kuskus
21.02.18,12:14
Dobrý deň,

Preniesol som si číslo od iného operátora do 4ky a tento prenos bol uskutočnený 29.1., čo mi bolo potvrdené sms-kou a až od vtedy som mohol reálne začať využívať ich (30 dňový) balíček služieb. No dnes mi došla sms, že môj balíček mi končí 22.2. a ja mám za to, že nevyužité dáta sú neprenosné.

Volal som na zákaznícku linku, kde mi povedali, že platnosť môjho balíčka je od 23.1., ale že keďže ešte nemám prečerpané dáta, mal by som bez problémov fungovať až do ich vyčerpania, ale že si mám pre istotu dobiť kredit. To ako by mi hovoril, myslím si, že balík môžte využívať až kým nespotrebujete dáta, ale pre istotu si dobite kredit, keby som sa mýlil ....

Pýtal som sa ho, prečo mi balík vlastne začal platiť už 23.1. keď som ho mohol začať používať až po prenesení čísla, ale na to som dostával len hmlisté odpovede, proste to nevedel. Tak som ho už nechal. No teraz neviem, ako na tom vlastne som. Máte niekto podobnú skúsenosť pri prenose čísla do 4-ky?

Ďakujem
arizona
21.02.18,11:29
Moja karta od 4ky skoncila v kosi!
Komunikacia so zakaznikmi velmi zla,aktivovanie karty dost problematicke,na web stranke nedostatocne informacie,na ich zakaznickej linke som mala rovnaku skusenost.

Data su neprenostne,ak nespotrebujes v danom mesiaci,prepadnu ti. Taku informaciu som dostala ja,na otazku, kde sa mi stratili vsetky predplatene a nespotrebovane data..
kuskus
21.02.18,13:12
Ja som bol s ich sluzbami inac celkom spokojny, ze su data neprenosne som vedel, len som nevedel, ze sa mi zacina balik pocitat v case, ked ho este vobec nemohol realne vyuzivat. a komunikacia s ich zakaznickym centrom, teda s tym operatorom, co som ho mal ja nebola na urovni. Ale pri komunikacii pisomnej, ked som riesil iny problem bola v pohode. Som zvedavy, ako mi doriesia toto, lebo som im napisal aj pisomne, tak vydam definitivny sud, podla toho, ako mi toto doriesia
buchač
21.02.18,15:52
Otázka :
Čo je to 4ka ?
Nejaký nový druh paštéky ?
buchač
21.02.18,18:39
Hm...

1. Orange je (keď už) lečo.
2. Ja lečo rád.
3. Lečom som viac sýty, ako paštékou....a za menšie náklady.
4. Kyslíkoví chlapci ma tiež lámali...poslal som za tuleňmi.
5. Tííí onýho som nenechal ani len dohovoriť prvú vetu.
buchač
21.02.18,20:06
Pozri sem...nemienim sa nejak vypravdovávať...každý máme svoje priority.
Kľudne si pozri, porovnaj tie paušály (NIE kredity) a budeš v obraze....a čítaj poriadne, kto a čo a za akých podmienok ponúka.
Kľudne si tiež pozri aj to pripojenie-pokrytie na net...2G a 4G.
Taktiež si pozri aj ponuku mobilov u 4ky a Orange...lebo je rozdiel kúpiť mašinu za 1€ (jedno euro) zo širokej ponuky a nekúpiť si nič, nakoľko nie nič na výber.


...a že mám určité zľavy ako starý zákazník, to ani nevravím.
kopretinka
21.02.18,21:05
arizona,paušál sa neprenáša,takže paušál sa ti ani nemôže stratiť.
arizona
22.02.18,06:16
ok,asi som sa zle vyjadrila.Pod slovom pausal som myslela predplatene a nevycerpane data...opravila som aj v prispevku
kopretinka
22.02.18,07:45
hm,v tesco mobile je to tak,že keď si dobiješ,tak tie neminuté sa obnovia...
arizona
22.02.18,08:25
Tu nie.Zial,nevedela som to vopred.Tiez som si myslela, ze sa automaticky presunu.Kartu som si kupila, a zaplatila 12€ za data,lebo som mala ist do nemocnice,chcela som tam mat neobmedzeny pristup na net v tablete. Termin sa mi posunul, z predplatenych dat som neminula ani sekundu,cele prepadli. Skoda, ze sa data neprenasaju,lebo som si tu kartu kupila ako zaloznu. Chcela som ju pouzivat,ked nebudem doma,alebo v praci,kde mam staly internet.
kopretinka
22.02.18,09:12
nemali to nikde v informáciách,že sa nepresúvajú? neseriózne toto.....