Zlatko Hlavča
22.02.18,11:05
Mám práčku Whirlpool AWO/D 6202/D . Rozpilil som nádrž a vybral bubon von aj malé ložisko aj gufero a veľké je v plaste zaliate neviem či ho mam hriať a vybiť von a či má závit. Ak niekto vie prosím si poradu. Ďakujem vám vopred.
buchač
22.02.18,10:45
....a že ty si robíš prdel....či ???
Zlatko Hlavča
22.02.18,10:49
Prečo si to misliš?
misoft
22.02.18,16:22
A) Nauč sa slovensky!
B) Teraz, keď si rozpílil nádrž, ložiská už meniť nemusíš. Veď aj tak už nádrž nemáš.
buchač
22.02.18,16:32
Zlatko Hlavča (Dnes 12:49) Prečo si to misliš?
------------------------------
Prečo ?
Citujem :
" LOŽISKO .....a ČI MÁ ZÁVIT "..

Kontrolná otázka ..." Aké máš vzdelanie ? "
Len mi nepovedz, že technického smeru...či ?

Už chápeš moje pochybnosti ?
sosak
22.02.18,18:10
Odfoť zadnú stranu nádrže, kade prechádza oska bubna. Ložiskové domčeky majú rôznu konštrukciu, obvykle je ložisko nalisované v domčeku a istené osadením, aby sa pri prevádzke nevysunulo. Domčeky sú buď priskrutkované k nádrži viacerými skrutkami po obvode, alebo je treba vonkajšiu časť domčeka vyskrutkovať - vytočiť a k tomu slúžia pomocné otvory po obvode domčeka, do ktorých zapadá kľúč z vytrčajúcimi kolíkmi. Po pridaní fotky to bude jasnejšie.
buchač
22.02.18,18:36
Koniec srandičiek...

Myslím si, že neexistuje ložisko, ktoré by bolo upevnené na závit (ešte som nemal ani len možnosť také vidieť)...teda, okrem nejakých špeciálnych.
...a práčka rozhodne nie je nejaký špeciálne zariadenie.

Na You Tube je plno videí, stačí pozrieť...rozpisovanie sa by bolo v tomto prípade úplne zbytočné.

https://www.youtube.com/watch?v=wDSVARHr-ac
Zlatko Hlavča
22.02.18,21:43
Nalisovane je ráno odfotim
buchač
22.02.18,22:27
Tak je to jasné jak facka !
Ne kieho frasa chceš fotiť niečo, čo je nad slnko jasné ?

Nečítaš všetko, video si si nepozrel...že ty budeš nejaký absolvent sociálnej práce ?
Huba plná rečí a skutek utek.