniaz. Neporadite prosim? Dakujem J
buchač
19.02.18,06:02
Citujem :
" Nehladam ale drahe riesenia..."

Otázka :
"...a už si vôbec aj niečo hľadal ? "

Pochybujem....
solide
19.02.18,07:27
Ďakujem za odpoveď. Nepatrím k ľuďom ktorí by bez toho aby si niečo naštudovali dali hneď dopyt do fóra. Pozerala som rôzne stránky výrobcov ale chcel som poradiť od konkrétnych ľudí, ktorí takéto zariadenie majú. Prípadne či neexistuje také zariadenie ktoré je programovateľné na viacero teplotných režimov ale má aj funkciu že keď teplota sa zníži alebo zvýšiť mimo nastavené teplotné rozmedzie tak by ma na to upozornilo mailom. Napríklad keď by sa mi na chate v zime pokazil radiátor že by mi poslal mail že teplota poklesla pod 5 stupňov. Takisto ako som sa viac ráz dočítať je veľký rozdiel v obslužnej prívetivosti zariadenia , na ktoré vás asi predajca neupozorní, kedže ten tovar predáva -:( A o tom je Porada ....
A čo je rozumný peniaz? Je to samozrejme diskutabilné, ale chcel som do toho investovať ak je to samozrejme možné tak do 100€ + DPH. Najviac by mi vyhovovalo zariadenie, bez displaya, ovládane len cez net, alebo android aby mi to návštevy nepreštelovávali. J
sito
19.02.18,07:46
solide
21.02.18,08:04
buchač
21.02.18,09:24
Huráááááááááááááááááá....;)